ZeroTurnaround otsib raamatupidajat

Rahvusvaheline tarkvaraarendusettevõte ZeroTurnaround otsib seoses ettevõte jätkuva kasvuga oma pearaamatupidajale appi asjalikku ja toredat bilansivõimelist raamatupidajat.

ZeroTurnaround on pühendunud Java programmeerimiskeele ja programmeerijate elu lihtsamaks tegemisele. Meie tooted JRebel, LiveRebel ja XRebel pakuvad tehnilisi lahendusi selleks, et infosüsteemide arendamine Javas oleks veelgi kiirem, produktiivsem ja lahedam, säästes seeläbi raha ja niigi kallist tööaega. Näiteks meie esimene toode JRebel hoiab aastas kokku 4-6 nädalat tarkvaraarendaja aega.

Ettevõte on asutatud Eestis 2009. aastal, kasvanud tublisti igal aastal nii müügi mahtudes kui ka töötajate arvult. Täna töötab ettevõtte erinevates kontorites Tallinnas, Tartus, Bostonis ja Prahas kokku 120 töötajat, sellest Eestis 45. Ettevõte on oma valdkonna ülemaailmne turuliider. Enamiku käibest moodustab eksport Euroopa Liidu liikmesriikidesse ning müük USA turul. Ettevõtte klientideks on näiteks Bank of America, American Airlines, AT&T, Gapgemini, HP, IBM, Lufthansa, LinkedIn, Oracle, Siemens. 

 


Seoses ettevõte jätkuva kasvuga otsime oma pearaamatupidajale appi asjalikku ja toredat bilansivõimelist raamatupidajat, igapäevase raamatupidamisega tegelema.

Rollist
Töötad käsikäes Eesti pearaamatupidajaga, kes tegeleb koos meie Bostonis paikneva CFO-ga peamiselt kogu konserni puudutavate eelarvete, raportite ja maksuküsimustega. Sinu vastutada on Eesti ettevõtte igapäevase raamatupidamisega seotud tegevused – ostuarved, kuluaruanded, palgaarvestus, väljamaksete ettevalmistamine, põhivarade ja väikevahendite arvestus jms. St. kõik peale müügiarvete ja laekumiste jälgimise. Oled kaasatud ka igakuiste raportite koostamisse.
Sulle on abiks meie Tallinna ja Tartu kontori büroojuhid, kes sisestavad kuluaruanded ja lähetustega seonduvad aruanded. Müügiarvete genereerimine on meie Bostonis paikneva müügi- ja müügitoe meeskonna töö, samuti laekumiste jälgimine.
Eesti ettevõtte raamatupidamine viidi 2012 üle Directole ja korrastati põhjalikult, paljud tegevused automatiseeriti. Välja on töötatud ka siirdehindade skeemid. 2013 audit on lõpukorral, sisse on seatud igapäevased rutiinid. St. ei ole vaja kohe hakata midagi korrastama – saab rahulikult sisse elada, igapäevase töö üle võtta, hiljem omalt poolt parendusi lisada.

Nõudmised kandidaadile
Ootame oma meeskonda nutikat bilansivõimelist raamatupidajat, kel on potensiaali ja kes soovib kasvada paari aasta jooksul pearaamatupidajaks.

Parim taust selleks on meie arvates:
• erialane kõrgaharidus (finantsjuhtimine, rahandus, raamatupidamine, majandus vms.),
• töökogumus audiitori assistendina vähemalt 2 aastat,
• töökogemus raamatupidajana vähemalt 2 aastat,
• maksuseaduste ja raamatupidamist reguleerivate õigusaktide tundmine,
• täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus,
• organiseerimis- ja algatusvõime ning avatus uuendustele, hea tehniline taip,
• positiivsus, lahendustele orienteeritus,
• hea inglise keele oskus,
• valmisolek töötada hajusalt ja eri ajavööndites paiknevas meeskonnas.

Kasuks tuleb:
• kogemus töötamisel Directo majandustarkvaraga,
• väga hea Exceli kasutamise oskus,
• huumorimeel,
• töökogemus rahvusvahelises ettevõttes.

Omalt poolt pakume:
• arenguvõimalusi ja pea kogu raamatupidamise valdkonda katvat tööd,
• sõbralikku ja ettevõtlikku meeskonda,
• konkurentsivõimelist palka,
• kaasaegseid töötingimusi ja tööks vajaminevat väljaõpet,
• võimalust tööl käia mõnusalt vabas riietuses, lahedas ja sõbralikus kontoris.

Töö võimaldab õppida töötama tõeliselt kiirelt arenevas rahvusvahelises meeskonnas, pearaamatupidaja kõrvalt järgmise taseme tegevus ning rahvusvahelisi maksunüansse, saada aimu kuidas toimib raamatupidamine USA-s – st. end kõvasti täindada järgmisele tasemele arenemiseks.

Sinu töökaaslasteks on peamiselt ülinutikatest ja lahendatest tarkvarainseneridest koosnev meeskond!

Asukoht
Roosikrantsi 11, Tallinn
Tööle asumise aeg
Soovitavalt 14. juuli 2014, mõnevõrra varasem või hilisem alustamine on läbiräägitav.
Täiendavad küsimused
Palun helistage meie administratiivjuhile – Riina Einberg, GSM: 5130036 või saatke küsimus e-posti teel.

Kandideerimine
Kandideerimiseks palun saata CV ning kaaskiri aadressil careers@zeroturnaround.com. Kaaskiri palun saata inglise keeles ning selgitada miks teid antud tööpakkumine huvitab, miks otsustasite kandideerida, milline raamatupidaja ja milline inimene enda arvates olete (max 1 lk). CV võib olla esialgu ka eesti keeles. Vajadusel küsime hiljem ingliskeelse CV. 

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Tarkvararobootika ja tööprotsesside automatiseerimine – millal see läbimurde saavutab?

Olles kuulnud tarkvararobootikast ja tööprotsesside automatiseerimisest (robotic process automation, RPA), hakkavad ettevõtted sageli mõtlema, kas peaks eelistama RPAd praeguste süsteemide uute funktsioonidega värskendamise või integreeritud lahenduste loomise asemel.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad