Ministeerium otsib tasuta õigusabi pakkujaid

Justiitsministeerium kuulutas välja konkursi, millega otsitakse järgnevaks kaheks aastaks tasuta õigusnõu pakkujaid ja õigusnõustamise veebilehe Jurist Aitab haldajat.

Justiitsministri Hanno Pevkuri sõnul on tasuta õigusnõustamise tagamine väga tähtis, sest selle abil pakutakse õiguskaitset neile, kes ei saa endale juristi palgata. „Uuel aastal tasuta õigusabiks eraldatav summa suureneb ja seeläbi eeldatavalt saab ka rohkem inimesi tasuta õigusnõu. Uuendusena tahame järgmisel aastal kindlustada õigusabi osutamise ka laste ja lastega perede õigusküsimustes,“ lausus Pevkur.

Konkursiga otsitakse õigusabi pakkujaid, kes osutaksid teenust kolmes valdkonnas:
• erivajadustega või töökeskkonna tõttu püsiva tervisekahjustuse saanud inimesed (toetussumma 80 000 eurot);
• laste ja lastega perede õigusküsimused (20 000 eurot);
• üldine õigusabi osutamine ja õigusteenuse kättesaadavuse parandamine (160 000 eurot).

Minister täpsustas, et üldise õigusabi osutamiseks sobilikud õigusnõustajad peavad pakkuma silmast silma nõustamist eri sihtrühmadele ning võtma hallata veebilehe Jurist Aitab, vastama seal küsimustele ning hoidma juhendid ja muud materjalid ajakohasena.

Osalema oodatakse mittetulundusühinguid ja sihtasutusi, kes on keskendunud õigusnõustamisele ja suudavad tagada kvaliteetse teenuse. Konkursitaotlusele tuleb lisada üksikasjalik projekt toetuse kasutamise kohta.

Konkursi tingimuste kehtestamise aluseks oleva määrusega saab tutvuda Riigi Teataja kodulehel SIIN ja konkursitingimuste käskkirjaga justiitsministeeriumi lehel. Toetuse kasutamise lepingu üldtingimustega saab tutvuda SIIN.

Taotlus tuleb esitada hiljemalt 23. detsembril 2013 kell 10:00 meiliaadressile info@just.ee või postiaadressile Tõnismägi 5a, 15191, Tallinn.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

VOLVO ESTONIA OÜ otsib RAAMATUPIDAJAT

M-Partner HR OÜ

29. juuni 2018

EUROAPTEEK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Fontes PMP OÜ

04. juuli 2018

Uudised

Tööriistad