Vaata finantsvaldkonna tippmaksumaksjaid

Finants- ja kindlustusvaldkonnas on tööjõumaksude TOP 100 tipus Swedbank, kellele järgnevad SEB ja Danske. Raamatupidamisettevõtetest on kõrgeimal 70. kohal Orkla kontserni raamatupidamiskeskus.

 

 NimiTööjõumaksud Ja Maksed
1SWEDBANK AS6064893,46
2SEB PANK, AS3813692,52
3DANSKE BANK A/S EESTI FILIAAL1541469,59
4NORDEA BANK AB EESTI FILIAAL1333411,39
5EESTI PANK1320984,53
6STATOIL FUEL & RETAIL EESTI AS856417,63
7IF P&C INSURANCE AS757224,05
8ERGO INSURANCE SE708412,76
9BIGBANK AS663378,28
10TRANSFERWISE LTD EESTI FILIAAL524390,49
11KESKKONNAINVESTEERINGUTE KESKUS, SIHTASUTUS495329,28
12UAB DK PZU LIETUVA EESTI FILIAAL492561,45
13EESTI VÄÄRTPABERIKESKUS, AS461598,15
14SEESAM INSURANCE AS454298,85
15LHV PANK, AS417294,26
16EESTI KREDIIDIPANK, AS366007,59
17SWEDBANK LIFE INSURANCE SE357284,73
18SEB ELU-JA PENSIONIKINDLUSTUS, AS319222,15
19SALVA KINDLUSTUSE AS293804,31
20ADMIRAL MARKETS AS258140,23
21COMPENSA LIFE VIENNA INSURANCE GROUP SE257045,18
22NORDEA FINANCE ESTONIA, AS247329,39
23TALLINNA ÄRIPANGA AS241159,70
24VERSOBANK AS227911,25
25KREDEX, SIHTASUTUS224712,00
26DNB PANK, AS213336,96
27TALLINNA KAUBAMAJA AS197968,88
28MANDATUM LIFE INSURANCE BALTIC SE194881,91
29SEB VARAHALDUS, AS179192,43
30SWEDBANK INVESTEERIMISFONDID AS165742,81
31SWEDBANK LIISING AS164315,13
32INFORTAR, AS155967,89
33ERGO LIFE INSURANCE SE EESTI FILIAAL154277,87
34NETS ESTONIA AS152629,34
35IIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS150630,91
36SWEDBANK P&C INSURANCE AS150529,46
37MCB FINANCE ESTONIA OÜ138004,76
38BTA INSURANCE COMPANY SE EESTI FILIAAL134590,54
39EESTI MEEDIA AS130009,70
40PLACET GROUP OÜ129846,85
41ISEPANKUR AS126312,39
42D.A.S. ÕIGUSABIKULUDE KINDLUSTUSE AS123816,29
43EESTI ARENGUFOND118215,94
44AAS GJENSIDIGE BALTIC EESTI FILIAAL110824,97
45AMSERV GRUPI AS110247,48
46GLOBAL GUARANTEE OÜ107551,92
47SVENSKA HANDELSBANKEN AB EESTI FILIAAL106305,20
48LHV VARAHALDUS, AS104330,25
49MARSH KINDLUSTUSMAAKLER AS103212,45
50SEB LIISING, AS99890,48
51PRO KAPITAL GRUPP, AS97967,92
52INSURANCE BROKER SERVICES OÜ90498,10
53CITADELE BANKA EESTI FILIAAL, AS85967,76
54EESTI LIIKLUSKINDLUSTUSE FOND84155,16
55POHJOLA BANK PLC EESTI FILIAAL81227,25
56AS AASA GLOBAL77279,63
57KINDLUSTUSEST KINDLUSTUSMAAKLER OÜ77251,65
58KIT FINANCE EUROPE, AS77055,32
59AS KAWE74663,80
60DANSKE CAPITAL AS71604,56
61AMBIENT SOUND INVESTMENTS OÜ71545,47
62AA-YLEISLAINA OÜ70717,12
63INGES KINDLUSTUS, AS69616,46
64ARMADA MARKETS AS66451,29
65UNICREDIT LEASING SIA EESTI FILIAAL65924,10
66SALVA KAHJUKÄSITLUSE OÜ65306,19
67AS LHV FINANCE64237,37
68UADBB AON BALTIC EESTI FILIAAL61003,74
69SMS LAEN AS59807,71
70ORKLA ACCOUNTING CENTRE OÜ58132,34
71OSAÜHING UTILITAS57910,99
72KODULIISING, OÜ57818,81
73TRIGON AGRI A/S EESTI FILIAAL56914,60
74MAAELU EDENDAMISE SIHTASUTUS54686,51
75TRIGON CAPITAL, AS53556,21
76HEKAL GRUPP OÜ52996,38
77MOGO OÜ48766,89
78TARTU HOIU-LAENUÜHISTU48623,17
79K-VALVE OÜ47708,72
80NORDEA PENSIONS ESTONIA AS46516,47
81OÜ SAGA FAMILY OFFICE46358,96
82EUREX CAPITAL, AS45633,88
83NASDAQ OMX TALLINN AS45414,47
84SMARTCAP, AS43696,65
85NORDIC CONTRACTORS, AS43334,85
86EAST CAPITAL INTERNATIONAL AB EESTI FILIAAL43164,73
87ROHELINE LAINE OÜ42393,08
88RAHA24 OÜ42122,04
89AVARON ASSET MANAGEMENT, AS40306,60
90SVEA FINANCE AS39660,42
91POHJOLA FINANCE ESTONIA AS39516,23
92HÜPOTEEKLAEN OÜ38802,32
93ETK FINANTS AS38063,65
94AS PRFOODS38010,31
95CITADELE LEASING & FACTORING, OÜ37492,78
96CHANGEGROUP ESTONIA OÜ36505,69
97NORDIC FOODS HOLDING AS36318,42
98EFTEN CAPITAL AS36000,52
99AADEL KINDLUSTUSMAAKLERID, OÜ35935,70
100LUUTAR, OÜ35791,97

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sõltuvalt valitud moodulitest sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud.

Kiire ja lihtne aruandlus ja palgaarvestus

Raamatupidamistarkvaraga AccountStudio muudad aruannete koostamise ja palkade arvestamise kordades lihtsamaks ja kiiremaks.

Valdkonna tööpakkumised

Manpower is looking for a CHIEF ACCOUNTANT

Manpower OÜ

03. detsember 2017

Ramirent Shared Services AS is looking for a GENERAL LEDGER ACCOUNTANT

Ramirent Shared Services AS

27. november 2017

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Uudised

Tööriistad