Arvestusalaste uurimustööde konkurss

Arvestusalaste uurimustööde konkurss
Arvestusalaste uurimustööde konkurss

Audiitorkogu, RM, Raamatupidajate Kogu ja Siseaudiitorite Ühing kuulutavad välja arvestusalaste uurimustööde konkursi 2015, et leida uudseid lähenemisi ja praktilisi ettepanekuid probleemide lahendamiseks. 

Konkursi kuulutus ja täpsem info osalemise tingimuste kohta: www.audiitorkogu.ee/konkurss.

Konkursile esitatav töö peab olema arvestusalaga (välis- ja siseaudit, finantsarvestus, raamatupidamine, juhtimisarvestus) seotud:
• aktuaalset teoreetilist või praktilist majandusarvestuse probleemi käsitlev ja lahendav kompleksne uurimus, mis sisaldab oluliste probleemide analüüsi ja lahendamist; või
• teatud küsimuse lühiuuring, milles kasutatud erialase kirjanduse ja statistiliste andmete põhjal on esitatud järeldused ning suunad probleemi lahendamiseks või edasiseks uurimiseks.

Tööde esitamise tähtaeg on 30. juuni 2015 ning parimate tööde vahel jaguneb auhinnafond 3700 eurot.

2014. aasta konkursile laekus 31 tööd, millest 15 olid magistritööd, 10 bakalaureusetööd, 5 lõputööd ning üks 1 lühiuuring. Konkursi korraldajate esindajatest koosnev komisjon hindas töid eelkõige lähtuvalt teema või käsitluse uudsusest ja aktuaalsusest, uurimustulemuste kasust valdkonna arengusse ning sisuliste järelduste kvaliteedist. Viie parima auhinna pälvinud konkursitööga on võimalik tutvuda SIIN.       

Lisainfo ja tööde esitamine: info@audiitorkogu.ee  

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

Uudised

Tööriistad