Maksuadvokaate juhivad Kaido Loor ja Maret Hallikma

Maksuadvokaate ja –huvilisi koondava organisatsiooni IFA Eesti juhatusse valiti Kaido Loor advokaadibüroo Antsmäe Loor ning Maret Allikmaa advokaadibüroost Red. IFA siht on tuua rohkem õigusteadmisi maksuasjadesse ja anda maksuasjades tasakaalustatud arvamusi.

Neljapäeval 19.02 toimunud mittetulundusühingu IFA Eesti üldkoosolekul valiti ühingu juhatusse Kaido Loor ja Maret Hallikma. IFA on 1938a asutatud globaalne ja sõltumatu maksuadvokaate, -ametnikke, ja -huvilisi koondav organisatsioon, mis on aastate jooksul andnud muljetavaldava panuse maksuõiguse arengusse. Lisaks maksuadvokaatidele koondab Eesti IFA kümneid maksuentusiaste ja peamine väljund on olnud ja jääb olema erialastel koolitustel. Muuhulgas on IFA analüüsinud Rahandusministeeriumi väljatöötatud dividendide ja töötasu eristamise juhendi projekti probleeme 2009. aastal. Selle tulemusena juhendit ei kehtestatud.

Edaspidi püüab IFA Eesti kaasata oma tegevusse rohkem teisi erialaliite, ametnikke, kohtunikke, poliitikuid ja tudengeid, et tuua rohkem õigusteadmist maksuasjadesse ja anda tasakaalustatud arvamusi sageli emotsionaalseks muutuvates maksuküsimustes. IFA Eestit juhtis viimased 10 aastat Erki Uustalu, kes on Eesti maksuõiguse arengule kaasa aidanud nii maksunõustajana kui Rahandusministri nõunikuna.

Lisaks Kaido Loorile (Advokaadibüroo Antsmäe Loor) ja Maret Hallikmale (Advokaadibüroo Red) kuuluvad IFA Eesti juhatusse Lasse Lehis (Eesti Maksumaksjate Liit, Eesti Maksuteadlaste Selts, Riigikohtu halduskolleegiumi nõunik, Taru Ülikooli finantsõiguse dotsent), Marek Herm (Advokaadibüroo ATTELA) ja Gaily Kuusik (Advokaadibüroo Sirel ja Partnerid).

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad