Eelarvestamine efektiivsemaks

Finantsjuhtimise käsiraamatu uues lisas on värskendatud finantsplaanimist ja eelarvestamist käsitlevad peatükid.

Sedamööda, kuidas majanduskeskkonna ettearvamatus on viimasel 10–20 aastal kasvanud, on suurenenud ka ettevõtjate ja ärijuhtide kahtlused aastaeelarvete ja -plaanide otstarbekuses. Ka mõned uuringud on näidanud, et paljudes ettevõtetes on eelarvestamise protsess liiga kohmakas, kulukas ja ebaefektiivne. Pole siiski liialdus öelda, et eelarvestamine/finantsplaanimine on ja jääb. Kuid ta muutub: valdavalt paindlikumaks ja IT-sõbralikumaks.

Finantsplaanimise ja eelarvestamise peatüki uuendamise lõpetame järgmises, 51. lisas. Samuti selgitame seal makseprotsesse maksekaardiga maksmise korral, asjaosaliste kulusid ning uusi lahendusi, mida tulevik maksekaartide ja jaemaksete vallas võib tuua.

Tellijad saavad värsket lisa juba veebist lugeda. Uued peatükid leiab sisukorrast üles punase märgi järgi. Paberil ilmub lisa 29. mail.

Lisainfo leiate SIIT. 

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamis-
tarkvara

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara on oma lihtsuse ja soodsa hinna poolest mõeldud just eelkõige väikeettevõtetele. Meid kasutab üle 2500 ettevõtte ja raamatupidaja.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad