EAS muutis Äripäeva artikli mõjul hanketingimusi

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus andis täna teada, et muutis riigihanke „Ajujaht 2015 konkursi telesaated“ hanketingimusi. Reedel kirjutas Äripäev, et EAS mängib "Ajujahi" hanget ETVle.

Äripäevale teadaolevalt otsustas EAS lõpuks laiendada pakkujate ringi muutes hanketingimustes nii saate ajal näidatava reklaami piirangut kui ka saadete võimalikku pikkust. Ühtlasi pikendati ka pakkumuste esitamise tähtaega kuni 10. detsembrini kell 10.00.

Kui varasemate hanketingimustega oli kommertskanalitel hankest osa võtmine sisuliselt võimatu, on nüüd neile uks avatud. Produktsioonifirma Filmimees toimetaja Raimo Kummeri sõnul ei ole neile kui hankest osavõtjale eraldi teadet tingimuste muutmise kohta tulnud. Küll aga eraldi EASi hangete veenisüsteemist vaadates võib näha, et hanke tingimusi on muudetud täna veidi pärast kella kahte, märkega, et tingimusi on muudetud pakkujatelt saadud tagasisidest tulenevalt.

„Me näeme süsteemist, et tingimusi on muudetud ja nüüd saavad kommertskanalid ka seda saadet näidata, mis tähendab, et me kindlasti esitame oma pakkumise,“ lubas Kummer.

Reedel kirjutas Äripäev, et kuigi EASi korraldatud riigihange telesaate "Ajujaht" tegemiseks lõpeb alles 1. detsembril, oli juba kindel, et saadet hakkab tegema ETV.

EAS kuulutas välja hanke äriideede konkursi "Ajujaht" kolme telesaate tegemiseks. Hanke tingimused välistavad aga erakanalite osalemise. Nimelt on hankes kirjas, et osalejad peavad esitama telekanali kinnituskirja, mis näitab, et saade läheb pärast valmimist eetrisse just vastavas kanalis.

Tingimuste järgi peab valmiv saade olema 26-30 minutit pikk ja ilma reklaamipausideta. See aga tähendab, et ainus kvalifitseeruv pakkuja hankes saab olla ETV – kommertskanalite saated on 22-24 minuti pikkused ja reklaamipausidega.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

e-arveldaja – raamatupidamise tarkvara alustavale ja väikeettevõtjale (esimene aasta tasuta)

e-arveldaja on veebipõhine tarkvara, mis sobib hästi just alustavale ja väikeettevõtjale, aga ka mittetulundusühingule ning sihtasutusele. Sellel on tänaseks juba üle 6 000 kasutaja.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

Trendsetter Europe otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Trendsetter Europe OÜ

03. mai 2018

KAITSELIIDU PEASTAAP otsib VANEMRAAMATUPIDAJA

Eesti Kaitseväe Värbamiskeskus

02. mai 2018

Tamro Eesti otsib RAAMATUPIDAJAT

Tamro Baltics OÜ

01. mai 2018

Uudised

Tööriistad