Tööotsijad valisid ihaldusväärseima tööandja

CV Keskuse iga-aastasest uuringust, kus osales pea 4000 vastajat üle Eesti, selgusid tänavused Eesti hinnatuimad tööandjad.

Ihaldusväärseimaks tööandjaks, ehk ettevõtteks, kus Eesti tööotsijad enim töötada sooviksid, valiti tänavu Eesti Energia.

Eesti Energia juures hindasid tööotsijad enim seda, et töötajad on hästi tasustatud (36,1%) ning ettevõttes on piisavalt väljakutseid ja võimalusi karjääri teha (35,6%).

Lisaks Eesti Energiale hinnati esikolmikusse eelmise aasta võitja Skype Technologies OÜ ning möödunud aastal esimest korda ihaldusväärseimate tööandjate tabelisse ilmunud ning seega hinnatud tööandjate seas uskumatult kiires tõusujoones liikuv TransferWise.

„Uuring näitas, et noored peavad töökoha valikul võimalusi erialaseks arenguks (34,4%) tähtsamaks kui palganumbrit (28,1%),“ lisas CV Keskuse turundusjuht Henry Auväärt.

Edetabeli TOP20
1. (2.) Eesti Energia AS

2. (1.) Skype Technologies OÜ

3. (20.) Transferwise Ltd Eesti filiaal

4. (3.) Elion (AS Eesti Telekom)

5. (4.) Swedbank AS

6. (5.) EMT (AS Eesti Telekom)

7. (6.) ABB AS

8. (7.) Playtech Estonia OÜ

9. (9.) Microsoft Estonia OÜ

10. (12.) AS SEB Pank

11. (15.) Eesti Rahvusringhääling (ERR)

12. (-) Tartu Ülikool

13. (11.) AS Kalev

14. (10.) Nortal AS

15. (-) Ericsson Eesti AS

16. (13.) Kaubamaja AS

17. (8.) AS LHV Pank

18. (-) Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK)

19. (-) AS Tallinna Lennujaam

20. (-) AS Baltika

Sulgudes koht eelmisel aastal.

Edetabelist jäid napilt välja Estravel (mullu 14.), Eesti Pank (16.), Nordea Bank Finland Plc Eesti filiaal (17.) ja AS A. Le Coq (19.). Uued tulijad on aga AS Baltika, AS Tallinna Lennujaam, Ericsson Eesti AS ning Tartu Ülikool. Tabelist jäid veel napilt välja, kuid tööotsijate poolt samuti hinnatud Eesti Kaitsevägi ning EAS.

Uuringus osales 3951 vastajat Eesti erinevatest töövaldkondadest. 70,3% vastajatest olid tööga hõivatud, 15,6% hetkel töötud, 10,1% õpilased ning 4% ettevõtjad.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

Sarkop otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Sarkop AS

21. märts 2018

Deloitte otsib RAAMATUPIDAJAT

Deloitte Audit Eesti AS

25. veebruar 2018

Harju KEK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

M-Partner HR OÜ

23. veebruar 2018

Uudised

Tööriistad