Eversheds avas büroo Rumeenias 

Rahvusvaheline advokaadibüroo Eversheds sõlmis koostöölepingu Rumeenia advokaadibürooga Lina & Guia SCA, millega büroo avardab oma ülemaailmset kohalolekut.

„Eversheds keskendub edasisele kasvule Kesk- ja Ida-Euroopas, mistõttu oli Rumeenia büroo avamine loogiliseks sammuks meie rahvusvaheliste klientide kvaliteetsemaks  teenindamiseks,“ selgitas advokaadibüroo Eversheds Ots & Co juhtivpartner Maivi Ots.

Lina & Guia on täisteenuseid osutav advokaadibüroo, mis pakub kompleksseid õigusabiteenuseid kõigis õigusvaldkondades, alates ettevõtete äritegevuse ja kinnisvaraga seotud küsimustest kuni energiasektorit, vaidluste lahendamist ning maksejõuetust käsitlevate probleemideni. Alates 1. oktoobrist tegutseb büroo nimetuse all Eversheds Lina & Guia.

„Meie koostöö maineka ülemaailmse advokaadibürooga võimaldab meil pakkuda oma klientidele sujuvat rahvusvahelist teenindust, meie aga saame vastuseks pakkuda oma  välismaistele kolleegidele lokaalseid teadmisi Rumeenia turu ja kogu regiooni kohta. Me jagame sama vaatenurka – keskendudes kohalikule tegutseme globaalselt ühtse büroona,“ kinnitas Eversheds Lina & Guia juhtivpartner Mihai Guia.

Hea teada

Rahvusvahelises advokaadibüroos Eversheds töötab üle maailma enam kui 4500 spetsialisti, kes teenindavad avaliku ja erasektori ettevõtteid ja finantsringkondi. Juurdepääs nendele teenustele toimub 28 eri jurisdiktsioonis paikneva ning 46 büroost koosneva rahvusvahelise võrgustiku kaudu.
Eversheds ühendab kohaliku turu oskusteabe võimalusega saada osa ühe maailma suurima õigusbüroo eriteadmistest, ressurssidest ja rahvusvahelisest võimekusest.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Merit Palk

Merit Palk on kaasaegne pilvetehnoloogias palgaprogramm, kus professionaalsed võimalused on ühendatud kasutamise lihtsusega. Teil pole vaja süveneda erinevate tasude ja maksude arvestamise nüanssidesse, kogu tarkus on programmis olemas ning tulemus alati 100% õige.

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad