Eelarvestamine efektiivsemaks

Finantsjuhtimise käsiraamatu uues lisas on värskendatud finantsplaanimist ja eelarvestamist käsitlevad peatükid.

Sedamööda, kuidas majanduskeskkonna ettearvamatus on viimasel 10–20 aastal kasvanud, on suurenenud ka ettevõtjate ja ärijuhtide kahtlused aastaeelarvete ja -plaanide otstarbekuses. Ka mõned uuringud on näidanud, et paljudes ettevõtetes on eelarvestamise protsess liiga kohmakas, kulukas ja ebaefektiivne. Pole siiski liialdus öelda, et eelarvestamine/finantsplaanimine on ja jääb. Kuid ta muutub: valdavalt paindlikumaks ja IT-sõbralikumaks.

Finantsplaanimise ja eelarvestamise peatüki uuendamise lõpetame järgmises, 51. lisas. Samuti selgitame seal makseprotsesse maksekaardiga maksmise korral, asjaosaliste kulusid ning uusi lahendusi, mida tulevik maksekaartide ja jaemaksete vallas võib tuua.

Tellijad saavad värsket lisa juba veebist lugeda. Uued peatükid leiab sisukorrast üles punase märgi järgi. Paberil ilmub lisa 29. mail.

Lisainfo leiate SIIT. 

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

SmartAccounts - lihtsaim ja kiireim raamatupidamistarkvara pilves

SmartAccounts on majandustarkvara, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega uuendusmeelsetele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline lihtsus ja mugavus.

Standard ERP on integreeritud äritarkvara keskmistele ja suurtele ettevõtetele.

Standard ERP ühendab endas traditsioonilise ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ja kliendihalduse (CRM) kõrval laialdasel hulgal erilahendusi lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning vajadustest.

Valdkonna tööpakkumised

Harju KEK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

M-Partner HR OÜ

23. veebruar 2018

Deloitte otsib RAAMATUPIDAJAT

Deloitte Audit Eesti AS

25. veebruar 2018

Uudised

Tööriistad