Eestlane sai rahanduse olümpiaadil teise koha

SSE Riga tudengid valitsesid taas ettevõtte rahanduse olümpiaadi, eestlannale jäi 2. koht. 

Tänavusel  ettevõtte rahanduse (Corporate Finance) olümpiaadil läks kaksikvõit SSE Riga tudengitele. Parim eesti tudeng ja parim naisosaleja Anu Kalmurand vahetas mulluse „pronksi“ teise koha vastu, teatas PwC.

Tänavune PwC, TTÜ ja Swedbank’i ettevõtte rahanduse olümpiaad peeti Tallinna Tehnikaülikoolis 8. märtsil. Osales 29 majandustudengit kuuest kõrgkoolist: 11 TTÜ-st ja SSE Riga-st (Stockholm School of Economics in Riga) ning väiksemal

Olümpiaadi 17-aastase ajaloo vältel parimaid tulemusi näidanud SSE Riga tudengid olid edukaimad ka tänavu: ülekaaluka esikoha saavutas Läti bakalaureusetudeng Aleksandrs Goba ning teiseks tuli parima naisvõistlejana Anu Kalmurand samuti Riia majanduskoolist. Anu osales olümpiaadil ka mullu, saavutades toona kolmanda koha.

Mulluse neljanda koha vahetas tänavu auhinnalise kolmanda vastu Mattias Lagerspetz Helsingi Ülikoolist. Esimest aastat anti välja ka eriauhind esikolmikust välja jäänud parimale bakalaureusetudengile. Neljanda koha ja eriauhinna sai Aliaksandr Zhukouski SSE Riga-st. Nagu ka eelmisel aastal, jäi Eesti ülikoolide kasvandike parimaks tulemuseks viies koht, mille tänavu noppis TTÜ magistriõppur Natalia Levenko.

PwC Advisors juhi Teet Tenderi sõnul teeb heameelt eeskätt osalejate taseme kasv. „Küsimused pole aasta-aastalt lihtsamaks läinud, pigem vastupidi, aga nii kõrget keskmist punktisummat, kui tänavu, varasematest aegadest ei mäletagi“.

„On hea meel näha, et Ettevõtete Rahanduse Olümpiaadi toob kokku paljude koolide õppurid,” sõnas Swedbanki ettevõtete panganduse juht Robert Kitt. „Peame olümpiaadi korraldamises kaasalöömist väga oluliseks ning hoiame sellega võimaliku tulevase tööandjana andekatel noortel silma peal,” lisas ta.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamis-
tarkvara

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara on oma lihtsuse ja soodsa hinna poolest mõeldud just eelkõige väikeettevõtetele. Meid kasutab üle 2500 ettevõtte ja raamatupidaja.

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Valdkonna tööpakkumised

MERKO otsib raamatupidamise osakonda RAAMATUPIDAJAT

Merko Ehitus Eesti AS

18. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad