EAS nõuab tagasi 9 projekti rahad

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) on leidnud erinevad lahendused 57 probleemsele projektile, mille puhul kerkis üles kahtlus toetuse ergutava mõju puudumisest. Tagasinõuded tehakse 9 projektile mahus 1,22 mln eurot ja lahendamist ootab veel 4 projekti.

44 projekti puhul mahus 2,56 mln eurot puudub vajadus tagasinõuet teha või pöörduda Euroopa Komisjoni riigiabi loa taotlemiseks, sest nende puhul on tegemist üldise grupierandiga lubatud või vähese tähtsusega abiga. 4 projekti osas mahus 4,98 mln eurot pöördub EAS koostöös toetust saanud ettevõtjatega Euroopa Komisjoni poole riigiabi loa saamiseks.

„61 projektist on hetkel lahenduseta veel neli mahus 1,79 mln eurot, mille puhul lõpliku otsuse tegemiseks vajame  ettevõtjatelt lisainfot,“ ütles EASi juhatuse esimees Raul Parusk. „Kõigi projektide otsused on sündinud tihedas koostöös ettevõtjatega ning oleme kaalunud kõiki variante, et leida optimaalseim lahendus,“ selgitas Parusk.

Juhatus tutvustab 57 projekti lahenduskäiku EASi nõukogule nende 24. jaanuari koosolekul.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

MAXIMA EESTI OÜ otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Fontes PMP OÜ

22. oktoober 2018

Uudised

Tööriistad