SORAINEN võitis sel aastal kõik tähtsamad Baltikumi Aasta Advokaadibüroo tiitlid

Chambers Europe tunnistas SORAINENi Baltikumi Aasta Advokaadibüroo 2014 tiitli vääriliseks. Esimest korda on ühel aastal kõik kolm tähtsamat Baltikumi auhinda läinud ühele advokaadibüroole.

Eelnevalt on SORAINENi sel aastal Baltikumi Aasta Advokaadibüroo tiitliga tunnustanud rahvusvaheline õigusvaldkonna väljaanne The Lawyer tänu büroo pühendumusele pakkuda tipptasemel teenuseid ja selgele strateegilisele visioonile. Lisaks auhindas International Financial Law Review büroo innovaatilisust õigusvaldkonnas, nõustades kõige novaatorlikumaid finants-, ühinemis- ja omandamistehinguid Baltikumis.

Chambers Europe soovib tunnustada oma sõnade kohaselt Euroopa advokaadibüroosid ja advokaate, kes on olnud 2013-2014 parimate seas parimad. SORAINENi kohta kommenteeriti, et „büroo on regionaalselt erakordselt tugev, pakkudes tipptasemel õigusteenust kõikides Baltikumi kontorites“.

“Chambers Europe’i auhind oli meile üllatuseks – samas oli see ka väga oodatud. Viimase viie aasta jooksul oleme võitnud auhindu kõigilt teistelt meie regiooni õigusturge hindavatelt tõsiselt võetavatelt väljaannetelt ja rahvusvahelistelt institutsioonidelt. Vaid Chambersi auhind oli puudu. See on järjekordseks kinnituseks, et meie ettevõtte sisene kultuur ja väärtused, meie valitud strateegia ja meie fookus oma klientide edule on õiged valikud,” märkis Aku Sorainen, büroo asutaja ja vanempartner.

Chambers Europe’i auhinnad tunnustavad advokaadibüroode saavutusi viimase 12 kuu jooksul, sh klientide rahulolu, märkimisväärsete projektide nõustamist üle kõikide õigusvaldkondade, strateegilisi kasvuplaane ja panust õigusvaldkonna arendamisse. Chambers Europe on üks juhtivaid ja mõjukamaid rahvusvahelisi väljaandeid, mille uurijaid hindavad tänaseks 52 regiooni Euroopas. Väljaanne hindab advokaate ja advokaadibüroosid tuginedes põhjalikule uurimustööle ning intervjuudele nii klientide kui konkurentidega. Chambers Europe’i hinnangud ei ole rahaliselt toetatud või seostatud ühegi teise ettevõtte või väljaandega.

SORAINEN on suurim regionaalne äriõigusele spetsialiseerunud advokaadibüroo kontoritega Eestis, Lätis, Leedus ja Valgevenes. 1995. aastal rajatud büroos töötab rohkem kui 150 advokaati, juristi ja maksukonsultanti, kes nõustavad rahvusvahelisi ja kohalikke ettevõtteid ja organisatsioone kõigis Baltikumi ja Valgevene äriõigust ja maksundust puudutavates küsimustes.

SORAINEN on esimene advokaadibüroo Baltimaades ja ainus Valgevenes, kus kvaliteedijuhtimise süsteem on rakendatud vastavalt ISO 9001 standarditele (sertifitseeritud Lloyd’s Register Quality Assurance poolt).

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Tarkvararobootika ja tööprotsesside automatiseerimine – millal see läbimurde saavutab?

Olles kuulnud tarkvararobootikast ja tööprotsesside automatiseerimisest (robotic process automation, RPA), hakkavad ettevõtted sageli mõtlema, kas peaks eelistama RPAd praeguste süsteemide uute funktsioonidega värskendamise või integreeritud lahenduste loomise asemel.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad