Mida teha nädalavahetusel? 

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

KINO

CINAMON  Tartu
“Tõeline teras”
R, L, E–N kl 13.15, 15.45, 18.15, 20.45;
P 13.15, 16.00, 18.30, 21.15

“Larry Crowne”
R kl 17.30, 19.30, 21.30; L kl 11.45, 17.30, 19.30;
P kl 12.15, 14.15, 18.45; E, K, N kl 12.15, 17.30, 19.30; T kl 10.30, 16.00, 18.00, 20.00

“Röövitu”
R–N kl 15.30, 17.40

“Nakkus”
R–N kl 19.50, 22.00

“Mis su number on?”
R, E–N kl 14.20, 19.00, 21.15;
L kl 12.30, 19.00, 21.15; P kl 12.30, 19.15, 21.45

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D
eesti keeles: R, E–N kl 12.30; L kl 12.00;
P kl 11.30

“Seksisemud”
R kl 13.00, 15.15; L kl 12.45, 21.30; P kl 20.45;
E, K–N kl 13.00, 15.15, 21.30; T kl 13.50, 22.05

“Õuduste öö” 3D
R, E–K kl 19.15; L kl 16.30; P kl 15.45;
N kl 21.45

“Kehad vahetusse”
R kl 12.15, 16.30; L kl 15.00; P–E, K kl 16.30; T kl 12.15, 16.30

“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: R, E–N kl 12.00, 13.45, 17.15;
L kl 11.30, 13.45, 15.30, 17.15;
P kl 12.00, 13.45, 15.30, 17.15

“Smurfid” 3D
eesti keeles:
R, E–N kl 14.45; L kl 14.00; P kl 13.30

“Lõpp–punkt 5” 3D
kl 21.45 (v.a. P, N)

Uus Saksa kino: “Pina” 3D
L kl 19.00

Ooperipärlid: “Carmen”
P kl 18.00

“Kolm musketäri” 3D
esilinastus: N kl 19.15  
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Smurfid” 3D
eesti keeles: L kl 14.15

“Lotte ja kuukivi saladus”
eesti keeles: kl 11.35, 17.55 (v.a. K, N)

“Kauboid ja tulnukad”
kl 16.50 (v.a. N)

“Lõpp-punkt 5” 3D
kl 22.30 (v.a. K)

“30 minutiga või rutem”
kl 22.10

“Võitleja”
kl 16.40

“Õuduste öö” 3D
kl 14.15 (v.a. L–P), 19.50 (v.a. K, N), 21.45

“Seksisemud”
kl 12.00, 14.25, 19.25 (v.a. N), 21.50 (v.a. N)

“Mis su number on?”
kl 11.50, 14.30, 17.00, 19.30 (v.a. N), 21.55

“Südaöö Pariisis”
kl 19.55

“Ma ei tea, kuidas ta seda teeb”
kl 17.30

“Röövitu”
kl 12.30, 15.00, 19.40

“Nakkus”
kl 12.20, 14.50, 17.20, 22.05

“Tõeline teras”
kl 12.40 (v.a. P), 15.30, 18.30 (v.a. P), 21.20; L–P kl 15.05; P kl 12.05

“Eliitkillerid”
kl 12.10, 14.45, 17.15 (v.a. N), 19.45 (v.a. N), 22.15

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D
eesti keeles: kl 11.55, 15.55, 16.55 (v.a. R, P);
vene keeles: kl 13.35, 19.15 (v.a. R)

“Riskipiir”
kl 11.45, 14.10, 19.35, 22.00

“Pina” 3D
R kl 19.00; P kl 15.00

“Kolm musketäri” 3D
N kl 18.45

“Unelmate kodu”
N kl 21.50

“Idioot”
N kl 19.00, 21.50

“Pole midagi karta”
kl 11.30, 15.45, 20.00

“Uus maailm”
kl 13.50, 18.05, 22.20

“Nahk, milles ma elan”
N kl 19.30

Bolshoi ballett: “Esmeralda”
P kl 18.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Õuduste öö” 3D
kl 14.45

“Mis su number on?”
kl 17.00, 21.30 (v.a. N)

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D
eesti keeles: kl 12.30, 17.15

“Tõeline teras”
kl 11.45, 14.15, 19.15, 22.00

“Uus maailm”
kl 19.30 (v.a. N)

“Kolm musketäri” 3D
N kl 21.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Ahvide planeedi sünd”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 16.15; L–P kl 11.45

“Lõpp-punkt 5” 3D
vene keeles: kl 21.15

“Õuduste öö” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: E kl 16.30;
vene keeles: kl 16.30 (v.a. E)

“Colombiana”
kl 14.00, 18.30

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D
eesti keeles:
P kl 12.00; R, K kl 14.15; T kl 19.00;
vene keeles:
14.15 (v.a. R, K), 19.00 (v.a. T); L kl 12.00

“Uinuv kaunitar”
kl 20.45

“Tõeline teras”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 16.00, 18.45, 21.30; L–P kl 13.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!

“Õuduste öö” 2D
kl 21.00

“Kehad vahetusse”
kl 14.15, 18.45

“Rumal, pöörane armastus”
kl 16.15

“Colombiana”
kl 14.00, 21.15

“Vastikud ülemused”
kl 19.15

“Autod 2”
eesti keeles: kl 16.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!

“Tõeline teras”
kl 18.30, 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

KONTSERT

Estonia kontserdisaal
08.10 kl 19 Baltic Concert Express. Barokk
11.10 kl 19 ELiitkontserdid.
Liszt 200. Ralf Taal
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
11.10 kl 19 “Piazzolla Forever”
„Tango de Maret“ tantsuklubist ja
Kersti Ala-Murr (vokaal), Jaak Lutsoja (akordion), Tanel Liiberg (kontrabass) ning Külli Mariste (video)
13.10 kl 19 “Liedi õhtu”
Annaliisa Pillak  ja pianist Ilmo Ranta
(Soome)
Estonia pst. 4, Tallinn

Haanja rahvamaja
07.10 kl 19 “Renessanssmosaiik”
Hortus Musicus, kunstiline juht
Andres Mustonen
Haanja
Jazz del Mar
13.10 kl 21 Jazzliit: Soome Jazzliit
esitleb:Mikko Helevä Groovin Hammond (Soome)
Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Kanuti Gildi SAAL
13.10 kl 19.30 “Improtest:
Tunnetusüksus”
Pikk 20, Tallinn

Karksi Valla Kultuurikeskus
11.10 kl 18 “Nüüdisaegne sodiaak”
Urmas Sisask
Viljandi mnt. 1, Karksi-Nuia

Kloostri Ait 
07.10 kl 20 Peep Ojaveski (kitarr),
Aivo Tammus (bass)  
08.10 kl 20 Eero Sommer (klaver)
Vene tänav 14, Tallinn
Kuressaare Kultuurikeskus
13.10 kl 20 Jazz del Mar Mikko Helevä Groovin’ Hammond (FIN)
Tallinna tn. 6, Kuressaare

Laupa mõis
12.10 kl 19 “Nüüdisaegne sodiaak”
Urmas Sisask
Laupa küla, Türi vald, Järvamaa

Teater NO99
07.10 kl 22 Jazzliit ja Jazzkaar esitlevad: Klima Kalima (Saksamaa)
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
07.10 kl 19 “Thank You For The Music” Tribute to ABBA
08.10 kl 19 “Thank You For The Music” Tribute to ABBA
09.10 kl 19 Richard Clayderman - From Paris With Love
Estonia pst. 9, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
08.10 kl 19 Forbidden City Chamber Orchestra (Hiina)
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
07.10 kl 21.30 Jazzliit:
Tuule Kann - Jaak Sooäär
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
Rock Cafe
07.10 kl 21 “FoRevo!”
No-Big-Silence, Pedigree, Evestus, Me, Myself and I, 3 Pead, Põhjamaade Hirm, Reket, Slide Fifty, RLV Massive, Def Räädu, Atso (Metsatöll), Noizmakaz, Nitrous,
Carlos Ramirez, Switch
08.10 kl 21 Muusik Seif 30 /
Erikülaline - Ultima Thule
12.10 kl 19 “Viinakuu Folgi ja
Rockiõhtu” Neljapäev, RO:TORO, Kruuv, Kukeprotest, Empty Mind
13.10 kl 19 Kaiser Chiefs (UK)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
08.10 kl 21 XVI Rahvusvaheline
Tartu Vanamuusika Festival “Orient et Occident” Lilian Langsepa kontsert - “Mosaiik gooti harfile” 
09.10 kl 18 XVI Rahvusvaheline
Tartu Vanamuusika Festival “Orient et Occident” David Kuckermann -
“Soolod löökpillidele”
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Okupatsioonide Muuseum
09.10 kl 20 Indigolaste
Sügismoosi kontsert
Toompea 8, Tallinn

Tartu Genialistide Klubi
13.10 kl 19 Indigolaste
Sügismoosi kontsert
Magasini 5, Tartu

Tartu Ülikooli aula
08.10 kl 18 Ansambel Chakad kontsert - Pärsia klassikaline muusika
09.10 kl 16 ELiitkontserdid.
Liszt 200. Ralf Taal
Ülikooli 18, Tartu

Tartu Ülikooli ajaloo muuseum
08.10 kl 19 Weekend Guitar Trio
Lossi 25, Tartu

Tehnikaülikooli aula
13.10 kl 19 Andres Valkonen 60
Ehitajate tee 5, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
07.10 kl 19 Forbidden City Chamber Orchestra (Hiina)
11.10 kl 19 Baltic Concert Express.
Barokk
Vanemuise 6, Tartu

Vilde lokaal
12.10 kl 20 Jazzliit: Soome Jazzliit esitleb:Mikko Helevä Groovin Hammond (Soome)
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
07.10 kl 19 Lõõtspillikontsert
Tasuja pst 6, Viljandi

Võru kultuurimaja Kannel
07.10 kl 19 Weekend Guitar Trio
Liiva 13, Võru

Väravatorn
08.10 kl 16 “Ajatud trubaduurid”
Tõnis Mägi Ja Andres Mustonen,
Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

Ööklubi Teater
08.10 kl 19 Sophie De Vries /
Sügisjazz 2011
Vabaduse väljak 5, Tallinn

TEATER

Cabaret Rhizome
07.10 kl 19 “Üksi”
08.10 kl 19 “Üksi”
13.10 kl 19 “Üksi”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
07.10 kl 19 “Leekrüübe”
07.10 kl 19 “Aabitsa kukk”
08.10 kl 19 “Panso”
08.10 kl 19 “Jaan Umbi lugu”
09.10 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
09.10 kl 19 “Punane”
11.10 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
12.10 kl 20 “Kõik on täis”
12.10 kl 19 “Rahauputus”
12.10 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
13.10 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
13.10 kl 19 Esimene lugemine: “Metspart”
13.10 kl 19 “Punane”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
07.10 kl 11 “Rapuntsel”
07.10 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
08.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
08.10 kl 12 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
08.10 kl 14.30 “Moor ja vaar.
Krokodill ja neli väikest tegelast”
09.10 kl 11 “Metsakülad”
09.10 kl 12 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
09.10 kl 14.30 “Karjapoiss on kuningas”
09.10 kl 18 “Metamorfoos” esietendus
11.10 kl 11 “Metsakülad”
12.10 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
12.10 kl 19 “Metamorfoos”
13.10 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
13.10 kl 19 “Metamorfoos”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
07.10 kl 19 “Madame Bovary”
08.10 kl 12 “Põrrr...!!!”
08.10 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”
08.10 kl 19 “Lõpp”
10.10 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Vanemuise suures majas
10.10 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!” Vanemuise suures majas
12.10 kl 11 “Põrrr...!!!”
12.10 kl 19 “Teatrikomöödia”
12.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg” Türi Kultuurimajas
13.10 kl 11 “Põrrr...!!!”
13.10 kl 19 “Algus”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
07.10 kl 19 “Balletiõhtu”
08.10 kl 12 “Pipi Pikksukk”
08.10 kl 19 “Silva”
09.10 kl 17 “Carmen”
12.10 kl 19 “Kolm musketäri”
13.10 kl 17 “Silva”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
07.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”
Keila Kultuurikeskuses
09.10 kl 18 “Sinised kilesussid jalas”
Pärnu trahteris Kentuki Lõvi
11.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”
Võru Kultuurimajas “Kannel”
13.10 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi SAAL
08.10 kl 11 “Võluvärk”
ZUGA ühendatud tantsijad, esietendus
08.10 kl 19.30 “Samuel Beckettile”
Taavet Jansen ja Peeter Rästas
09.10 kl 19.30 “Samuel Beckettile”
Taavet Jansen ja Peeter Rästas
Pikk 20, Tallinn

Monoteater
10.10 kl 19 “Minu hind?”
Teater Vanemuise väikeses majas
11.10 kl 19 “Minu hind?”
Vene Kultuurikeskuses
www.monoteater.ee
Rakvere Teater
07.10 kl 19 “Meie mehed”
07.10 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
10.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
10.10 kl 19 “Meie mehed”
Iisaku Rahvamajas
11.10 kl 19 “Unenäokohvik”
Pangamaja s
11.10 kl 19 “Saja-aastane maja”
12.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
Rapla Kultuurikeskuses
12.10 kl 19 “39 astet”
Rapla Kultuurikeskuses
13.10 kl 19 “Tuulte pöörises”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
Tallinna Linnateater
07.10 kl 19 “Vaata, ma kukun”
08.10 kl 19 “Vaata, ma kukun”
10.10 kl 19 “Vincent”
11.10 kl 19 “Hecuba pärast”
12.10 kl 19 “Hecuba pärast”
13.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
 10.10 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!” Genialistide Klubis
 11.10 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
07.10 kl 19 “Three Kingdoms”
11.10 kl 19 “Kuidas seletada pilte
surnud jänesele”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
07.10 kl 19 “Kõik (s)ängis”
09.10 kl 12 “Siilipoeg avastab
maailma”
09.10 kl 19 “Mängi minuga”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
11.10 kl 19 “Üks suvepäev”
12.10 kl 19 “Üks suvepäev”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
07.10 kl 19 “Salaste laulupidu”
08.10 kl 19 “Duetid”
10.10 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem”  Ugala Teatri kohvikus
11.10 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
11.10 kl 19 “Väike raha”
12.10 kl 19 “Mee hind”
13.10 kl 13 “Kollane nool”
13.10 kl 19 “Duetid”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
07.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”  

Haljala Rahvamajas
10.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”
Paide Kultuurikeskuses
13.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”
Võru Kultuurimajas “Kannel”
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
07.10 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
07.10 kl 19 “Thank You For The Music” Tallinnas Nokia Kontserdimajas
08.10 kl 19 “Hispaania öö”
esietendus Väikeses majas
08.10 kl 19 “Kaos”
08.10 kl 19 “Thank You For The Music” Tallinnas Nokia Kontserdimajas
09.10 kl 19 “Helisev muusika”
11.10 kl 19 “Hispaania öö”
Väikeses majas
11.10 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
12.10 kl 19 “Härra Amilcar”
12.10 kl 19 “Viimnepäev”
Sadamateatris
13.10 kl 12 “Nukitsamees”
Väikeses majas
13.10 kl 19 “Rigoletto” Väikeses majas
13.10 kl 19 “Thank You For The Music”
13.10 kl 19 “Elling” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
11.10 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
12.10 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
13.10 kl 18 “Nisa”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
09.10 kl 14 “Jänes ja Punamütsike“
Pärnu Majaka  Kaubanduskeskuses
09.10 kl 16 “Jänes ja Punamütsike“
Pärnu Majaka  Kaubanduskeskuses
11.10 kl 11 “Kõige suurem sõber”
13.10 kl 12.15 “Kõige suurem sõber”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
10.10 kl 18 “12karamazovit”
11.10 kl 18 “12karamazovit”
13.10 kl 18 “12karamazovit”
Rataskaevu 10, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Ma olen nii” Epp Kubu & Maria Aua, kuni 15.10      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Mängud tulega” Tarmo Luisu valgustinäitus, kuni 23.10
“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Risttee” Einar Vene maalid, kuni 25.10
“Soome - ugri rahvad Euroopa rahvastikukaardil”, kuni 03.11
“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11
“Väiketekstiilide näitus SÕNA”, kuni 19.10
“Fuji mägi maailmale” Jaapani maal, akvarell, kuni 13.10
“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11

Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Uutmoodi” Innovatsiooninäited Eesti disainist XX ja XXI sajandil, kuni 06.11
“Vorm portselanis”, kuni 06.11
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Tiina Tammetalu, 11.10–18.11
Jaak Visnap, kuni 07.10
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
Iti Kasser, kuni 17.10                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Teisele poole” Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline kuraatorinäitus, kuni 08.01
“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12
“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,
kuni 30.10
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10

Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Portree kujutavas kunstis”
Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Tanja Antoshina (RU), kuni 15.10 
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
Mila Balti & Meeland Sepp, 12.10–05.11
ASLAK grupp (FIN), kuni 08.10
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed
“Põnevaid vilju kogu maailmast”, kuni 09.10
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Sündinud samas kohas: kujutis, mälu ja fiktsioon Baltimaades” kuraator: Vytautas Michelkevicius, 08.10–20.11
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Mare Tralla & Coolturistes (Leedu), kuni 23.10  
Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA
“Art ist kuku nu ut”, kuni 16.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii
Jaan Luik, Hannes Varblane,
Laila Talunik, Riho Sibul, Õnne Luha ühisnäitus, kuni 21.10
Marika Alver, Branka Jovanovic, kuni 21.10
Ove Kalde, kuni 21.10
Liiva 13, Võru

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

AIANDUSKESKUS HANSAPLANT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Hansaplant Hulgi OÜ

31. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad