Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Modern piracy” Marko Nautras,
14.11–26.11
Dénes Farkas & Taavi Talve, kuni 12.11      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Jäljed” Eesti Arhitektide Liidu 90. juubeli kuraatorinäitus, kuni 04.12
“Metropol – suurlinnaelu linnaajastul” Noorderlichti fotofestival esitleb, kuni 11.12
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Ornament-võti maailma Tradistioonist disainini” Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit, kuni 13.11
“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11
“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11
“Makedoonia rahvarõivad ja tikandid”, kuni 30.11
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Tiina Tammetalu, kuni 18.11
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
Artishok toodab: Raul Kalvo  Kuraator Maarin Mürk aerogramm, 16.11–28.11
Kai Kaljo & Luke Davies (AU), kuni 14.11                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12
“Teisele poole”
Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline
kuraatorinäitus, kuni 08.01
“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Katrin Rüütli, 16.11–10.12
“Pärnumaa foto 2011”, kuni 12.11 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Pärnu kunsti aastanäitus”, kuni 13.12
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Sündinud samas kohas: kujutis, mälu ja fiktsioon Baltimaades” kuraator: Vytautas Michelkevicius, kuni 20.11
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Puerperium  Minna Havukainen (fotoprojekt; Soome), kuni 04.12  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Andrus Kasemaa, kuni 20.11
Mall Nukke, kuni 27.11
Helga Roht Poznanski, kuni 20.11
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 01.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii
“Kannel 130”, kuni 18.11
“Teiselpool linnapiiri”  Indrek Kits
fotonäitus, kuni 18.11
Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome
12.11 kl 19 “Üksi”
16.11 kl 19 “Üksi”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
11.11 kl 19 “ Rahauputus”
11.11 kl 19 “Canc?n”
11.11 kl 19 “Aabitsa kukk”
12.11 kl 19 “Jaan Umbi lugu”
12.11 kl 19 “Panso”
12.11 kl 19 “Marquis d´Artiste”
13.11 kl 19 “Vombat”
13.11 kl 19 “Kõik on täis”
14.11 kl 19 “Leenane´i kaunitar”
15.11 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
15.11 kl 19 “Hiilgav!”
15.11 kl 19 “Õitseng”
15.11 kl 19 “Aabitsa kukk”
16.11 kl 17  Link: “Tuhkatriinumäng”
16.11 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
16.11 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
17.11 kl 19 “Augustikuu”
17.11 kl 19 “Grönholmi meetod”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
11.11 kl 11 “Rapuntsel”
11.11 kl 11 “Kodud”
11.11 kl 19 “Ajuloputus”
12.11 kl 12 “Rapuntsel”
12.11 kl 12 “Kodud”
12.11 kl 13.30 “Gloster”
13.11 kl 12 “Rapuntsel”
13.11 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
13.11 kl 13.30 “Okasroosike”
13.11 kl 15 “Rapuntsel”
13.11 kl 18 “Metamorfoos”
15.11 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
15.11 kl 19 “Ajuloputus”
16.11 kl 11 “Rapuntsel”
16.11 kl 19 “Metamorfoos”
17.11 kl 11 “Metsakülad”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
11.11 kl 19 “ Hamlet Anderson”
12.11 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
14.11 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”  Vanemuise väikeses majas
16.11 kl 12 “Röövlitütar Ronja”  
Nokia Kontserdimajas
17.11 kl 19 “Teatrikomöödia”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
11.11 kl 19 “Manon Lescaut”
11.11 kl 19 “Ooo / Out of Opera”
12.11 kl 19 “Coppelia”
13.11 kl 17 “Nahkhiir”
13.11 kl 19 “Ooo / Out of Opera”
16.11 kl 19 “Manon Lescaut”
17.11 kl 19 “Balletiõhtu”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
14.11 kl 19 “Sinised kilesussid jalas” Tallinnas Kultuurikeskuses Lindakivi
15.11 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”
Tallinnas Scotland Yard kesklinna pubis
16.11 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”
Tallinnas Scotland Yard Viimsi pubis
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal
17.11 kl 17 NEU/NOW Festival 2011:
Nadia Tsulukidze / Amsterdami Kunstikõrgkool (HOL) “Ready for Love or Seven Fragments of Identity”
17.11 kl 17 .30 NEU/NOW Festival 2011:
Giles Bailey (HOL) “Tom/Lutz: Two Scenes in 1983” 
17.11 kl 19.30 NEU/NOW Festival 2011:
Folkwang Hochschule tantsukompanii (GER) “The Virgin Suicide”
Pikk 20, Tallinn

Monoteater
11.11 kl 19 “Minu hind?”
Vene Kultuurikeskuses
13.11 kl 19 “Minu hind?”
Teater Vanemuine, väikeses majas
14.11 kl 19 “Isa”
Vanemuise Kontserdimajas
16.11 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias” Vene Kultuurikeskuses
www.monoteater.ee

Kuressaare
Linnateater
11.11 kl 19 “Oma saar”
Kihelkonna Rahvamajas
15.11 kl 19 “Petmine”
17.11 kl 19 “Petmine”
Kärdla Kultuurikeskuses 
Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater
11.11 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
11.11 kl 19 “Meie mehed”
12.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
12.11 kl 19 “Eksperiment õhupumbaga”
14.11 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht” Vene Teatris
 14.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
Eesti Draamateatris
14.11 kl 19 “Nullpunkt” Vene Teatris
15.11 kl 19 “Saja-aastane maja”
15.11 kl 19 “Nullpunkt”
16.11 kl 13 “Väike Mukk”
Haapsalu Kultuurikeskuses
16.11 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale”
16.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Haapsalu Kultuurikeskuses 
17.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
17.11 kl 19 “Eksperiment õhupumbaga”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
12.11 kl 14 “Kass, kes kõndis omapead”
12.11 kl 18 “Kass, kes kõndis omapead”
12.11 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
13.11 kl 14 “Kartmatu isand”
13.11 kl 18 “Kartmatu isand”
14.11 kl 19 “Tallinna Linnateater laulab. Õnnelik õhtu” Rakvere Teatris
15.11 kl 19 “Tallinna Linnateater
laulab. Õnnelik õhtu” Ugala Teatris
15.11 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
16.11 kl 19 “Homme näeme”
16.11 kl 19 “Koletis kuu peal”
17.11 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
17.11 kl 19 “Tallinna Linnateater
laulab. Õnnelik õhtu” Vene Teatris
Lai 23, Tallinn

Teoteater
13.11 kl 16 “Kõik armastavad Roosit”
14.11 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
15.11 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
11.11 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem”  Ugala Teatri kohvikus
11.11 kl 19 “Salaste laulupidu”
12.11 kl 14 “Väike raha”
12.11 kl 19 “Amadeus”
13.11 kl 13 “Meeste kodu”
15.11 kl 19 “Grace ja Glorie” Endlas
16.11 kl 19 “Postmodernsed leibkonnad”
17.11 kl 19 “Amadeus”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
12.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik” 
Anija Valla Kultuurikeskuses (Kehra)
14.11 kl 19 “Kihluspidu”  
Ugalas
15.11 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Kiviõli Rahvamajas
16.11 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Endlas
17.11 kl 19 “Valedetektor”  
Põltsamaa Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
11.11 kl 19 “Maria Stuarda”
Väikeses majas
11.11 kl 19 “Kaos”
11.11 kl 19 “Viimnepäev” Sadamateatris
12.11 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
12.11 kl 19 “Pähklipureja”
12.11 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
13.11 kl 12 “Nukitsamees”
Väikeses majas
13.11 kl 16 “Harmoonia” Sadamateatris
15.11 kl 19 “Härra Amilcar”
16.11 kl 15 “Appi! Ooper!? 2. tund”
16.11 kl 19 “Casanova” Väikeses majas
17.11 kl 19 “Lõbus lesk” 
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
14.11 kl 14 “Robinson & Crusoe”
Tapa Kultuurikojas
15.11 kl 12.30 “Robinson & Crusoe”
Jõõpre Rahvamajas
16.11 kl 18 “Kihvad”
17.11 kl 18 “Kihvad”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
13.11 kl 16 “Kõige suurem sõber”
15.11 kl 11 “Kõige suurem sõber”
17.11 kl 11 “Värvilised sabakesed”
17.11 kl 14 “Nõianeitsi”  
Viiratsi Hoolekandekeskuses
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
12.11 kl 19 “Madame Bovary”
14.11 kl 19 “Madame Bovary”
15.11 kl 19 “Madame Bovary”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Abja kultuurimaja
16.11 kl 18 Nova Gaudia
vanamuusikaansambel Rondellus
Pärnu mnt 28, Abja-Paluoja, Viljandimaa

Ammende Villa
11.11 kl 19 Lindpriide kontserttuur “Valge laev”
Pärnu, Mere pst. 7, Pärnu

Athena keskus
13.11 kl 16 Lenna Kuurmaa ja
Märt Avandi “Kui vari kaob, siis
valgus jääb’’
13.11 kl 19 Lenna Kuurmaa ja
Märt Avandi “Kui vari kaob, siis
valgus jääb’’
Küütri 1, Tartu

Chicago 1933
11.11 kl 22.30 Swing turns you Grazy ‘‘Swingers feat. Pearu Paulus & Birgit Õigemeel’’
16.11 kl 22 Tanja Tribute to Madonna
Aia 3, Tallinn

Clazz
15.11 kl 22 Brazilian NIght: Denise Fontoura Band (BRA/EST)
16.11 kl 22 Tape That
17.11 kl 22 Rebecca Kontus &
Mairo Marjamaa
Vana turg 2, Tallinn

Endla teatrikohvik
11.11 kl 21.30 Jazzklubi: Hatuna & Band
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia 
11.11 kl 19 Eesti muusikute gurmee.
TMKK 50 Sarja meistriklass 3.
kontsert
12.11 kl 19 “Liszt 200”
Gabor Farka – Weimari Ferenc Liszti nim VI klaverikonkursi võitja (2011),
Masataka Goto – Utrechti Ferenc Liszti nim IX klaverikonkursi võitja (2011)
14.11 kl 15 “Katkendeid ja parafraase Mozarti ooperist “Don Giovanni” ja Schuberti laule” Helen Lokuta (metsosopran, RO Estonia), René Soom (bariton, RO Estonia), Tarmo Eespere (klaver),
Liszti parafraase samadele teostele
mängib Marko Martin (klaver)
16.11 kl 19 “II Tallinna rahvusvaheline pianistide konkurss finaal”
17.11 kl 19 “II Tallinna rahvusvaheline pianistide konkurss Finaal ja auhinnatseremoonia”
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
15.11 kl 19 “Mustlaslaager”
16.11 kl 19 Kontsertjazz.
John Coltrane’i jälgedes
Estonia pst. 4, Tallinn

Geneva keskus
12.11 kl 20 Jazzliit: Tribute to Dave Weckl
Võidu pst 2, Narva

Genialistide Klubi
12.11 kl 20 Kosmikud, Apulanta (FIN), DND (UK)
Magasini 5, Tartu

Jazz del Mar
15.11 kl 21 Jazzliit: Leedu Jazzliit
esitleb - Free Funk Society Quartet
Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Kloostri Ait 
11.11 kl 20 Inga Kaare (vokaal),
Aivo Tammus (kontrabass),
Peep Ojaveski (kitarr) 
12.11 kl 20 Themuri Sulamanidze
(klaver) 
Vene tänav 14, Tallinn

Nokia Kontserdimaja 
11.11 kl 19 Garik Sukachev ja “Neprikasaemye”
12.11 kl 19 Viini poistekoor koos Annely Peeboga
Estonia pst. 9, Tallinn

Teater NO99
11.11 kl 22 Jazzklubi: Andre Maaker/ TRIO 111
Sakala 3, Tallinn

Oru Külakeskus
17.11 kl 19 “Nova Gaudia”
vanamuusikaansambel Rondellus
Harjumaa, Kose vald

Pärnu Kontserdimaja
13.11 kl 17 “Isadepäev. Kõrvitsate
suguvõsa” Tõnis (klaver),
Toomas (kitarr ja laul), Tiit (kitarr ja saatelaul), Harry (trummid), Mihkel (trummid), Joosep (tšello), räppar Henry
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
11.11 kl 21 Kosmikud
“Öö ei lase magada” esitlus
12.11 kl 12 Street Mirror Expo 2011
13.11 kl 19 B-Real from Cypress Hill (USA)
17.11 kl 21 Christie (UK), FIX
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Okupatsioonide Muuseum
11.11 kl 19 Rauno Pehka 
Toompea 8, Tallinn

Tartu Ülikooli aula
13.11 kl 13 Suur isadepäevakontsert & Sven Kullerkupp - 30 aastat muusikalist lavategevust
13.11 kl 18 Lauri Väinmaa 50
16.11 kl 19 “Katkendeid ja parafraase Mozarti ooperist “Don Giovanni” ja Schuberti laule” Helen Lokuta (metsosopran, RO Estonia), René Soom (bariton, RO Estonia), Tarmo Eespere (klaver),
Liszti parafraase samadele teostele
mängib Marko Martin (klaver)
Ülikooli 18 , Tartu

Teatri Puhvet
14.11 kl 19 Naised laulavad jazzi: Rebecca Kontuse teemaõhtu
Teatri väljak 3, Tallinn

Türi kultuurimaja
13.11 kl 15.30 Estonian Voices
Hariduse 1, Türi

Vanemuise kontserdimaja
13.11 kl 17 Annely Peebo ja
Viini poistekoor
16.11 kl 19 Christie ja Fix
Vanemuise 6, Tartu

Vihula mõis
12.11 kl 19 Nevil Blumberg -
kontserttuur First Try
Vihula, Vihula vald, Lääne-Virumaa

Vilde lokaal
16.11 kl 20 Jazzliit: Leedu Jazzliit
esitleb - Free Funk Society Quartet
Vallikraavi 4, Tartu

Väravatorn
12.11 kl 16 Hortus Musicus
“London-Pariis”
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Täitsa lõpp”
eesti keeles: R kl 20.11; L, E–N kl 16.15, 18.15;
P kl 16.30, 18.15
“Autod 2” 3D
eesti keeles: L kl 12.15
“Surematud” 3D
R kl 19.00; L–N kl 21.45
“Colombiana”
R–N kl 20.45
“Videvik”
R, E kl 18.00
“Videviku saaga: Noorkuu”
L, T kl 18.00
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
P, K kl 18.00
“Mäss pilvelõhkujas”
R kl 14.45, 17.05, 21.15; L–P kl 15.00, 18.45, 21.00; E–N kl 14.45, 19.00, 21.15
“Unelmate kodu”
R kl 18.15; L–N 14.15
“Ohtlik sõit”
R kl 16.15, 22.00; L–K kl 19.30 (v.a. P), 22.00;
N kl 20.00, 22.00
“Tintini seiklused: Ükssarve saladus” 3D eesti keeles: R 12.05, 14.25, 16.45;
L kl 14.35, 17.10; P kl 12.30, 15.30; E 12.05, 17.15; T–N kl 2.05, 14.30, 17.10
“Laenatud aeg”
R kl 12.30, 19.25, 21.35; L–P kl 12.45, 19.25, 21.35; E–N kl 12.30, 19.15, 21.35
“Võõrkeha”
R kl 14.05; L, E–N kl 17.05; P kl 17.15
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles:
R, E–N kl 12.15, 13.45, 15.45, 17.35;
L kl 11.45, 13.25, 15.30; P kl 11.45, 13.25, 15.15
“Johnny English: Taassünd”
R kl 13.15, 15.25, 19.10;
L–P kl 11.30, 13.45, 16.00, 19.50;
E–K kl 13.15, 15.25, 19.50;
N kl 13.15, 15.25, 18.30
“Punamütsike kurjuse vastu”
eesti keeles: R–N kl 12.00
Kirjandus Kinos: “Stepihunt”
E kl 15.00     
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Tõeline teras”
kl 12.10 (v.a. P); 20.30
“Kolm musketäri” 3D
kl 20.05
“Nahk, milles ma elan”
kl 21.45
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. kl 11.30, 14.50, 16.15 (v.a. R);
vene keeles. kl 13.10
“Johnny English. Taassünd”
kl 12.00, 14.30, 16.45, 19.05
“Ohtlik sõit”
kl 18.00, 21.40
“Koduabiline”
kl 12.20, 15.20, 18.20, 21.20
“Tintini Seiklused. Ükssarve saladus” 3D
eesti keeles:
kl 11.55, 14.15, 17.05 (v.a. N);
vene keeles: kl 11.35 (v.a. R), 17.10
“Laenatud aeg”
kl 14.55, 17.20, 19.45, 22.10
“Kuradisaare kuningas”
kl 17.00
“Mäss pilvelõhkujas”
kl 12.05, 14.35, 19.40, 22.05
“Võõrkeha”
kl 21.25
“Üks päev”
kl 11.50, 14.20, 16.55, 19.20
“Surematud” 3D
kl 11.45 (v.a. R), 13.55, 18.45, 21.15, 22.15;
L–P kl 16.20
“11 11 11”
kl 11.40, 16.30, 19.00, 19.30, 21.30;
L–P kl 14.00
“Lord of the Dance” 3D
kl 14.45, 19.50 (v.a. N)
“Täitsa Lõpp”
kl 14.10 (v.a. R), 16.25, 18.15, 22.25
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. 12.15, 14.00
“Tintini seiklused: Ükssarve
saladus” 3D
eesti keeles: kl 12.00
“Mäss pilvelõhkujas”
kl 15.45, 18.00, 22.00
“Surematud” 3D
kl 14.45, 19.30 (v.a. P)
“11.11.11.”
kl 17.15, 22.15 (v.a. T)
“Lord of the Dance” 3D
P kl 19.30; T kl 22.15
“Täitsa lõpp”
kl 20.15
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Tõeline teras”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.15, 21.15
“Johnny English. Taassünd”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 17.00; L–P kl 12.30
“Tintini seiklused: Ükssarve saladus” 3D 
vene keeles: L–P kl 11.30
“Laenatud aeg”
kl 17.15; L–P kl 11.45
“Mäss pilvelõhkujas” 
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 14.45, 19.15, 21.35
“Täitsa lõpp”
eesti keeles, venekeelsete subtiitritega:
R, P, K kl 19.30;
venekeelne “piraatversioon”! eestikeelsete subtiitritega: kl 19.30 (v.a. R, P, K)
“11.11.11.”
vene keeles: kl 16.45 (v.a. L), 21.30 (v.a. T, N);
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: L kl 16.45, T, N kl 21.30
“Surematud” 3D
vene keeles: kl 14.00 (v.a. P, T), 19.00 (v.a. E, K);
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P, T kl 14.00; E, K kl 19.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Karupoeg Puhh”
eesti keeles. kl 14.00
“Tintini seiklused: Ükssarve saladus” 2D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 13.45
“Idioot”
kl 18.00 (v.a. R)
“Riskipiir”
kl 16.00, 20.30
“Eliitkillerid”
kl 20.45 (v.a. R)
“Mis su number on?”
kl 15.45
“Unelmate kodu”
kl 18.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Johnny English: taassünd”
kl 17.45, 20.00; L–P kl 15.30  
Papiniidu 50, Pärnu  

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Taavi Majandustarkvara

Taavi Majandustarkvara iseloomustab laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi. TAAVI Majandustarkvara aitab ettevõttel luua tervikliku integreeritud infosüsteemi, mis käib pidevalt ajaga kaasas.

TAAVI PALK – parim valik kõigile palgaarvestajaile

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad