Arvestusalaste uurimustööde konkurss

Arvestusalaste uurimustööde konkurss
Arvestusalaste uurimustööde konkurss

Audiitorkogu, RM, Raamatupidajate Kogu ja Siseaudiitorite Ühing kuulutavad välja arvestusalaste uurimustööde konkursi 2015, et leida uudseid lähenemisi ja praktilisi ettepanekuid probleemide lahendamiseks. 

Konkursi kuulutus ja täpsem info osalemise tingimuste kohta: www.audiitorkogu.ee/konkurss.

Konkursile esitatav töö peab olema arvestusalaga (välis- ja siseaudit, finantsarvestus, raamatupidamine, juhtimisarvestus) seotud:
• aktuaalset teoreetilist või praktilist majandusarvestuse probleemi käsitlev ja lahendav kompleksne uurimus, mis sisaldab oluliste probleemide analüüsi ja lahendamist; või
• teatud küsimuse lühiuuring, milles kasutatud erialase kirjanduse ja statistiliste andmete põhjal on esitatud järeldused ning suunad probleemi lahendamiseks või edasiseks uurimiseks.

Tööde esitamise tähtaeg on 30. juuni 2015 ning parimate tööde vahel jaguneb auhinnafond 3700 eurot.

2014. aasta konkursile laekus 31 tööd, millest 15 olid magistritööd, 10 bakalaureusetööd, 5 lõputööd ning üks 1 lühiuuring. Konkursi korraldajate esindajatest koosnev komisjon hindas töid eelkõige lähtuvalt teema või käsitluse uudsusest ja aktuaalsusest, uurimustulemuste kasust valdkonna arengusse ning sisuliste järelduste kvaliteedist. Viie parima auhinna pälvinud konkursitööga on võimalik tutvuda SIIN.       

Lisainfo ja tööde esitamine: info@audiitorkogu.ee  

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Merit Palk

Merit Palk on kaasaegne pilvetehnoloogias palgaprogramm, kus professionaalsed võimalused on ühendatud kasutamise lihtsusega. Teil pole vaja süveneda erinevate tasude ja maksude arvestamise nüanssidesse, kogu tarkus on programmis olemas ning tulemus alati 100% õige.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad