Grant Thornton Baltic sai uued partnerid

Grant Thornton Balticu uued partnerid
Vasakult: Milda Mikuðauskienë, Eneli Perolainen, Kristjan Järve, Anastasia...

Oktoobris lisandus Grant Thornton Balticu 13-liikmelisse partnerite meeskonda neli uut partnerit – Kristjan Järve, Eneli Perolainen ja Anastasia Borovaja Eestist ning Milda Mikuðauskienë Leedust. Kõik uued partnerid on Grant Thornton Balticu kauaaegsed töötajad, kes on seni keskastmejuhtidena suunanud ettevõttes maksunduse, õigusnõustamise ja raamatupidamise valdkondade arengut.

Grant Thornton Balticu juhtiv partner Mati Nõmmiste, kes oli 24 aastat tagasi ka üks ettevõtte asutajatest, põhjendas partnerite  ringi suurendamist järgmiselt: „Oleme Anastasia, Eneli, Milda ja Kristjaniga aastaid koos töötanud  ja nad on silma paistnud oma laia silmaringiga ning suurepäraste erialateadmistega. Nende senine töö oma valdkonda juhtides on näidanud ka seda, et nad on head kliendisuhete arendajad ning töötajate motiveerijad,“  rääkis Nõmmiste.

Ta lisas, et tal on väga hea meel just selle üle, et uued partnerid on tulnud firma seest. „Kasvame koos! on ühtlasi Grant Thorntoni moto ja seega on igati loogiline, et me tunnustame võimekaid inimesi ning tahame koos nendega kasvada. Loomulikult ootame neilt panust meie ettevõtte ja töötajate arendamisse,“ mainis Mati Nõmmiste.

Rõhk nõustamise arendamisele

Ettevõttes nõustamisvaldkonna arengu eest vastutav partner Artur Suits nentis, et nõustamine muutub äritegevuses järjest olulisemaks. Seetõttu kavatseb Grant Thornton Baltic just nõustamisvaldkonna arendamisele suurt rõhku panna. „Kliendid saavad keskenduda oma põhitegevusele ja meie saame enda kanda võtta tugitegevused ja nõustamise, mis aitaks klientidel kursis olla pidevate muutustega nii seadusandluses kui ka majanduses laiemalt. See tähendab laiapõhjalisemat finants-, maksu- ja õigusnõustamist, aga mitte ainult. Saame lisada ka näiteks turunduse ja IT-valdkonna, nii et klient saab meilt nõu igas äritegevuse nüansis,“ selgitas Artur Suits.

Maksunõustamise valdkonna partner Kristjan Järve on Grant Thornton Balticus selle valdkonna rajamise ja arendamisega  seotud olnud  1999. aastast.  Järve märkis, et kuna majanduskeskkond muutub üha reegliterohkemaks ning globaalsemaks,  on maksunõustamisel väga suur roll, et toetada kliente edu saavutamisel. Ka tema nentis, et ärinõustamine ei ole enam mitte niivõrd teenusevaldkonnakeskne, vaid kliendikeskne. „Klient  vajab oma äri ja pidevate muutuste juhtimiseks väga mitmekülgset nõu. Laiapõhjaline nõustamine on kõige olulisem eesmärk, kuhu Grant Thornton Baltic peab jõudma, seejuures on meil vaja suurendada Balti riikide omavahelist koostööd,“ rõhutas Järve.

Eesmärk: innovaatiline ja klienti kaasav raamatupidamisteenuse pakkuja

Raamatupidamise osakonna juhataja Anastasia Borovaja töötab Grant Thornton Balticus 2009. aastast. Partnerina vastutab ta ettevõttes raamatupidamisvaldkonna arengu eest. Borovajal on oma valdkonna edendamiseks kindlad plaanid. „Raamatupidamine on muutumas. Kliendid on üha teadlikumad ning nende ootused raamatupidamisteenusele kasvavad – nad ootavad rohkem nõu, uuenduslikke lahendusi, prognoositavaid hindu ja reaalajas informatsiooni ettevõtte käekäigu üle kiirete otsuste tegemiseks. Kõike seda peame olema valmis oma tänastele ja tulevastele klientidele pakkuma.,“ kirjeldas Anastasia Borovaja. „Tahaksin, et mõne aasta pärast oleks Grant Thornton Baltic tuntud kui kõige innovaatilisem ja klienti kaasavam raamatupidamisteenuse pakkuja.“

Ka Leedu raamatupidamisosakonna juhataja, vastne raamatupidamisvaldkonna eest vastutav partner Milda Mikuðauskienërõhutas, et tema eesmärk on pakkuda klientidele kõige innovaatilisemaid ja efektiivsemaid lahendusi raamatupidamises. „Meie meeskonnas töötavad  loomingulised professionaalid, kes suudavad kõike seda pakkuda. See tähendab, et Grant Thornton Balticu teenuste ja nõuannete toel saavad meie kliendid keskenduda sellele, mida nad kõige paremini oskavad – oma ärile“, lisas ta.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

Uudised

Tööriistad