Ida-Tallinna Keskhaigla tulemused tõusuteel

ITKH finantsjuht tõdes, et aasta oli haiglale edukas. Kogukäive oli 2014. aastal 82,8 miljonit eurot, mille raames korrigeeriti kliinilistes üksustes töötavate inimeste töötasusid ja tehti investeeringuid. 

Möödunud, 2014. aastal paranesid Ida-Tallinna Keskhaigla (ITK) majandustulemused võrreldes  eelneva aastaga tuntavalt ning aasta sai lõpetatud positiivse tulemiga.

Ida-Tallinna Keskhaigla finantsjuhi Kersti Reinsalu sõnul on viimased aastad olnud haigla jaoks majanduslikult keerulised, kuid haigla on alati hakkama saanud. Täna toimus haigla nõukogu koosolek, kus vaadati läbi haigla esmased 2014. aasta auditeerimata tulemused.

„On hea tõdeda, et 2014. aasta oli haiglale edukas - aasta lõpetati ligi 1,8 miljonilise positiivse tulemiga. Haigla kogukäive oli 2014. aastal 82,8 miljonit eurot, mille raames saime aasta jooksul korrigeerida kliinilistes üksustes töötavate inimeste töötasusid, teha investeeringuid ravitingimuste parandamiseks ning seadmete uuendamiseks. Haigla hea tulemus on märk sellest, et parema planeerimise ja kokkulepete järgimisega on võimalik ühiselt panustades jõuda eesmärgini,“ sõnas finantsjuht. Veel 2013. aasta lõpetas haigla 2,7 miljoni eurose kahjumiga.

Reinsalu lisas, et 2015. aasta kujuneb haigla jaoks keerulisemaks, kuna haigekassa lepingumahud ei suurene ja vähene juurdetulev raha läheb meditsiinitöötajate palgakokkuleppe täitmiseks. „Peab tõdema, et ravijärjekorrad on endiselt pikad ja ka sel aastal ei ole lühenemist märgata. Omalt poolt teeme aga kõik, et parandada koostööd perearstidega, et tagada kiiremat ravi vajavatele patsientidele parem pääs eriarstile.“

Haigla nõukogu esimees Taavi Aas tunnustas nõukogu koosolekul haigla juhatust hea töö eest ning sõnas, et haiglas läbiviidud ümberkorraldused on olnud edukad. „Haigla juhatus on suutnud edukalt optimeerida tehtavaid investeeringuid ning kasutada ressursse senisest efektiivsemalt.“

ITK on igal  aastal investeerinud haigla arengusse, saamata selle katteks EL struktuurfondidest täiendavaid vahendeid. Jätkuvalt on prioriteediks parandada haigla töökeskkonda ning pakkuda patsientidele kvaliteetset tervishoiuteenust. Sellest, et ollakse õigel teel, annab märku patsientide usaldus - inimeste soov saada ravi just Ida-Tallinna Keskhaiglas.

2014. aasta lõpu seisuga töötas Ida-Tallinna Keskhaiglas 2363 töötajat. Arste oli detsembri lõpu seisuga Ida-Tallinna Keskhaiglas 383. Töötajatest kõige suurema grupi moodustavad õendustöötajad, keda oli 927. Hoolduspersonali oli 386 ning muud tugipersonali 667 inimest.
ITK-s tegutseb 7 tipptasemel kliinikut, mis paiknevad 6 erinevas üksuses.

Sel aastal täitub Ida-Tallinna Keskhaiglal 230. juubel, mis annab märku haigla kestvusest ning järjepidevusest.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Standard Books on kõige laiemate võimalustega äritarkvara!

Põhipakett sisaldab kõike majandusarvestuseks esmatarvilikku võimaldades registreerida ostu ja müügitehinguid, jälgida klientide võlgnevusi ning enda võlgnevusi tarnijatele. Kõikidest sisestatud toimingutest tehakse automaatselt kanne pearaamatusse.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

IuteCredit Europe otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Executive Lab Seach OÜ

03. mai 2018

Tamro Eesti otsib RAAMATUPIDAJAT

Tamro Baltics OÜ

01. mai 2018

KAITSELIIDU PEASTAAP otsib VANEMRAAMATUPIDAJA

Eesti Kaitseväe Värbamiskeskus

02. mai 2018

Uudised

Tööriistad