Ministeerium otsib tarkvaraarendajat suursüsteemile

Sotsiaalministeerium otsib Sotsiaalkindlustusameti (SKA) uueneva infosüsteemi ehk SKAIS2 tegijaid, et pakkuda kaasaegsed e-teenused ja muuta inimestele pensionide ja mitmete teiste riiklike hüvitiste ja toetustega seotud asjaajamise lihtsamaks.

„Vajame IT-lahendust, mis pakuks inimestele arusaadavaid, kiireid ja mugavaid e-teenuseid. Uus Sotsiaalkindlustusameti infosüsteem loob võimaluse paberasjaajamiselt e-maailma üle minna ja see omakorda kiirendab inimese jaoks mitmete riiklike teenuste ja toetuste kättesaamist,“ ütles sotsiaalminister Taavi Rõivas.
Avalike teenuste haldamisel teeb SKA koostööd ja vahetab infot rohkem kui 25 andmekogu ja asutusega ning rohkem kui 30 välisriigiga.

Sotsiaalministeeriumi ja Sotsiaalkindlustusameti koostöös viiakse läbi töökorralduse reform, et muuta Sotsiaalkindlustusameti avalikud teenused kaasaegseks, paindlikuks ja kuluefektiivseks. Muudatuste tegemisel on oluliseks elemendiks ka kaasajastatud infosüsteemi loomine. SKAIS2 riigihange sisaldab uuendatud töökorraldust toetava infosüsteemi loomise aastatel 2014–2015 ning uute e-teenuste loomise jätkuarendused aastatel 2015–2017.

2013. aasta septembris oli riiklike pensionide, toetuste, hüvitiste, rehabilitatsiooni- ja erihoolekande teenuste saajaid 724 474 inimest, kellele maksti välja kokku 143 836 666 eurot. Käesoleva aasta eelarve pensionide, toetuste, hüvitiste, erihoolekande- ja rehabilitatsiooniteenuste osas on 1 928 537 990 eurot.
Sotsiaalkindlustusameti ülesandeks on riiklike pensionide, toetuste, hüvitiste ning ohvriabi-, erihoolekande- ja rehabilitatsiooniteenuste korraldamine.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad