MTA teenindusbürood on mai viimasel reedel suletud

MTA teenindusbürood
MTA teenindusbürood on mai viimasel reedel suletud

Maksu- ja tolliamet (MTA) alustab alates maist oma teenindajate täiendkoolitamise programmiga, et pakkuda klientidele ühtlaselt head teenindust. Koolitused hakkavad toimuma iga kuu viimasel reedel ning nendel päevadel on teenindusbürood klientidele suletud.

MTA teenindusosakonna juhataja Rivo Reitmanni sõnul võimaldab büroode sulgemine üheks päevaks kõigil piirkonna teenindajatel korraga koolitusest osa võtta. "Kuu viimane reede on valitud täiendkoolituseks aga seetõttu, et statistika näitab siis väiksemat külastuste arvu. Kuu lõpus ei ole reeglina olulisi maksutähtaegu ning teenindusvajadus on väiksem,“ rääkis Reitmann. „Teenindajate teadmiste täiendamise kava oleme tutvustanud ka ettevõtlusorganisatsioonidele, kes on koolituse eesmärke toetanud.“

Täiendkoolituse läbiviimise päeval on kättesaadavad kõik teised teeninduskeskkonnad – infotelefonid ning e-maksuameti/e-tolli iseteeninduskeskkond. Kui peaks tekkima kiireloomulisi küsimusi, mida on vaja kindlasti teenindusbüroos lahendada, siis tuleks sellest infotelefonil 1811 teada anda ning teenus tagatakse kliendi kodukoha büroos.

Reitmanni sõnul on teenindajate koolitusvajaduse aluseks tagasiside maksumaksjatelt. „Selle aasta I kvartali letiteeninduse rahuloluküsitluse tulemused näitavad, et kliendid on üldjuhul meie teenindusega rahul. Siiski on kitsaskohti, mis vajavad 14 protsendi vastanute hinnangul parandamist. Näiteks ootavad kliendid kompetentsemat teenindust ja nõustamist maksuseaduste praktilisel rakendamisel,“ selgitas Reitmann.

Esimest korda on teenindusbürood suletud 29. mail. Kui muudatus võetakse klientide poolt mõistvalt vastu, siis lähematel kuudel on teenindusbürood seoses koolitustega suletud ka 26. juunil ja 31. juulil. Töökorralduse muudatus ei puuduta piiril asuvate tollipunktide tööd.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad