Audiitorkogu presidendina jätkab Kaido Vetevoog

Audiitorkogu üldkoosolekul valiti uus juhatus ning kinnitati, et Audiitorkogu presidendina jätkab Baker Tilly Baltics partner Kaido Vetevoog ja asepresidendina jätkab Grant Thornton Rimess Baltic partner Mati Nõmmiste.

Audiitorkogu juhatuse liikmeteks valiti vandeaudiitorid Mati Nõmmiste, Indrek Alliksaar, Stan Nahkor, Sergei Tšistjakov, Sven Siling, Veiko Hintsov ning asendusliikmeteks valiti Mai Palmipuu ja Karin Teder. Esimesel juhatuse koosolekul, mis toimus 22. mail, valis uus juhatus Audiitorkogu asepresidendiks taaskord Mati Nõmmiste, kes täitis seda ametikohta ka lõppenud perioodil.

Mati Nõmmiste kommenteeris oma kandideerimist järgmiselt: „Kandideerisin uuesti juhatusse, kuna soovin panustada audiitortegevuse valdkonna arengusse ja Audiitorkogu strateegiliste eesmärkide täitmisesse läbi enda põhjalike teadmiste ja pikaajalise kogemustepagasi. Minu eesmärgiks on viia lõpuni alustatud strateegia projektid, mis on suunatud eelkõige audiitortegevuse turu suurendamisele. Samuti pean oluliseks valdkonna regulatsiooni korrastamist ja lihtsustamist ning üheks oluliseks eesmärgiks on muuta Audiitorkogu kui organisatsiooni kujundamist ja sealhulgas ka järelevalve struktuuri muutmist.“

Uue juhatuse peamiseks väljakutseks saab olema koostatud strateegia elluviimine ning tegelemine teemadega, mis puudutavad audiitortegevuse üldist laiendamist läbi tegevusvaldkondade ja teenuste arendamise. Oluliseks peetakse ka audiitorite konkurentsivõime tõstmist ning koostööd teiste erialaliitude ja organisatsioonidega. Samuti on prioriteediks tutvustada avalikkusele rohkem audiitortegevust ja ühtlasi selgitada Euroopa Liidu suunalt planeeritavaid olulisi muudatusi kohustuslikus auditeerimises.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad