78 aastat on audiitorfirma kaitsnud Oscarite häältelugemist

PwC koostöö Ameerika Filmikunstiakadeemiaga iga-aastaste Oscar’i auhindade häälte lugemisel ja võitjate selgitamisel on kestnud katkematult 78 aastat.

Meelelahutusäri „kõige hoolsamalt varjatud saladust“ aitab hoida audiitorite tiim, kes loendab hääletussedeleid ja peab nende üle arvestust käsitsi.
Alates 1934. aastast, ehk viimased 78 aastat on Ameerika Filmikunstiakadeemia liikmete antud hääled üle lugenud ja tulemust kuni Oscari võitjate väljakuulutamiseni saladuses hoidnud PwC audiitorid.

Häälte lugemise protseduur pole nende aastate jooksul muutunud. Võitja selgitamiseks saadetakse akadeemia liikmetele posti teel 5783 hääletussedelit kaks korda: esmalt igas kategoorias võitjakandidaatide määramiseks ja teine kord võitja selgitamiseks. Hääled loetakse kokku käsitsi vastavalt filmiakadeemia poolsetele juhistele ning selleks kulub PwC audiitorite tiimil ühtekokku ligikaudu 1700 töötundi.

PwC juhtivaudiitorid Brad Oltmanns ja Rick Rosas on ainsad inimesed maailmas, kes teavad Oscarite võitjaid enne, kui need 84.-nda auhinnatseremoonia käigus 26.veebruaril välja hõigatakse. Turvakaalutlustel loetakse hääli salastatud asukohas ning kaks komplekti ümbrikuid võitjate nimedega toimetavad Oltmanns ja Rosas auhinnatseremooniale kaht erinevat marsruuti mööda ning antakse õhtujuhile üle lava taga vahetult enne vastava kategooria võitja välja kuulutamist.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

SmartAccounts – Raamatupidamistarkvara Sinu ettevõttele

SmartAccounts on veebipõhine raamatupidamistarkvara, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega uuendusmeelsetele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline lihtsus ja kasutajamugavus. SmartAccounts raamatupidamistarkvara kasutavad nii ettevõtted, kellel on mõned kanded kuus kui ka ettevõtted, kes väljastavad sadu müügiarveid päevas.

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud. Kõik toimingud (va kiire jaemüük) tehakse samas programmis.

Valdkonna tööpakkumised

Südameapteek otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Pharma Holding OÜ

31. märts 2018

LeapIN Business Services is looking for an ACCOUNTANT

LeapIN Business Services OÜ

20. aprill 2018

Uudised

Tööriistad