SORAINEN võitis sel aastal kõik tähtsamad Baltikumi Aasta Advokaadibüroo tiitlid

Chambers Europe tunnistas SORAINENi Baltikumi Aasta Advokaadibüroo 2014 tiitli vääriliseks. Esimest korda on ühel aastal kõik kolm tähtsamat Baltikumi auhinda läinud ühele advokaadibüroole.

Eelnevalt on SORAINENi sel aastal Baltikumi Aasta Advokaadibüroo tiitliga tunnustanud rahvusvaheline õigusvaldkonna väljaanne The Lawyer tänu büroo pühendumusele pakkuda tipptasemel teenuseid ja selgele strateegilisele visioonile. Lisaks auhindas International Financial Law Review büroo innovaatilisust õigusvaldkonnas, nõustades kõige novaatorlikumaid finants-, ühinemis- ja omandamistehinguid Baltikumis.

Chambers Europe soovib tunnustada oma sõnade kohaselt Euroopa advokaadibüroosid ja advokaate, kes on olnud 2013-2014 parimate seas parimad. SORAINENi kohta kommenteeriti, et „büroo on regionaalselt erakordselt tugev, pakkudes tipptasemel õigusteenust kõikides Baltikumi kontorites“.

“Chambers Europe’i auhind oli meile üllatuseks – samas oli see ka väga oodatud. Viimase viie aasta jooksul oleme võitnud auhindu kõigilt teistelt meie regiooni õigusturge hindavatelt tõsiselt võetavatelt väljaannetelt ja rahvusvahelistelt institutsioonidelt. Vaid Chambersi auhind oli puudu. See on järjekordseks kinnituseks, et meie ettevõtte sisene kultuur ja väärtused, meie valitud strateegia ja meie fookus oma klientide edule on õiged valikud,” märkis Aku Sorainen, büroo asutaja ja vanempartner.

Chambers Europe’i auhinnad tunnustavad advokaadibüroode saavutusi viimase 12 kuu jooksul, sh klientide rahulolu, märkimisväärsete projektide nõustamist üle kõikide õigusvaldkondade, strateegilisi kasvuplaane ja panust õigusvaldkonna arendamisse. Chambers Europe on üks juhtivaid ja mõjukamaid rahvusvahelisi väljaandeid, mille uurijaid hindavad tänaseks 52 regiooni Euroopas. Väljaanne hindab advokaate ja advokaadibüroosid tuginedes põhjalikule uurimustööle ning intervjuudele nii klientide kui konkurentidega. Chambers Europe’i hinnangud ei ole rahaliselt toetatud või seostatud ühegi teise ettevõtte või väljaandega.

SORAINEN on suurim regionaalne äriõigusele spetsialiseerunud advokaadibüroo kontoritega Eestis, Lätis, Leedus ja Valgevenes. 1995. aastal rajatud büroos töötab rohkem kui 150 advokaati, juristi ja maksukonsultanti, kes nõustavad rahvusvahelisi ja kohalikke ettevõtteid ja organisatsioone kõigis Baltikumi ja Valgevene äriõigust ja maksundust puudutavates küsimustes.

SORAINEN on esimene advokaadibüroo Baltimaades ja ainus Valgevenes, kus kvaliteedijuhtimise süsteem on rakendatud vastavalt ISO 9001 standarditele (sertifitseeritud Lloyd’s Register Quality Assurance poolt).

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

RICKMAN TRADE OÜ otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Rickman Trade OÜ

23. september 2018

RAMIRENT otsib oma AR osakonda SOOME GRUPI JUHTI

Ramirent Shared Services AS

02. oktoober 2018

BALTIC CONNEXIONS OÜ otsib OSTUASSISTENT-RAAMATUPIDAJAT

Baltic Connexions OÜ

28. september 2018

Uudised

Tööriistad