Aastavahetus toob rongidega Venemaalt 7000 turisti

Rongidega on aastavahetuse paiku Venemaalt Eestisse saabumas ligi 7000 turisti. Suurenenud reisihuvi teenindamiseks annab Go Rail käiku pikendatud rongikoosseisud ning valmistub vastu võtma erironge Venemaalt.

Go Raili arendusdirektori Jolan Ševtsovi sõnul on aastavahetus reisijaterohkeim periood raudteel, kuid nõudlus on tavapärasest suurem juba alates detsembri paarist viimasest nädalast kuni jaanuari keskpaigani välja. „Reisijate teenindamiseks täiendame olemasolevaid rongikoosseise lisavagunitega, mida saab paindlikult juurde haakida vastavalt müüdud piletite arvule. Suur reisijate arv näitab, et rong on venemaalaste jaoks endiselt populaarne transpordivahend ning huvi aastavahetuse veetmiseks Eestis on jätkuvalt suur,“ lausus Ševtsov.

Aasta viimastel päevadel toovad turiste Moskvast Tallinnasse ülipikad rongikaravanid. Näiteks 30. detsembril kell 8:05 saabub Balti jaama 17-vaguniline ning 31. detsembril 14-vaguniline rongikoosseis. Tavapäevadel sõidavad Moskva rongid 7-8 vaguniga. Ka Peterburi rong sõidab tipp-päevadel, näiteks 31.12 ja 3.01 välja maksimum koosseisuga.

Erirongid saabuvad Peterburist Tallinna 31. detsembril ning 3. jaanuaril kell 12:50. Moskvast startiv erirong Moskva-Tallinn-Riia saabub Balti jaama 4. jaanuaril kell 11:32 ning väljub Riia suunas 5. jaanuaril kell 15:10.

Kokku saabub aastavahetuse paiku (29.12-4.01) Moskvast ja Peterburist rongidega Eestisse ligi 7000 turisti.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad