Sorainen võitis maineka Baltikumi Aasta Maksunõustaja auhinna

 Prestiiþne rahvusvaheline maksuajakiri International Tax Review tunnustas advokaadibürood Sorainen Baltikumi Aasta Maksunõustaja 2012 auhinnaga, mis on maksuvaldkonnas Euroopa kõrgeim tunnustus. Tiitel omistati Soraineni regionaalsele maksu- ja tolliõiguse töörühmale kolmandat aastat järjest auhinnatseremoonial Londonis eile, 16. mail 2012.

International Tax Review auhinnaga tunnustatakse kõige uuenduslikemate rahvusvaheliste ja piiriüleste tehingute maksunõustamist regioonis. Soraneni ja teisi finaliste hindas maksuajakirja sõltumatu þürii, kes konsulteeris maksunõustajate, teiste advokaatide, maksuspetsialistide ja ettevõtete juristidega.
“Euroopa maksundusringkondade silmis niivõrd prestiiþse auhinna pälvimine on meile suureks auks,“ kommenteeris Janis Taukacs, Soraneni partner ning maksu- ja tolliõiguse regionaalse töörühma juht. „Tehingute keerukus kasvab aasta aastalt, seega peame tunnustamist kolmandat aastat järjest võrdluses nelja maailma suurima audiitorfirma ning teiste tunnustatud maksundusspetsialistidega märkimisväärseks kordaminekuks.”

Soraneni regionaalse maksu- ja tolliõiguse töörühma 2012. aastal nõustatud märkimisväärseimate tehingute hulgas oli juhtiva rahvusvahelise tehnoloogiaettevõtte Hitachi nõustamine Visaginase tuumajaama projektiga seotud strateegilistes ülepiirilistes investeerimisküsimustes,  Põhjamaade juhtiva kaubamajadeketi Stockmanni edukas esindamine ülepiiriliste teenuste maksustamisvaidluses kõigis Läti kohtuastmetes ja DHLi nõustamine lahendamaks tolliprobleeme koostöös nende Euroopa tollivaldkonna juhi ning Euroopa Liidu ja Läti ametnikega.

International Tax Review tseremoonial andis aasta auhindu välja seitsmendat korda.
Mainitud autasu on teine regionaalne auhind, mille Sorainen on sel aastal pälvinud – märtsis hindas maailma juhtiv finantsõigusturge hindav väljaanne International Financial Law Review Soraineni Baltikumi Aasta Advokaadibüroo 2012 auhinna vääriliseks.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad