SEB internetipank tunnistati Eesti parimaks

Rahvusvaheline majandusajakiri Global Finance valis SEB internetipanga Eesti parimaks. Võitjad selgitas välja mainekas žürii, kes hindas SEB puhul klientide teenindamise head taset ja internetipanga teenuste laia valikut.

"See on suur tunnustus pangale, sest internetipank on meie klientide poolt enimkasutatud klienditeeninduskanal. SEB internetipangal on ühes kuus üle  300 000 aktiivse kasutaja. Igakuiselt on SEB internetipangal keskmiselt 3 miljonit sisselogimist ehk külastust ning aasta algusest on tehtud internetipangas üle 15 miljoni ülekande. Pangateenuste tarbimiseks kasutatakse järjest rohkem tahvelarvuteid ja nutitelefone, praegu ligi 400 000 korral kuus ja see näitaja kasvab iga kuu ligi 8 protsenti. Seda toetab kindlasti kevadel välja tulnud SEB internetipanga uus ekraanivaade, mis kohaldub automaatselt erinevatele mobiilsetele seadmetele. Seega on keerukamad pangateenused SEB klientidel täna kättesaadavad kõikjal, kus on vähemalt mobiililevi,“ märkis SEB juhatuse liige ning jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Eerika Vaikmäe-Koit.

Võitjate valimisel osalesid majandusanalüütikud, organisatsioonide juhid ja pangandusvaldkonna konsultandid. Parima internetipanga valimisel peeti oluliseks seda, kuivõrd paljusid reaalset kasu pakkuvaid teenuseid saab klient läbi internetikanali tarbida, kui aktiivselt kasutavad kliendid panga pakkumisi ning milline on internetipanga kujundus ja funktsionaalsus.

Parima internetipanga auhinna annab Global Finance välja juba viieteistkümnendat korda. Samaväärse auhinna SEB Eestiga pälvis teist aastat järjest ka SEB Läti.

Uuringus nimetatakse parimad pangad Aasias, Lähis-Idas, Aafrikas, Ladina-Ameerikas ning Kesk- ja Ida-Euroopas. Global Finance’i valitud maailma parimad internetipangad leiab siit: http://www.gfmag.com/advertising/press-releases/global-finance-names-the-worlds-best-consumer-internet-banks-2014.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

e-arveldaja – raamatupidamise tarkvara alustavale ja väikeettevõtjale (esimene aasta tasuta)

e-arveldaja on veebipõhine tarkvara, mis sobib hästi just alustavale ja väikeettevõtjale, aga ka mittetulundusühingule ning sihtasutusele. Sellel on tänaseks juba üle 6 000 kasutaja.

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud. Kõik toimingud (va kiire jaemüük) tehakse samas programmis.

Valdkonna tööpakkumised

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

01. aprill 2018

SOCAR Trading otsib PEARAAMATUPIDAJAID

Manpower OÜ

25. märts 2018

Uudised

Tööriistad