Aastavahetus toob rongidega Venemaalt 7000 turisti

Rongidega on aastavahetuse paiku Venemaalt Eestisse saabumas ligi 7000 turisti. Suurenenud reisihuvi teenindamiseks annab Go Rail käiku pikendatud rongikoosseisud ning valmistub vastu võtma erironge Venemaalt.

Go Raili arendusdirektori Jolan Ševtsovi sõnul on aastavahetus reisijaterohkeim periood raudteel, kuid nõudlus on tavapärasest suurem juba alates detsembri paarist viimasest nädalast kuni jaanuari keskpaigani välja. „Reisijate teenindamiseks täiendame olemasolevaid rongikoosseise lisavagunitega, mida saab paindlikult juurde haakida vastavalt müüdud piletite arvule. Suur reisijate arv näitab, et rong on venemaalaste jaoks endiselt populaarne transpordivahend ning huvi aastavahetuse veetmiseks Eestis on jätkuvalt suur,“ lausus Ševtsov.

Aasta viimastel päevadel toovad turiste Moskvast Tallinnasse ülipikad rongikaravanid. Näiteks 30. detsembril kell 8:05 saabub Balti jaama 17-vaguniline ning 31. detsembril 14-vaguniline rongikoosseis. Tavapäevadel sõidavad Moskva rongid 7-8 vaguniga. Ka Peterburi rong sõidab tipp-päevadel, näiteks 31.12 ja 3.01 välja maksimum koosseisuga.

Erirongid saabuvad Peterburist Tallinna 31. detsembril ning 3. jaanuaril kell 12:50. Moskvast startiv erirong Moskva-Tallinn-Riia saabub Balti jaama 4. jaanuaril kell 11:32 ning väljub Riia suunas 5. jaanuaril kell 15:10.

Kokku saabub aastavahetuse paiku (29.12-4.01) Moskvast ja Peterburist rongidega Eestisse ligi 7000 turisti.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

e-arveldaja – raamatupidamise tarkvara alustavale ja väikeettevõtjale (esimene aasta tasuta)

e-arveldaja on veebipõhine tarkvara, mis sobib hästi just alustavale ja väikeettevõtjale, aga ka mittetulundusühingule ning sihtasutusele. Sellel on tänaseks juba üle 6 000 kasutaja.

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud. Kõik toimingud (va kiire jaemüük) tehakse samas programmis.

Valdkonna tööpakkumised

Replace otsib RAAMATUPIDAJA-LAOARVESTAJAT

Replace OÜ

23. aprill 2018

Uudised

Tööriistad