Nordea Eesti korporatiivpanganduse juhiks saab Silver Kuus

Nordea Eesti Silver Kuus
Nordea Eesti korporatiivpanganduse uus juht Silver Kuus

Oktoobris alustab Nordea Eesti korporatiivpanganduse uue juhina tööd Silver Kuus, kes viimased kaheksa aastat on juhtinud Nordea Liisingut Eestis.

„Silver Kuus on end Nordea grupis tõestanud kui hea meeskonna eestvedaja ning tugevate kliendisuhete ehitaja. Nordea Eesti korporatiivpanganduse tugev meeskond saab endale väärilise ja võimeka liidri. Olen kindel, et Silver suudab klientidele väärtust luua ka oma uues rollis,“ ütles Nordea Eesti juht Petri Nikkilä.

Silver Kuus on varasemalt töötanud 16 aastat Nordea Liisingu erinevatel juhtivatel ametikohtadel nii Eestis kui ka Baltikumis, peamiselt müügi- ja üldjuhtimise valdkondades.

„Liisingettevõtte juhina olen aastaid puutunud kokku ambitsioonikate ettevõtete ja ettevõtjatega ning otsinud kasumlikke lahendusi nende tegevuse laiendamiseks ja arendamiseks. Mul on heameel jätkata seda tööd uues kogenud meeskonnas ja veel laiema finantsinstrumentide spektriga,“ kinnitas Silver Kuus.

Silver Kuus alustab uuel positsioonil 19. oktoobril. Nordea Liisingule uue juhi leidmiseks on käivitatud konkurss.

Nordea Eesti kuulub Põhjamaade suurimasse finantskontserni Nordea Bank AB. Põhjamaade suurima finantsgrupi filiaal Eestis on kohalikul turul väärtustanud ennekõike stabiilset kasvu ja suurepäraste kliendisuhete loomist ning hoidmist nii era- kui ka äriklientidega.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

e-arveldaja – raamatupidamise tarkvara alustavale ja väikeettevõtjale (esimene aasta tasuta)

e-arveldaja on veebipõhine tarkvara, mis sobib hästi just alustavale ja väikeettevõtjale, aga ka mittetulundusühingule ning sihtasutusele. Sellel on tänaseks juba üle 5300 kasutaja.

Taavi Majandustarkvara

Taavi Majandustarkvara iseloomustab laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi. TAAVI Majandustarkvara aitab ettevõttel luua tervikliku integreeritud infosüsteemi, mis käib pidevalt ajaga kaasas.

Valdkonna tööpakkumised

Sarkop otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Sarkop AS

21. märts 2018

Tamro Eesti otsib RAAMATUPIDAJAT

Tamro Baltics OÜ

05. märts 2018

Stoneridge is looking for an ACCOUNTANT

Stoneridge Electronics AS

11. märts 2018

Uudised

Tööriistad