SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamis-
tarkvara

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara on oma lihtsuse ja soodsa hinna poolest mõeldud just eelkõige väikeettevõtetele. Meid kasutab üle 2500 ettevõtte ja raamatupidaja.

SIMPLBOOKS EELISED:

1. Väga lihtne – kompaktne ülesehitus, automaatsed toimingud, ligipääs kõikjalt, kus on internet.
2. Bürooversioon (uus) –
mitme ettevõtte vahel liikumine on mugav, samuti uute ettevõtete lisamine, arveldusinfo ja kasutajate haldamine. Raamatupidamisbürood saavad võtta büroopaketi, mis on 39 eurot + km ning sisaldab 10 ettevõtet. Iga lisaettevõte on 3,90 eurot + km.
3. Soodne –
kuutasu 9.90 eurot + km.
4. Esimesed 30 päeva tasuta –
pärast prooviperioodi saad ise otsustada, kas jätkad kasutamist või mitte. Kui tarkvara mingil põhjusel ei sobi, saad sellest igal ajal loobuda ning me lõpetame lepingu. Mingeid lisakohustusi ei teki.
5. Tasuta klienditugi –
meiega saab ühendust nii Skype'i, telefoni kui ka e-kirja teel.
6. Liitumistasu puudub –
kuna meiega liitumisel ei pea midagi installeerima või seadistama, siis puudub meil ka liitumistasu. See on suur ajaline kokkuhoid ning teeb SimplBooksiga alustamise väga lihtsaks.
7. Piiramatu arv kasutajaid –
me ei piira kasutajate arvu ning Sa võid kasutajaid juurde teha nii palju, kui ise soovid, andes igaühele vajalikud õigused.
8. Suur turvalisus –
igal kontol on eraldi andmebaas, igal ettevõttel on oma unikaalne ligipääsuaadress, mis pole avalik. Kasutame samasugust turvalist HTTPS-ühendust nagu internetipangad. Kõik andmed on ettearvamatuteks juhtudeks turvaliselt varundatud.
9. Ligipääs ka nutitelefoniga –
oled Sa reisil, kodus, maal või metsas, vajadusel on ligipääs olemas kõikjalt ja kiired toimingud saab kohe tehtud.
10. Pidev arendus –
meie arendusmeeskond pingutab pidevalt selle nimel, et raamatupidamine Sinu jaoks lihtsam ja mugavam oleks. Seetõttu paneme suurt rõhku oma kasutajate soovide ja ettepanekute kuulamisele ja tarkvara täiustamisele.
11. Videojuhendid ja kasutusjuhendid

Funktsionaalsuse osas on SimplBooksis kõik oluline olemas:

1. Bürooversioon - mitme ettevõtte haldamine ühest kohast.
2. Ettevõtte ülevaade (e. dashboard) - raha prognoos, nõuded ja kohustused, viimased 5 tehingut ja finantskannet jm.
3. Müügiarved – arvete sisu ja välimuse seadistamine, arvete väljasaatmine, olemasoleva põhjal uue loomine, pangaimport laekumistele ja maksetele, sidumata tööde sisestamine, e-arved (XML) jpm.
4. Ostuarved – arvete staatused, koopiate talletamine serveris, olemasoleva põhjal uue loomine, siseriiklike maksete eksport panka jpm.
5. Raamatupidamine – pearaamat, bilanss, kasumiaruanne, rahavood, automaatsed kanded, põhivara, käibeandmik, päevaraamat, KMD, KMD INF, VD, võimalus eelmiste aastate raamatupidamist sisestada, perioodi lukustamine, lihtne finantskannete tegemine, võimalik olemasolevatest kannetest luua koopiaid või eelseadistatud kandeid jpm.
6. Raportid ja aruandlus – müügiraport, osturaport, müügireskontro, ostureskontro, TSD raport, põhivarade raport, projektiraport, müügikatte raport.
7. Palgaarvestus – töötajate register, kalender, töötasude arvestus ("kõigile korraga" võimalus), palgalehed, väljamaksed jpm.
8. Laoarvestus – mitme lao võimalus, laodokumendid, saatelehed, laoliikumised, inventuur, mahakandmised, artiklid.
9. Põhivara arvestus – põhivara register, automaatne amortisatsiooni arvestus, - mahakandmiste kanded ja – müügi kanded.
10. Hinnapakkumised – pakkumiste register ja arhiiv, pakkumisest automaatne müügiarve koostamine, sisu ja välimuse seadistamine, väljasaatmine e-mailile.
11. Kliendibaas (CRM) – klientide ja hankijate register, kliendipõhised seaded, kontaktisikute register, tegevuste logi.
12. Seadistamine ja lisavõimalused – palju võimalusi seadistamiseks (arved, pakkumised, e-mailid, maksud, laoarvestus, kontoplaan, aruanded) ja parandusteks, mitmekeelsus (eesti, vene, inglise, soome), valuutade tugi, abitekstid, automaatsete uuenduste teated ja arhiiv, projektiarvestus, import/eksport, liidestus Omniva e-arvekeskusega, jpm.

MIDA MEIE KLIENDID ON ÖELNUD:

“Proovisin ka teisi teenusepakkujaid, kuid SimplBooks on kõige loogilisem ja lihtsam.” - Kati Mustjõgi, Life Harmony OÜ juhatuse liige

“Simplbooks on ülesehituselt lihtne ning kasutajasõbralik, väikeettevõtetele sobilik. Programmi arendatakse ning täiustatakse pidevalt. Kasutajatoega olen väga rahul, kõik tekkinud küsimused on kiiresti vastused saanud.” - Kersti Jaaniste, Greenliving OÜ juhataja ja raamatupidaja

“Kasutame SimplBooks tarkvara alates 2012. aastast. SimplBooks-i on lihtne kasutada ja see annab piisavalt suure mängumaa erinäolistele ettevõtetele täpselt tema vajadusi rahuldava lahenduse leidmiseks. Meie jaoks oli üheks kõige olulisemaks kriteeriumiks tarkvara valikul selle veebipõhisus, sest pääseme andmetele ligi igal ajal ja kohas ning samuti on meie kliendil ülevaade oma ettevõtte finantsseisust igal hetkel kättesaadav. Positiivne on olnud näha keskkonna arengut uute moodulite lisandumise ja parenduste näol.“ - Kertu Langinen, Kermalen OÜ juhatuse liige ja raamatupidaja

“SimplBooksi olen kasutanud umbes paar aastat. On kliente, kes teevad kõik ise ning aasta lõpus kontrollin kõik üle ja teen aastaaruande. Samas on kliente, kes ise teevad müügiarveid ja mina teen ülejäänud töö. SimplBooks võimaldab lihtsalt teha kõik põhilised raamatupidamise tehingud ja kasutajatugi on vajadusel alati olemas olnud. Seega olen rahul :)” - Ketlin Suurväli, Contable OÜ juhatuse liige ja raamatupidaja.

Registreeri konto ja proovi järgi!

Büroopakett on soodne: 39 eurot + km sisaldab 10 ettevõtet. Iga lisaettevõte on 3,90 eurot + km.

SimplBooks raamatupidamisprogramm/ majandustarkvara

info@simplbooks.ee
Skype: SimplBooks
Tel: +372 522 4658
www.SimplBooks.ee

Galerii

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad