Finantssektorit hakkab vedama Anu Müürsepp

Finantssektori esindusorganisatsiooni FinanceEstonia uueks tegevjuhiks saab 19. jaanuaril Anu Müürsepp.

FinanceEstonia juhatuse esimehe Aare Tammemäe sõnul rääkis Anu Müürsepa tegevjuhiks valikul tema kasuks pikaajaline finantssektori töökogemus ja sobivad isikuomadused.

Müürsepa kogemusest valdkonnas väärib esile tõstmist töötamine kunagises Hansapangas ning hilisem periood Eesti Energias, mille jooksul ehitas ta üles finantsosakonna töö ja juhtis seda 11 aastat. Müürsepa viimane amet enne FinanceEstonia juhiks saamist oli aastatel 2010-2012 autorendi ja –liisinguga tegeleva ettevõtte Ideal finantsjuhtimine ja –arvestus. Müürsepal on Tartu Ülikooli majandusteaduskonna rahanduse ja krediidivaldkonna magistrikraad.

Tammemäe sõnul on Anu Müürsepp sobiva suhtekapitaliga ja teadmistega inimene, et saavutada organisatsiooni eesmärke. “Eesti finantssektorit arendades seisab FinanceEstonia täna selle eest, et Eestisse tekiks uusi ettevõtteid, loodaks uusi töökohti ja paraneks kapitali kättesaadavus eriti väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele,” ütles Tammemäe.

Uue tegevjuhi sõnul on FinanceEstonia senise kolme tegevusaasta jooksul loonud finantssektori tegijatele uusi arenguvõimalusi ja toetanud läbi rahvusvaheliste sidemete ja kapitali kättesaadavuse parandamise Eesti majandusarengut. “Tänu FinanceEstonia tegevusele ja dialoogile riigiasutuste ja turuosaliste vahel on ühiskonnas saavutatud hea nähtavus ja loodud tulevikupilt, kuidas koos finantssektoriga väike- ja keskmise suurusega ettevõtete kasvuraskusi paremini lahendada,” ütles Müürsepp.

FinanceEstonia senine tegevjuht Krõõt Kilvet liigub edasi juhtima ettevõtete panganduse valdkonda DNB Pangas.

FinanceEstonia on 2011. aastal loodud finantssektori esindusorganisatsioon, mille eesmärk on luua arenguvõimalusi liikmetele ja toetada majandusarengut läbi valdkonna rahvusvahelistumise, innovatsiooni ja kapitali kättesaadavuse parandamise. FinanceEstonia koondab 62 liiget.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad