(Sisuturundus) SimplBooks uuendas sisu ja vormi

SimplBooks uuendas nii välimust kui võimalusi
SimplBooks uuendas nii välimust kui võimalusi

SimplBooks käib ajaga kaasas ja tegi kasutajaliidesele põhjaliku uuenduse nii välimuse kui ka tehniliste võimaluste poolest. Programmi loogika ja ülesehitus jäid samaks, muutus välimus ja lisandusid mõned uued funktsioonid, mida küsiti just raamatupidajate poolt.

Uus versioon läks üles 02.12.2015 ning on kättesaadav kõigile kasutajatele.

Vana kujundus töötab uue kujundusega paralleelselt kuni selle aasta lõpuni

SimplBooks-i uus ja vana kujundus töötavad paralleelselt kuni aasta lõpuni. Uue ja vana kujunduse vahel liikumine toimub lihtsalt ja vaid ühe-kahe klikiga (üleval paremal menüüs). “Tegime seda selleks, et kasutajatele oleks üleminek valutum. Kui on kiireid toiminguid vaja teha, kus ei jõua uue kujundusega veel harjuda, siis saab vanas kujunduses kiired asjad ära teha ning hiljem omale sobival ajal uue kujundusega tutvuda.”

Mis on uue versiooniga muutunud?

Uued staatused (värvilised read kadunud)

Varem oli nimekirjades igal real värviline taust, mis tähistas selle objekti staatust (näiteks müügiarve makstud, maksmata või saatmata). Nüüdsest on staatusel eraldi veerg, mis muuhulgas võimaldab staatuse järgi sorteerida või otsida. Nimekirja veerge saab seadistada paremal üleval oleva hammasratta ikooni alt.

Põhjalik otsing ja filtreerimine

Ühe esimese olulise uuendusena täiendati nimekirjade filtreerimise ja otsimise funktsionaalsust. Vajalikke andmeid on nüüd oluliselt lihtsam otsida. Kõigisse nimekirjadesse, kus varem oli üldine otsing, on lisatud täpsem veerupõhine otsing. Ehk siis nt müügiarvete puhul võib otsida staatuse, arve summa, koostamise kuupäeva vms järgi. Lisaks saab otsida numbrite ja kuupäeva väljadelt vahemikke ning kuni või alates väärtusi. Tulemuseks on see, et nimekirjadest saab lihtsasti välja võtta andmed nt kuu põhiselt või kliendi ja kuu põhiselt.

Esimesena Eestis – mobiilidele kohanduv raamatupidamistarkvara (ing. k. “responsive”)

See tähendab, et tarkvara menüü ja elemendid kohanduvad automaatselt seadme ekraaniga. Väiksema ekraaniga (nutitelefon või tahvelarvuti) liiguvad elemendid üksteise alla ning seetõttu ei pea skrollima vasakult paremale. See teeb väga mugavaks kiired ja ootamatud toimingud – näiteks müügiarve loomine ning saatmine.

Andmed kergemini leitavad – ristviitamine

Uue kasutajaliidesega on täiendatud linkimist/liikumist erinevate süsteemi osade vahel. Eesmärgiks on lihtsustada ja kiirendada vajaliku info leidmist süsteemis. Mida see praktikas tähendab? Nt müügiarve võib SimplBooks süsteemis olla seotud järgmiste süsteemi objektidega: kreeditarved, laekumised, laodokumendid jne. Seni ei olnud kõik sellised seosed alati selgesti välja toodud ning ei olnud seotud andmetele otseviidet (linki).

Kuupäevade formaat ja sisestamine

Pärast pikka ootamist muutus lõpuks ka kuupäevade sisestamine mugavamaks. Kuupäeva väljadele saab nüüd kuupäevi ise sisestada ilma kalendrit kasutamata ning kuupäevasid kuvatakse kohalikus formaadis, milleks Eestis on pp.kk.aaaa.

 

Uus abikeskkond + lisandus foorum

Foorum võimaldab paremini otsida korduvaid küsimusi-vastuseid ning ka kasutajatel omavahel suhelda. See tähendab kiiremat infovoogu ja mugavamat kasutajatuge. Muutunud on ka abikeskkond, millele pääsete ligi siit – support.simplbooks.ee. Abikeskkonnas tuleb veel hulganisti parandusi nii kasutusjuhendite, kui foorumi poolelt.

SimplBooks teeb raamatupidajatele ja raamatupidamisbüroodele personaalse pakkumise ning tarkvara tutvustuse! Võta ühendust:

Rene Meres
rene@simplbooks.ee
www.simplbooks.ee
+372 522 46 58

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sõltuvalt valitud moodulitest sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

Manpower is looking for a CHIEF ACCOUNTANT

Manpower OÜ

03. detsember 2017

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Ramirent Shared Services AS is looking for a GENERAL LEDGER ACCOUNTANT

Ramirent Shared Services AS

27. november 2017

Uudised

Tööriistad