EAS nõuab tagasi 9 projekti rahad

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) on leidnud erinevad lahendused 57 probleemsele projektile, mille puhul kerkis üles kahtlus toetuse ergutava mõju puudumisest. Tagasinõuded tehakse 9 projektile mahus 1,22 mln eurot ja lahendamist ootab veel 4 projekti.

44 projekti puhul mahus 2,56 mln eurot puudub vajadus tagasinõuet teha või pöörduda Euroopa Komisjoni riigiabi loa taotlemiseks, sest nende puhul on tegemist üldise grupierandiga lubatud või vähese tähtsusega abiga. 4 projekti osas mahus 4,98 mln eurot pöördub EAS koostöös toetust saanud ettevõtjatega Euroopa Komisjoni poole riigiabi loa saamiseks.

„61 projektist on hetkel lahenduseta veel neli mahus 1,79 mln eurot, mille puhul lõpliku otsuse tegemiseks vajame  ettevõtjatelt lisainfot,“ ütles EASi juhatuse esimees Raul Parusk. „Kõigi projektide otsused on sündinud tihedas koostöös ettevõtjatega ning oleme kaalunud kõiki variante, et leida optimaalseim lahendus,“ selgitas Parusk.

Juhatus tutvustab 57 projekti lahenduskäiku EASi nõukogule nende 24. jaanuari koosolekul.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad