Advokatuuri uueks esimeheks sai Sten Luiga

Täna, 1. märtsil toimunud Eesti Advokatuuri korralisel üldkogul valiti advokatuuri uueks esimeheks vandeadvokaat Sten Luiga.

Esimehe valimisel sai Luiga 277 häält ning teine kandidaat, vandeadvokaat Katrin Kahn 131 häält.

Advokatuuri juhatusse valiti Katrin Kahn, Ants Karu, Jüri Leppik, Andrus Lillo, Maivi Ots, Madis Päts, Jaanus Tehver ja Hannes Vallikivi. Juhatuse asendusliikmeteks valiti Maire Arm, Karin Madisson ja Martin Tamme.

Advokatuuri esimehe ja juhatuse ametiperiood kestab kolm aastat. Advokatuuri senine esimees oli vandeadvokaat Toomas Vaher, kes kinnitati ametisse 2010. aasta üldkogul.

Advokatuuri uus esimees Sten Luiga ütles, et advokatuuril on 2011. aastal kinnitatud arengusuunad kuni aastani 2020 ja suuri muutusi ei ole advokatuuri juhtimises ette näha. „Kui uus juhatus järgmisel nädalal koguneb, siis valime prioriteedid järgmiseks kolmeks aastaks. Samuti jätkub igapäevane töö advokatuuri kantsleri Kristel Voltenbergi juhtimisel ning riigi õigusabi osutamine vastavalt kinnitatud põhimõtetele,“ märkis Luiga.

Luiga on Advokaadibüroo Borenius vanempartner. Ta lõpetas 1992. aastal Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ning on samast aastast Eesti Advokatuuri liige. Alates 2004. aastast on Luiga Eesti Advokatuuri eetika- ja metoodikakomisjoni esimees ning 2006. aastast kuulub Euroopa Liidu Advokatuuride ja Õigusliitude Nõukogu (CCBE) kutse-eetika komiteesse. Ta on ka Tartu Ülikooli Sihtasutuse nõukogu esimees.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad