Eesti ettevõte sai KeyedIn’i esindajaks Baltikumis ja Soomes

Maailma üks kiiremalt kasvav pilvepõhise ärijuhtimise tarkvaralahenduse tootja KeyedIn omistas Baltikumi ja Soome piirkona ametliku edasimüüja staatuse Eesti juhtimiskonsultatsiooni ettevõttele McLean & Laneman. 

KeyedIn on pilve- ehk veebipõhine ärijuhtimise tarkvaralahendus, mis võimaldab projektijuhtimise- ja tootmistarkvara võimeka ERP (ettevõtte ressursside planeerimise) tarkvara funktsionaalsust. "Allakirjastatud leping annab meile esindatuse Balti riikides ja Soomes ning teisalt McLean & Laneman klientidele konkurentsieelise meie jõulise pilvelahendustarkvara näol,“ ütles KeyedIn Solutions asepresident Stefan Westelius.

 „Pilvepõhise rakenduse eelis on kahtlemata see, et ettevõttel pole vaja teha esmast suurt investeeringut ega omaette IT osakonda. Samuti puudub pikk juurutamise protsess. Nagu iga veebi-põhine rakendus, annab see reaalajas juurdepääsu ettevõtte kriitilisele teabele läbi internetiühendust omava seadme, sh ka nutitelefoni ja tahvelarvuti,“ ütles McLean & Laneman’i partner Monika Laneman.

KeyedIn on 2011. aastal USA-s loodud ettevõte, mis on kiire kasvuga saavutanud 50 000-kasutajalise rahvusvahelise kliendibaasi. Ettevõte on keskendunud SaaS pilvelahendustele ning paindlikkuse ning kulude kokkuhoiu tõttu saavutanud populaarsuse eelkõige keskmise suurusega ettevõtete seas. Analüütikute hinnangul kasvab pilvelahenduste osakaal järgmise kolme aasta jooksul peaaegu viis korda kiiremini n-ö traditsioonilisest tarkvara lahenduste valdkonnast.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

MAXIMA EESTI OÜ otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Fontes PMP OÜ

22. oktoober 2018

Uudised

Tööriistad