Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd,
19.11–08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Modern piracy” Marko Nautras,
kuni 26.11       
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Jäljed” Eesti Arhitektide Liidu 90. juubeli kuraatorinäitus, kuni 04.12
“Metropol – suurlinnaelu linnaajastul” Noorderlichti fotofestival esitleb, kuni 11.12
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti kuulsused. Nelly Drelli
maalid”, kuni 29.11
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11
“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11
“Makedoonia rahvarõivad ja tikandid”, kuni 30.11
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Mara ja Mari Roosvalt, 22.11–11.01
Tiina Tammetalu, kuni 18.11
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
Artishok toodab: Raul Kalvo  Kuraator Maarin Mürk aerogramm, kuni 28.11                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12
“Teisele poole”
Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline
kuraatorinäitus, kuni 08.01
“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Katrin Rüütli, kuni 10.12 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Pärnu kunsti aastanäitus”, kuni 13.12
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Sündinud samas kohas: kujutis, mälu ja fiktsioon Baltimaades” kuraator: Vytautas Michelkevicius, kuni 20.11
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Puerperium  Minna Havukainen (fotoprojekt; Soome), kuni 04.12  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Mare Tralla, 24.11–18.12
Visible Solutions, 24.11–18.12
Andrus Kasemaa, kuni 20.11
Mall Nukke, kuni 27.11
Helga Roht Poznanski, kuni 20.11
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 01.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii
“Loovala ühisnäitus”, 21.11–16.12
“Kannel 130”, kuni 18.11
“Teiselpool linnapiiri”  Indrek Kits
fotonäitus, kuni 18.11
Liiva 13, Võru

TEATER

Eesti Draamateater
18.11 kl 19 “Jaan Umbi lugu”
18.11 kl 19 “Leekrüübe”
18.11 kl 19 Esimene lugemine:
“Fokstrott”
19.11 kl 19 “Vombat”
19.11 kl 19 “Kõik on täis”
19.11 kl 19 “Marquis d´Artiste”
20.11 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
20.11 kl 19 “Augustikuu”
20.11 kl 19 “Panso”
22.11 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
23.11 kl 19 “Canc?n”
24.11 kl 19 “Augustikuu”
24.11 kl 19 “Boulgakoff”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
18.11 kl 11 “ Memme musi”
19.11 kl 12 “Memme musi”
19.11 kl 14.30 “Moor ja vaar”
20.11 kl 12 “Memme musi”
20.11 kl 14.30 “Jäljed lumel”
22.11 kl 11 “Hanel oli auto”
23.11 kl 11 “Hanel oli auto”
23.11 kl 19 “Ajuloputus”
24.11 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
24.11 kl 19 “Metamorfoos”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
18.11 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”
18.11 kl 19 “Lõpp”
19.11 kl 12 “Põrrr...!!!”
19.11 kl 15 “Põrrr...!!!”
19.11 kl 19 “Hamlet Anderson”
21.11 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Eesti Draamateatris
21.11 kl 13.30 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Eesti Draamateatris
21.11 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
Eesti Draamateatris
22.11 kl 19 “Põletus”
23.11 kl 19 “Teatrikomöödia”
Türi Kultuurimajas
24.11 kl 19 “Esimesed suudlused”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
18.11 kl 19 “Nahkhiir”
19.11 kl 19 “Padaemand”
20.11 kl 17 “Coppelia”
21.11 kl 10 “Hunt ja seitse kitsetalle”
21.11 kl 11.30 “Hunt ja seitse kitsetalle”
23.11 kl 19 “Coppelia”
24.11 kl 19 “Väike prints”
24.11 kl 19 “Nahkhiir”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
18.11 kl 21 NEU/NOW Festival 2011:
Nadia Tsulukidze / Amsterdami Kunstikõrgkool (HOL)
“Ready for Love or Seven Fragments of Identity”
18.11 kl 21.30 NEU/NOW Festival 2011: Giles Bailey (HOL) “Tom/Lutz: Two Scenes in 1983”
19.11 kl 14 “NEU/NOW Festival 2011 Fernando Belfiore (HOL)
“The Miserable Thing”
19.11 kl 19.30 NEU/NOW Festival 2011: Folkwang Hochschule tantsukompanii (GER) “The Virgin Suicide”
20.11 kl 16 NEU/NOW Festival 2011:
NO Theatre / Vilniuse Teatri- ja Muusikaakadeemia (LTH) “NO Concert”
20.11 kl 17.30 NEU/NOW Festival 2011:
Fernando Belfiore (HOL)
“The Miserable Thing”
23.11 kl 19.30 TEATR.DOC (RUS)
“Two in Your House”
24.11 kl 19.30 TEATR.DOC (RUS)
“Two in Your House”
Pikk 20, Tallinn

