Finantshuvilistel võimalus kätt proovida valuutamängus Baltic FX Open 2012

Mäng toimub ajavahemikus 24. september – 5. oktoober LHV Broker kauplemisplatvormidel. Auhindadeks on Apple´i arvuti, telefon ja tahvelarvuti. 

Mängu eesmärk on kaubelda valuutaturul nii, et virtuaalse konto väärtus suureneks maksimaalselt. Igal mängijal on mängu alguses 5000 virtuaalset eurot. Võitjaks kuulutatakse mängija, kelle konto on 5. oktoobri lõpuks kõige suurema väärtusega.

Osalema oodatakse kõiki kel on huvi finantsturgude, investeerimise ja kauplemise vastu. Mängu mõte pole ainult peaauhinna võit, vaid ka uute teadmiste ja kogemuste omandamine.

Kõige suurema turuväärtusega portfelli omanik saab auhinnaks Apple MacBook Air`i, suuruselt teise turuväärtusega portfelli omanik Apple iPhone 4S`i, suuruselt kolmanda turuväärtusega portfelli omanik aga Apple iPad 3-e.

Mängus saavad osaleda ainult Balti riikide mängijad. Mängu on võimalik registreeruda juba praegu. Registreerimise lõpptähtaeg on 23. september. Mäng algab 24. septembril ja kestab 5. oktoobrini.

Mängukeskkond asub internetis aadressil www.lhv.ee/forex. Võitjad tehakse teatavaks 6. oktoobril LHV finantsportaalis aadressil www.fp.lhv.ee.

Lisaks valuutamängule korraldab LHV Pank alates 2001. aastast ka aktsiamängu nimetusega Börsihai, mis algab sel aastal 5. novembril.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

TAAVI PALK – parim valik kõigile palgaarvestajaile

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses.

Standard ERP on integreeritud äritarkvara keskmistele ja suurtele ettevõtetele.

Standard ERP ühendab endas traditsioonilise ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ja kliendihalduse (CRM) kõrval laialdasel hulgal erilahendusi lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning vajadustest.

Valdkonna tööpakkumised

KAITSELIIDU PEASTAAP otsib VANEMRAAMATUPIDAJA

Eesti Kaitseväe Värbamiskeskus

02. mai 2018

Tamro Eesti otsib RAAMATUPIDAJAT

Tamro Baltics OÜ

01. mai 2018

IuteCredit Europe otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Executive Lab Seach OÜ

03. mai 2018

Uudised

Tööriistad