Maksuadvokaate juhivad Kaido Loor ja Maret Hallikma

Maksuadvokaate ja –huvilisi koondava organisatsiooni IFA Eesti juhatusse valiti Kaido Loor advokaadibüroo Antsmäe Loor ning Maret Allikmaa advokaadibüroost Red. IFA siht on tuua rohkem õigusteadmisi maksuasjadesse ja anda maksuasjades tasakaalustatud arvamusi.

Neljapäeval 19.02 toimunud mittetulundusühingu IFA Eesti üldkoosolekul valiti ühingu juhatusse Kaido Loor ja Maret Hallikma. IFA on 1938a asutatud globaalne ja sõltumatu maksuadvokaate, -ametnikke, ja -huvilisi koondav organisatsioon, mis on aastate jooksul andnud muljetavaldava panuse maksuõiguse arengusse. Lisaks maksuadvokaatidele koondab Eesti IFA kümneid maksuentusiaste ja peamine väljund on olnud ja jääb olema erialastel koolitustel. Muuhulgas on IFA analüüsinud Rahandusministeeriumi väljatöötatud dividendide ja töötasu eristamise juhendi projekti probleeme 2009. aastal. Selle tulemusena juhendit ei kehtestatud.

Edaspidi püüab IFA Eesti kaasata oma tegevusse rohkem teisi erialaliite, ametnikke, kohtunikke, poliitikuid ja tudengeid, et tuua rohkem õigusteadmist maksuasjadesse ja anda tasakaalustatud arvamusi sageli emotsionaalseks muutuvates maksuküsimustes. IFA Eestit juhtis viimased 10 aastat Erki Uustalu, kes on Eesti maksuõiguse arengule kaasa aidanud nii maksunõustajana kui Rahandusministri nõunikuna.

Lisaks Kaido Loorile (Advokaadibüroo Antsmäe Loor) ja Maret Hallikmale (Advokaadibüroo Red) kuuluvad IFA Eesti juhatusse Lasse Lehis (Eesti Maksumaksjate Liit, Eesti Maksuteadlaste Selts, Riigikohtu halduskolleegiumi nõunik, Taru Ülikooli finantsõiguse dotsent), Marek Herm (Advokaadibüroo ATTELA) ja Gaily Kuusik (Advokaadibüroo Sirel ja Partnerid).

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

TALOT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Talot AS

30. september 2018

RICKMAN TRADE OÜ otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Rickman Trade OÜ

23. september 2018

RAMIRENT otsib oma AR osakonda SOOME GRUPI JUHTI

Ramirent Shared Services AS

02. oktoober 2018

Uudised

Tööriistad