Balti riikide maksu- ja tollijuhid täpsustavad ühiseid tegevussuundi

Täna, 2 veebruaril kohtuvad Tallinnas Balti riikide maksu- ja tollijuhid ning finantsuurimise asutuste juhid. Eesmärgiga toetada parema praktika levitamist naaberriikide ja oluliste partnerite vahel ning leppida kokku ühistes tegevustes maksu- ja tollialaste õigusrikkumiste ohjamisel.

Vaadatakse üle maksu- ja tolliasutuste eelmise aasta töö tulemused, olulisemad muudatused organisatsioonides ja riikide seadusandluses, käsitletakse eri riikide jaoks alanud aasta prioriteetsemaid tegevussuundi ning vahetatakse kogemusi edu toonud meetmetest õiguskuuleka kliendi koormuse vähendamisel ja petturite tegevuse takistamisel.

Pikemalt peatutakse riigitulude arvestussüsteemide ülesehitusel, mille raames saab Eesti esile tuua oma häid juba varem tunnustust pälvinud arendusi ja mis võimaldavad riigil saada ükskõik millisel ajahetkel ülevaate kasutatavate rahaliste vahendite ja kohustuste seisust.

Teine olulisem valdkond on sisejulgeoleku ja turvalisuse tagamine tolli valdkonnas ning ühised tegevused nii operatiivtasandil kui ka Balti riikide huvide kaitsmisel Euroopa Liidus laiemalt. Lisaks räägitakse ka maksuvaldkonna ühistegevustest ja koostööst eri organisatsioonides.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

e-arveldaja – raamatupidamise tarkvara alustavale ja väikeettevõtjale (esimene aasta tasuta)

e-arveldaja on veebipõhine tarkvara, mis sobib hästi just alustavale ja väikeettevõtjale, aga ka mittetulundusühingule ning sihtasutusele. Sellel on tänaseks juba üle 6 000 kasutaja.

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud. Kõik toimingud (va kiire jaemüük) tehakse samas programmis.

Valdkonna tööpakkumised

Replace otsib RAAMATUPIDAJA-LAOARVESTAJAT

Replace OÜ

23. aprill 2018

Uudised

Tööriistad