LHV avas 10 sularahaautomaati

LHV sularahaautomaadid
LHV avas 10 sularahaautomaati

Täna avas LHV Pank oma sularahaautomaatide võrgustiku ja tõi turule uue mobiilipanga.

„Täna avatavat sularahaautomaatide võrgustikku võib pidada LHV Panga ühe arenguetapi lõpuks ning nüüd algab uus areng – uue eesmärgi ja lähenemisega,“ rääkis LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu pressikonverentsil. „Kõik olulised pangateenused on nüüd olemas ja LHV Panga kliendil ei pea olema kontot teises pangas. Me tõepoolest soovime kliente juurde võita, et neile oma pühendumust näidata,“ lisas Kilu.

Pressikonverentsil tõdeti, et LHV jaoks on seis pangandusturul hea. Kui teised pangad tõmbavad tegevusi koomale ja teatavad väljumisest jaepangandusest, siis LHV laieneb ja kasvab. Nii teatas täna panga nõukogu esimees Rain Lõhmus, et aasta pärast on ettevõte börsil.

Näitena uuest lähenemisest esitleti täna mobiilipanga uut versiooni. LHV avas täna ka oma sularahaautomaatide võrgustiku, et pakkuda klientidele sularaha sissemakse ja väljavõtmise teenust.

Pank paigaldas Tallinnasse ja Tartusse kokku kümme sularahaautomaati. Kõik uued automaadid on nn recycler-tüüpi masinad ehk kliendid saavad neid kasutada nii sularaha sissemakseks kui ka väljavõtmiseks, kontojäägi vaatamiseks ja pangakaardi PIN-koodi vahetamiseks. Erandina ei saa PIN-koodi vahetada enne 1. augustit 2015 väljastatud mitme konto kaartidel.

Erki Kilu sõnul on oma sularahaautomaatide võrguga turuletulemise põhjus selge nõudlus sularaha sissemakse teenuse järele. „Meie kliendid on saanud sularaha välja võtta kõikide pankade automaatidest kogu aeg. Aasta tagasi alustasime aga makseterminalide pakkumisega oma äriklientidele ja sellest kasvas välja vajadus sularaha sissemaksmiseks,“ rääkis Kilu. „Kauplustel, kus on juba kasutusel meie makseterminalid, liigub ka sularaha ja ettevõtjatel on vaja see pangakontole toimetada. Suuremate ettevõtete jaoks on meil olemas sularahaveo teenus, kuid väikeettevõtetele on vaja lihtsamat ja soodsamat lahendust. LHV kontorid on endiselt sularahavabad ja jätkame nii ka edaspidi.“

Kilu sõnu eelistavad eestlased üha enam elektroonilisi pangakanaleid ning sularahaautomaadid on järjest rohkem võtnud üle ka pangakontorite funktsiooni. „LHV jaoks on sularahaautomaadid märgilise tähtsusega, sest meie klientidel ei ole sularahatoiminguteks enam vaja omada pangakontot ka mõnes teises pangas,“ rääkis Kilu.

Sularaha väljavõtmine  on era- ja äriklientidele tasuta. Üksnes kuu jooksul 10 000 eurot ületava summa eest on tasu 0,3% summast. Ka kõik sularaha sissemaksed on tasuta. Teiste pankade automaatidest jääb endiselt sularaha väljavõtu hinnaks 1 euro tehingu kohta.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Standard ERP on integreeritud äritarkvara keskmistele ja suurtele ettevõtetele.

Standard ERP ühendab endas traditsioonilise ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ja kliendihalduse (CRM) kõrval laialdasel hulgal erilahendusi lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning vajadustest.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

Vaklak otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Tammiste Personalibüroo OÜ

06. mai 2018

IuteCredit Europe otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Executive Lab Seach OÜ

03. mai 2018

KAITSELIIDU PEASTAAP otsib VANEMRAAMATUPIDAJA

Eesti Kaitseväe Värbamiskeskus

02. mai 2018

Uudised

Tööriistad