Monoteater
18.11 kl 19 “Minu hind?”
Rapla Kultuurikeskuses
20.11 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias”
Teater Vanemuise väikeses majas
Eesti
22.11 kl 19 “Isa” Vene Kultuurikeskuses
24.11 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias” Vene Kultuurikeskuses
www.monoteater.ee

Kuressaare
Linnateater
21.11 kl 12 “Värviline kummut”
Paide Kultuurikeskuses
21.11 kl 19 “Petmine”
Paide Kultuurikeskuses
22.11 kl 12 “Värviline kummut”
Tapa Kultuurikojas
22.11 kl 19 “Petmine”
Tapa Kultuurikojas
23.11 kl 11 “Värviline kummut”
Keila Kultuurikeskuses
23.11 kl 19 “Petmine”
Keila Kultuurikeskuses 
Tallinna 20, Saaremaa

R.A.A.A.M
19.11 kl 19 “Valged Daamid”
Tõstamaa mõisas
20.11 kl 19 “Valged Daamid”
Tõstamaa mõisas
24.11 kl 19 “Valged Daamid”
Kuressaare Linnateatris
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
18.11 kl 19 “Tuulte pöörises”
18.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
21.11 kl 13 “Väike Mukk”
Põlva Kultuurikeskuses
21.11 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Põlva Kultuurikeskuses
22.11 kl 19 “Unenäokohvik”
Pangamajas  
22.11 kl 19 “Tuulte pöörises”
23.11 kl 13 “Muumitroll ja Sabatäht”
Lihula Kultuurimajas
23.11 kl 19 “39 astet”
Lihula Kultuurimajas 
23.11 kl 19 “Kohe näha, et vanad sõbrad”
23.11 kl 19 “Meie mehed”
24.11 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht” 
24.11 kl 19 “Majahoidja”
24.11 kl 19 “Unenäokohvik”
Pangamajas 
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
18.11 kl 19 “Tallinna Linnateater
laulab. Õnnelik õhtu” Vene Teatris
19.11 kl 19 “Nõks”
19.11 kl 19 “Amy seisukoht”
21.11 kl 19 “Nõks”
21.11 kl 19 “Amy seisukoht”
22.11 kl 19 “Hecuba pärast”  
Salme Kultuurikeskuses
22.11 kl 19 “Meie, kangelased”
23.11 kl 19 “Hecuba pärast”  
Salme Kultuurikeskuses
23.11 kl 19 “Meie, kangelased”
24.11 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
18.11 kl 19 “Misery”
19.11 kl 19 “Misery”
21.11 kl 19 “Misery”
22.11 kl 19 “Misery”
23.11 kl 19 “Appi, tulmukad!”
24.11 kl 19 “Appi, tulmukad!”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
20.11 kl 12 “Tirts ja tigu”
24.11 kl 19 “Mängi minuga”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
22.11 kl 19 “Misantroop” Kadrioru lossis
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
18.11 kl 19 “Duetid”
19.11 kl 19 “Piloot”
22.11 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem”  Ugala Teatri kohvikus
23.11 kl 18 “Karlsson katuselt”
24.11 kl 19 “Klapp” esietendus
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
18.11 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Rannu Rahvamajas
22.11 kl 19 “Kihluspidu”
Otepää Kultuurikeskuses
24.11 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Tamsalu Kultuurimajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
18.11 kl 19 “Hispaania öö”
Väikeses majas
18.11 kl 19 “Kadunud käsi”
Sadamateatris
19.11 kl 12 “Kessu ja Tripp” esietendus Teatri Kodus
19.11 kl 19 “Casanova” Väikeses majas
19.11 kl 19 “Helisev muusika”
20.11 kl 16 “Härra Amilcar”
20.11 kl 16 “Haldjakuninganna”
Sadamateatris
21.11 kl 19 “Elling” Viimsi Huvikeskuses
22.11 kl 18 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
22.11 kl 19 “Kadunud käsi”
Sadamateatris
23.11 kl 11 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
23.11 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
23.11 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
24.11 kl 11 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
24.11 kl 19 “Sviit” Väikeses majas
24.11 kl 19 “Viimnepäev”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
18.11 kl 18 “Pal-tänava poisid”
21.11 kl 18 “Pal-tänava poisid”
22.11 kl 18 “Nisa”
23.11 kl 18 “Nisa”
24.11 kl 18 “Nisa”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
20.11 kl 12 “Värvilised sabakesed”
20.11 kl 16 “Värvilised sabakesed”
22.11 kl 11 “Segadus metsas”
24.11 kl 11 “Segadus metsas”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
18.11 kl 18 “12karamazovit”
19.11 kl 18 “12karamazovit”
21.11 kl 18 “12karamazovit”
22.11 kl 18 “12karamazovit”
24.11 kl 18 “12karamazovit”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Clazz
18.11 kl 22 James Werts & Virgo Veldi Band
21.11 kl 21 Blue Monday Blues: L.R. Phoenix & Henry V (USA / FIN)
22.11 kl 22 Brazilian Night: Denise Fontoura Band (BRA / EST)
23.11 kl 22 Viktoria Vasjura & NaTa Jazz Band
24.11 kl 22 Anneliis Kits, Keio Vutt,
DJ Erkin Antov
Vana turg 2, Tallinn

Eesti Metodisti Kirik
24.11 kl 19 “In manus tuas, Domine /
Sinu kätte, Issand” Eesti Rahvusmeeskoor, Ansambel Vox Clamantis (dirigent Jaan-Eik Tulve), dirigent Mikk Üleoja, löökpillidel Madis Metsamart ja
Vambola Krigul
Narva mnt 51, Tallinn

Endla teater
23.11 kl 19 Smilers’i uue plaadi
“Viimane” esitluskontsert 
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia 
18.11 kl 12 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega” (vene keeles).
Rahvakunstiansambel Leigarid
19.11 kl 18 Põhja-Eesti Meestelaulu Päev, Ants Üleoja 75.sünnipäeva
tähistamine
23.11 kl 19 Lauri Väinmaa 50
Estonia pst. 4, Tallinn

Genialistide Klubi
24.11 kl 19 Jazzliit: Ajavares - Kaks maailma
Magasini 5, Tartu

Kloostri Ait 
18.11 kl 20 Tõnu Naissoo (klaver)  
19.11 kl 20 Eero Sommer (klaver),
Olavi Oismann (saksofon)
Vene tänav 14, Tallinn

Klubi Rubiin
18.11 kl 21 Kosmikud, DND (UK)
Lossi 15, Viljandi

Mooste mõis
24.11 kl 19 Rein Rannap,
Mihkel Mattisen
Põlvamaa, Mooste vald

Mustpeade maja
22.11 kl 19 Kitarrivirtuoos Dmitri Illarionov
Pikk tn. 26, Tallinn

Niguliste kirik
19.11 kl 19 Jeremia nutulaulud /
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Niguliste 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja 
24.11 kl 19 “Queen Symphony”
Heategevuslik kontsert langenud või
haavata saanud  kaitseväelaste laste
toetuseks
Estonia pst. 9, Tallinn

Teater NO99
18.11 kl 22 Jazzklubi: Leedu Jazzliit esitleb: Funk Society Quartet
23.11 kl 21 Picante
avalik kontsertsalvestus Cole Porteri
kavaga, külalispianist Islandilt
Sakala 3, Tallinn

Paide kultuurikeskus
23.11 kl 19 “Sõna ja muusika: Saksamaa” Schubert. “Talvine teekond”
René Soom (bariton, RO Estonia),
Piia Paemurru (klaver), Tõnu Aav (tekstid, Eesti Draamateater)
Pärnu 18, Paide

Paide Muusikakool
22.11 kl 18 Saksofonikvartett Saxest
Tallinna mnt. 8, Paide

Piip ja Tuut Mängumaja
19.11 kl 12 Venno Loosaar koos Meero laulustuudio lastega
Toom-Kooli 13, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
18.11 kl 18 Sügisulg 2011
Aida 4, Pärnu

Rakvere Rahvamaja
18.11 kl 19 Lindpriide kontserttuur “Valge laev”
Kreutzwaldi 2, Rakvere

Rakvere Teatri Jazzukohvik
18.11 kl 21.30 Jazzliit: Tribute to Dave Weckl
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
18.11 kl 21 Smilers “Viimane” esitluskontsert
22.11 kl 19 Rival Sons (USA)
23.11 kl 19 Dagö
Tartu mnt 80D, Tallinn

Saka mõis
19.11 kl 18 Laura Põldvere ja
Tõnu Naissoo bänd
23.11 kl 19 Kitarrivirtuoos Dmitri Illarionov
Kohtla vald, Ida- Virumaa

Saku Mõis
20.11 kl 19 Tõnis Mägi & Kärt Johanson – Jah, ma nägin lumevalgust…
Juubelitammede tee 4, Saku vald, Harjumaa

Tallinna Okupatsioonide Muuseum
 19.11 kl 19 Lindpriide kontserttuur “Valge laev”
Toompea 8, Tallinn

Tartu Ülikooli aula
18.11 kl 18 Jeremia nutulaulud /
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Ülikooli 18 , Tartu

Teatri Puhvet
21.11 kl 19 Mart Soo, Taavo Remmel, Ahto Abner
Teatri väljak 3, Tallinn

Valga kultuuri- ja huvialakeskus
18.11 kl 19 “Kui vari kaob, siis valgus jääb” Lenna Kuurmaa ja Märt Avandi
Kesk 1, Valga

Vanemuise kontserdimaja
21.11 kl 19 Kitarrivirtuoos Dmitri Illarionov
22.11 kl 19 Smilers’i uue plaadi
“Viimane” esitluskontsert
Vanemuise 6, Tartu

Vihula mõis
19.11 kl 16 Tõnis Mägi & Kärt Johanson – Jah, ma nägin lumevalgust…
19.11 kl 19 Tõnis Mägi & Kärt Johanson – Jah, ma nägin lumevalgust…
Vihula, Vihula vald, Lääne-Virumaa

Viljandi Jaani kirik
24.11 kl 19 Tõnis Mägi & Kärt Johanson – Jah, ma nägin lumevalgust…
Pikk 6, Viljandi

Viljandi Pärimusmuusika Ait
23.11 kl 20 Jazzliit: Ajavares - Kaks maailma
24.11 kl 19 Smilers’i uue plaadi
“Viimane” esitluskontsert
Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahl
18.11 kl 22 Group Con Fusion
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel
23.11 kl 19 Tõnis Mägi & Kärt Johanson – Jah, ma nägin lumevalgust…
Liiva 13, Võru

Väravatorn
19.11 kl 16 Väravatorni külalised. Ensemble Schrat – Puhkpillikvintett 19. sajandi alguse autentsete instrumentidega (Soome). Mikael Helasvuo (flööt),
Anni Haapaniemi (oboe), Asko Heiskanen (klarnet), Tommi Viertonen (metsasarv), Jussi Särkka (fagott)
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon  Tartu
“Videviku saaga: Koidukuma – Osa I” kl 12.00 (v.a. T), 14.30, 17.05, 19.25, 21.45;
L, K kl 18.15; P kl 20.45; R, E, T, N kl 20.30
“Täitsa lõpp”
eesti keeles:
L–P kl 14.00; E–T, N kl 15.15; K kl 16.20
“Mäss pilvelõhkujas”
R kl 12.45, 15.00; L kl 13.30, 15.45; P 13.00, 15.30, 18.30; E–N kl 12.05 (K), 14.15, 16.30, 18.45 (v.a. K)
“Laenatud aeg”
R kl 15.15, 22.00; L kl 22.15; P kl 12.30, 21.30; E, T, N kl 12.05, 21.15; K kl 15.15, 21.15
“Punamütsike kurjuse vastu”
eesti keeles: R, E–N kl 13.00; L–P kl 11.45
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles: R, E–N kl 12.15, 13.45, 15.30 (v.a. R); L–P kl 11.35, 13.15, 15.00
“Johnny English: Taassünd”
R, E, K–N kl 13.15, 16.00, 18.15 (v.a. R, K), 20.35 (v.a. E,K,N); L kl 12.30, 14.45, 20.45; P kl 14.45, 17.00, 19.15; T kl 14.20, 16.30, 18.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. kl 11.20, 13.40 (v.a. N),
15.30 (v.a. N);
vene keeles. kl 11.30 (v.a. N)
“Johnny English. Taassünd”
kl 12.55, 17.30, 22.05
“Koduabiline”
kl 13.55 (v.a. N), 19.15
“Tintini Seiklused. Ükssarve saladus”
3D eesti keeles: kl 12.15;
3D vene keeles: kl 11.45 (v.a. P);
2D inglise keeles, eesti k. subtiitritega:
kl 17.25
“Laenatud aeg”
kl 11.55, 14.30, 19.20
“Mäss pilvelõhkujas”
kl 11.35, 16.55, 22.15; N kl 14.25
“Üks päev”
kl 15.10, 19.45
“Surematud” 3D
kl 16.45 (v.a. P), 15.00, 19.35, 21.30 (v.a. L–P)
“11 11 11”
kl 14.10 (v.a. P), 15.15 (v.a. N), 19.15 (v.a. L–P)
“Täitsa Lõpp”
kl 17.35
“Videviku saaga: Koidukuma - osa I”
kl 11.40, 12.20, 14.15, 14.55, 16.50, 19.25, 19.50 (v.a. N), 21.00, 22.00, 22.20
“Eliitüksus”
kl 13.05 (v.a. N), 17.05, 22.10
“Texase surmaväljad”
eellinastus: N kl 19.50
“Klitško”
kl 12.15, 14.45, 21.45
Bolshoi Teatri Ballett Live:
“Uinuv Kaunitar” P kl 17.00
Met Opera Hd Live: “Satyagraha”
L kl 20.00; P kl 12.00
Pimedate Ööde Filmifestival:
kl 17.00, 17.30
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. 11.45, 13.30
“Mäss pilvelõhkujas”
kl 15.15, 21.30 (v.a. L)
“Surematud” 3D
kl 17.00 (v.a. L)
“Täitsa lõpp”
kl 17.30
“Riskipiir”
kl 19.15 (v.a. L)
“Videviku saaga: Koidukuma - osa 1”
kl 12.00 (v.a. K), 14.30 (v.a. K), 19.30 (v.a. L–P), 22.00 (v.a. L); L kl 17.00; 
Bolshoi Teatri Ballett Live:
“Uinuv Kaunitar” P kl 17.00
Met Opera Hd Live: “Satyagraha”
L kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Johnny English. Taassünd”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 16.45; L–P kl 12.00
“Tintini seiklused: Ükssarve saladus” 3D 
vene keeles: L–P kl 12.45
“Mäss pilvelõhkujas” 
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 14.30, 19.15, 21.35
“Surematud” 3D
vene keeles: kl 15.15 (v.a. T), 18.00 (v.a. E, K);
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: T kl 15.15; E, K kl 18.00
“Videviku saaga: Koidukuma - osa 1”
kl 14.00, 16.30 (v.a. P), 20.30, 21.30 (v.a. L); L–P kl 11.30
“Klitško”
kl 19.00 (v.a. L–P)
Bolshoi Teatri Ballett Live:
“Uinuv Kaunitar” P kl 17.00
Met Opera Hd Live: “Satyagraha”
L kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Videviku saaga: Koidukuma - Osa 1”: kl 15.30, 17.45, 20.00 
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Videviku saaga. Koidukuma – Osa 1”
R–P kl 11.00, 12.00, 13.30, 14.30, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00; E–K kl 12.00, 13.10, 14.30, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00; N kl 11.45, 13.15, 14.15, 16.00, 17.15, 18.45, 19.45, 21.30
“Surematud” 3D
R kl 12.45, 15.00, 20.00, 22.15;
L, E–K kl 15.00, 20.00, 22.15;
P kl 15.00, 19.40, 21.55; N kl 15.20, 19.50, 22.10
“Täitsa lõpp”
eesti keeles, venekeelsete subtiitritega:
R–L kl 11.40; P kl 11.25; E–N kl 12.05
“Üks päev”
R–L kl 17.45;  P kl 17.30; E kl 14.20, 17.45;
T–K kl 14.45, 17.45; N kl 14.20
“Mäss pilvelõhkujas”
R kl 21.45; L–P kl 19.30; E–K kl 13.45, 19.30;
N kl 13.45, 17.40
“Tintini seiklused. Ükssarve saladus” 3D
eesti keeles: R kl 11.20, 13.40, 15.30;
L kl 11.10, 13.30, 15.30; P kl 11.10, 13.30, 15.15;
E–K kl 12.10, 13.30, 15.30; N kl 12.30, 14.50:
vene keeles: R kl 14.45; L–P kl 10.40, 12.50;
E–K kl 12.50; N kl 12.10
“Laenatud aeg”
R kl 17.15, 19.30; L–T kl 17.15, 21.45; K kl 21.45; N kl 16.30, 21.10
“Johnny English . Taassünd”
R, L, E–K kl 13.20; P, N kl 13.10
“Ohtlik sõit”
R kl 12.30; N kl 22.15
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles: R kl 11.10, 12.40, 14.10;
L–P kl 10.30, 11.30, 15.45; E–K kl 11.55, 15.30;
N kl 12.00, 13.30, 15.00
“Lustakad jalakesed 2” 3D
eesti keeles: K kl 17.15; N kl 16.45, 18.50
Estonia pst 9, Tallinn 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Standard ERP on integreeritud äritarkvara keskmistele ja suurtele ettevõtetele.

Standard ERP ühendab endas traditsioonilise ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ja kliendihalduse (CRM) kõrval laialdasel hulgal erilahendusi lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning vajadustest.

Kiire ja lihtne aruandlus ja palgaarvestus

Raamatupidamistarkvaraga AccountStudio muudad aruannete koostamise ja palkade arvestamise kordades lihtsamaks ja kiiremaks.

Valdkonna tööpakkumised

Maxima otsib FINANTSANALÜÜTIKUT

Maxima Eesti OÜ

22. detsember 2017

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

17. detsember 2017

Uudised

Tööriistad