FT: Baltikumi parimad on Raidla Lejins & Norcous ja Swedbank Markets

Financial Times ja samasse kontserni kuuluv globaalne tehinguseirele keskenduv Mergermarket valisid parimaks tehingute nõustajaks Baltikumis advokaadibüroo Raidla Lejins & Norcous, parimaks finantsnõustajaks nimetati Swedbank Markets.

Raidla Lejins & Norcous tehingute valdkonna juhi Sven Pappi sõnul on nõustajate jaoks tegemist väga kõrgelt hinnatud auhinnaga. "Ühinemiste ja omandamiste (M&A) valdkonnas on tegemist absoluutse tipptasemega. Sügav kummardus kogu meie meeskonnale ja klientidele, kellega oleme vaatamata rasketele aegadele viinud lõpule mitmeid keerukaid tehinguid", ütles Papp.

Ta lisas, et keerulises majandusolukorras on ka tehingud oluliselt komplekssemad, tekitavad enam vaidlusi või jäävad sootuks katki. 2011. aastal büroo poolt nõustatud tehingutest tõi Papp välja Silmeti müügi Molycorpile, Kaleva Traveli omandamise Carlson Wagonlit Traveli poolt, Kohtla-Järve Soojuse müügi Viru Keemia Grupile, National Semiconductori omandamise Texas Instruments poolt, Adam Auto SIA omandamise Amserv Grupi poolt, Runway SIA omandamise BaltCapi poolt, Swedbanki investeeringu Arealisesse ja ONOFF kauplusteketi müügitehingu. Börsitehingutest oli kaalukaim Global Portsi IPO Londoni börsil.

Läti projektidest oli 2011. aasta suurim tehing Baltkom TV SIA omandamine AXA Private Equity ja Resource Partners poolt ning Leedu projektidest Valeant Pharmaceuticals International Inc omandamine Sanitas AB poolt, mis oli viimase viie aasta suurim tehing Leedu turul.

Hea teada

1993. aastal asutatud Raidla Lejins & Norcous (RLN) on Baltikumi juhtiv täisteenust pakkuv advokaadibüroo, kelle meeskonnas Eestis, Lätis ja Leedus on kokku 110 advokaati.
Büroo kuulub ka Põhja- ja Baltimaid ühendavasse RR ALLIANCE ühendusse, mille liikmed on Raidla Lejins & Norcous bürood Baltikumis ja Skandinaavia juhtiv advokaadibüroo Roschier Soomes ja Rootsis.
Raidla Lejins & Norcous partnerid on Toomas Vaher (juhtivpartner), Jüri Raidla (vanemapartner), Sven Papp, Raino Paron, Jaanus Ikla, Ants Nõmper ja Arne Ots. Lisainfo www.rln.ee

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Kiire ja lihtne aruandlus ja palgaarvestus

Raamatupidamistarkvaraga AccountStudio muudad aruannete koostamise ja palkade arvestamise kordades lihtsamaks ja kiiremaks.

TAAVI PALK – parim valik kõigile palgaarvestajaile

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses.

Valdkonna tööpakkumised

Ramirent Shared Services AS is looking for a GENERAL LEDGER ACCOUNTANT

Ramirent Shared Services AS

27. november 2017

Lemoine Estonia otsib RAAMATUPIDAJAT

Manpower OÜ

03. detsember 2017

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Uudised

Tööriistad