1Office avas kontori Londonis

Eesti äriteenuste ettevõte 1Office avas septembris kontori Londonis. Eesmärk on pakkuda Suurbritannia turule sisenevatele ettevõtjatele tuge  nii tegevusvormi valimisel kui maksudeklaratsioonide esitamisel.

1Office Suurbritannia tütarettevõte juhi Ivar Veskioja sõnul on teenuste valik Londonis üles ehitatud sarnaselt Stockholmile ja Helsingile. „Välisettevõtja vajab esmajärjekorras uuele turule sisenemisel nõu parima juriidilise tegevusvormi valimiseks ja selle registreerimiseks äriregistris ja maksuametis. Järgmine samm on kliendile hästi mõistetav ja korrektne kohapealne raamatupidamine maksudeklaratsioonide ning  kohustuslike aruannete esitamisega. Oleme tähele pannud, et emaettevõtte finantsjuht või pearaamatupidaja on tihtipeale segaduses, kui teenusepakkuja ei suuda talle arusaadavas terminoloogias  kohapealseid erisusi seletada.“

Suurbritannias äri tegevatele ettevõtetele pakub 1Office ka virtuaalkontorit ja renditöökohti Londoni kesklinnas. „Virtuaalkontori puhul on tavapärane äriaadressi teenuse kasutamine oma kontori puudumisel, kuid on ka kliente kes vajavad kõnedele vastamise teenust ja nõupidamisruume“, märkis Veskioja.
1Office Grupi tegevjuhi Ragnar Everesti sõnul on Londonis kontori avamine osa ettevõtte laienemisstrateegiast, mille kohaselt on kaardistatud Euroopas atraktiivseima ärikeskkonnaga pealinnad, kuhu 1Office jõuda soovib. „Ärikeskkonna atraktiivsuse ja turu suuruse tõttu oli London meie esimene eelistus.“

1Office kontorid on lisaks Tallinnale aastaid tegutsenud ka Stockholmis ja Helsingis. Suurbritannia tütarettevõtet asus juhtima grupi endine tegevjuht Ivar Veskioja, kes on varasemalt juhtinud 1Office Eesti ja Rootsi kontoreid.

ivar.veskioja@1office.ee
www.1officelondon.com

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamis-
tarkvara

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara on oma lihtsuse ja soodsa hinna poolest mõeldud just eelkõige väikeettevõtetele. Meid kasutab üle 2500 ettevõtte ja raamatupidaja.

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Valdkonna tööpakkumised

MERKO otsib raamatupidamise osakonda RAAMATUPIDAJAT

Merko Ehitus Eesti AS

18. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad