RSA Kindlustus maksis 10 miljonit eurot hüvitisi

Käesoleva aasta esimese kuue kuuga maksis RSA Kindlustus oma klientidele seitse protsenti rohkem hüvitisi kui mullu samal perioodil.

Ettevõtte pooleaasta käive kasvas võrreldes eelmise aasta sama perioodiga kuue protsendi võrra ning ulatus 15,8 miljoni euroni.
RSA Kindlustuse Eesti filiaali juht Kaido Kepp ütles, et tänavu esimesel poolaastal oli tavapärasest rohkem varakahjude väljamakseid.

„RSA kodukindlustuse kahjude hüvitiste summa on kerkinud ligi 40 protsendi võrra küündides 2,2 miljoni euroni. Sel talvel oli mitmeid puitmaja põlenguid, mis olid alguse saanud tulekolletest. “ ütles Kepp ning lisas, et kodu ehitamisel on väga oluline järgida kõiki kaasaegseid turvalise ehitamise põhimõtteid ja kontrollida, et ohutusnõuded oleks täidetud. Lisaoht tekib suvemajades, kus ilmselt pole regulaarselt ka küttekoldeid hooldatud, seega tuleks seda enne kütmist kindlasti teha.

RSA kodukindlustuse turuosa on poolaastaga kasvanud 21 protsendi võrra. Üle kahe korra on suurenenud ettevõtte kindlustuse väljamakstud
hüvitised küündides 1,4 miljoni euroni, turuosa kasv oli 11,9 protsenti. Kaskokindlustuse väljamakstud kahjuhüvitused olid sel poolaastal 4 miljonit eurot,
mullu juunis oli kahjuhüvitiste summa ligi 4,6 miljonit eurot, turuosa kasvas 10,1 protsenti.

RSA Kindlustus teeb varakindlustustoodete pakkumisel koostööd SEB Pangaga. 2013. aastal oli RSA Kindlustuse müügikäive kokku 30,9 miljonit eurot
ning kahjuhüvitisi maksis ettevõte aastaga 18,4 miljonit eurot. Hetkel moodustab RSA Kindlustuse turuosa 12,2% olles turul neljandal positsioonil.
RSA Kindlustus tegutseb Eestis Codan Forsikring A/S Eesti filiaalina, kasutades RSA kaubamärki. Codan Forsikring A/S on Taani
kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse RSA kindlustusgruppi.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad