Pangakaart kindlustab automaatselt ostetud tooted

Sampo Pank on koostöös IF Kindlustusega välja arendanud lahenduse, mis kindlustab automaatselt ning lisatasuta poest või internetist ostetud toote. Kui ostetud esemega, näiteks tehnikavidinaga peaks midagi 90 päeva jooksul juhtuma, hüvitab eseme remondi või ostusumma kindlustus.

Sampo Panga jaepanganduse divisjoni direktori Helen Lulla sõnul on küll mõningaid sarnaseid tooteid maailmas kasutusel, kus oma jõud on ühendanud nii pank kui kindlustusfirma, kuid tavapäraselt pakutakse sellist automaatset kindlustust panganduses koos suurte aastatasudega pangakaartidega, mis on kättesaadavad vaid vähestele.

„Meie aga valisime teise tee. Juba praegusest hetkest alates kehtib automaatne kindlustus meie populaarseimatele kaartidele MasterCard Black, MasterCard Credit, MasterCard Platinium ja VISA Premier, seda mitte ainult uutele, vaid ka juba väljastatud kaartidele. Kindlustuskaitse hakkas kehtima esimesest oktoobrist ja sellega seoses ei muudeta klientide lepinguid. Tulenevalt sellest, et Sampo Panga kliendid on keskmisest varakamad, pakume kõigile oma klientidele seda, mis on teistes pankades pigem privaatpangandusele omane, ka näiteks isiklik nõustaja,“ lisas Lulla.

IF Kindlustuse vanemtootejuhi Merko Kimsto sõnul on tegemist põhimõtteliselt täiesti uue lähenemisega, sest siiani on pakutud sellist kindlustusvõimalust vaid varakamatele klientidele ja seega on positiivne, et Sampo Pank on otsustanud toodet pakkuda tasuta oma kõige populaarsematele pangakaartidele.

„Automaatse ostukindlustuse kaitse saamiseks piisab vaid ostu sooritamisest konkreetse pangakaardiga. Ostetud kaup on kindlustatud 90 päeva jooksul ning kindlustus kehtib kogu maailmas, samuti internetist ostetud kaupadele. Maksimaalne kindlustussumma ühe juhtumi kohta on 1000 eurot ning see kindlustussumma peaks olema piisav, kompenseerimaks näiteks reisil ostetud fotoaparaadi maha kukkumisest või varguse tagajärjel tekkinud kahju. Pikemaks perioodiks kindlustuskaitset või suuremaid hüvituslimiite oma varale on alati võimalik juurde tellida kindlustusbüroost,“ lisas Kimsto.

Kindlustusjuhtumi korral hindab If Kindlustus kliendi ootusi ja remondi maksumust, võib juhtuda, et otstarbekam on hüvitada kliendile ostu soetusmaksumus. Ka varguse või röövi korral on kahjusummaks konkreetse eseme soetamismaksumus.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

SmartAccounts – Raamatupidamistarkvara Sinu ettevõttele

SmartAccounts on veebipõhine raamatupidamistarkvara, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega uuendusmeelsetele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline lihtsus ja kasutajamugavus. SmartAccounts raamatupidamistarkvara kasutavad nii ettevõtted, kellel on mõned kanded kuus kui ka ettevõtted, kes väljastavad sadu müügiarveid päevas.

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud. Kõik toimingud (va kiire jaemüük) tehakse samas programmis.

Valdkonna tööpakkumised

Südameapteek otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Pharma Holding OÜ

31. märts 2018

LeapIN Business Services is looking for an ACCOUNTANT

LeapIN Business Services OÜ

20. aprill 2018

Uudised

Tööriistad