Rödl & Partner avas bürood Mehhikos

Rahvusvaheline audiitor-, raamatupidamis-, maksu- ja õigusteenuseid osutav firma Rödl & Partner teatas firma laienemisest Mehhikosse.

Rödl & Partner avas esimese Saksa auditi- ja konsultatsioonifirmana oma bürood Mehhiko pealinnas Méxikos ja Puebla linnas, kus kogenud Saksa ja Mehhiko maksu- ja auditiekspertidest koosnev meeskond nõustab saksa keeleruumist pärinevate ettevõtete äritegevust Mehhikos. Oma büroo avamisega Pueblas on Rödl & Partner nüüd esindatud kõigis Saksa autotööstuse olulisemates asukohtades. Nii avati eelmistel aastatel lisaks varasematele oma bürood veel sellistes autotootmiskeskustes nagu Birmingham (Suurbritannia), Chicago (USA), Johannesburg (Lõuna-Aafrika) ja S?o Paulo (Brasiilia).

„Oma rahvusvahelise tegevuse seisukohalt on meile väga oluline, et me oleme esindatud ka Mehhikos. Sellel maal on väga huvitav turg, mis on arenemas Saksa tootjate jaoks üheks maailma tähtsamaks asukohaks,“ rõhutas Ladina-Ameerika riikide osas kompetentne juhtiv partner Dr. Marcus Felsner. „Mehhiko omandab autotööstuses  üha enam tähtsust. Ka kõik suuremad autode tarnijad on tänapäeval Mehhikos esindatud. Väga tähtis on, et me saame oma kliente sellel olulisel turul teenindada oma firma töötajate abil,“ lisas Felsner.

Saksa ettevõtted on ka Mehhiko põhjaosas hästi esindatud. Ladina-Ameerika suurima eksportöörina on Mehhiko paljude rahvusvaheliste ettevõtjate jaoks tähtsaks sillapeaks nende laienemisel USA turule. Maailma kõige suurema rahvaarvuga hispaaniakeelne riik on lõpuks hakanud ligi tõmbama arvukaid uusi investeeringuid eelkõige auto- ja masinatööstuse ning energia ja infrastruktuuri valdkondades, samuti muutub ta üha atraktiivsemaks turuks kõrgetasemeliste tarbekaupade jaoks.

"Peaaegu pool kõigist otseinvesteeringutest Ladina-Ameerikas langeb praegu Mehhiko osaks. See maa lõikab kasu ka oma maailma mastaabis ainulaadsest vabakaubanduskokkulepete võrgustikust ning eriti suurest arvust topeltmaksustamise vältimise lepingutest. Kaasaegses tööstuskeskuses Pueblas töötab ainuüksi saksa ettevõtetes kokku üle 130 000 inimese," rääkis Felsner.

Järgmise kolme aasta jooksul hindab Mehhiko autoliit autosektorisse tehtavate investeeringute suuruseks kuni 10 miljardit USA dollarit. Mazda on juba teatanud autode tootmise alustamisest, samuti spekuleeritakse veel kahe Aasia tootja investeeringute üle. Volkswagen alustas 2011. aasta juulis Pueblas kolmanda põlvkonna põrnika („Beetle 2012“) tootmist. Edaspidi ehitab Volkswagen uue mootorite tehase Guanajuato osariigis asuvasse Silao linna. Mootoreid hakatakse tootma nii Puebla kui ka  Chattanooga (USA) tehase jaoks. Juttu on olnud ka AUDI AG tootmisüksuse rajamisest Mehhikosse. 

„Rahvusvaheliste klientide kvaliteetseks teenindamiseks laiendab Rödl & Partner pidevalt oma ülemaailmset kohalolekut. Rödl & Partneri Mehhiko büroode avamisele eelnes hiljutine Rödl & Partneri büroode avamine Venemaal Šotsi linnas, Gruusia pealinnas Tbilisis ja Kasahstanis Alma-Atas,“ selgitas Rödl & Partner OÜ juhatuse liige Mart Nõmper. „Rödl & Partneri auditi, raamatupidamisteenuse, maksu- ja õigusnõustamise globaalne meeskond on tänaseks kasvanud juba üle 3050 töötajani 39 riigi 86 kontoris ning on jätkamas stabiilselt kasvamist,“ lisas ta.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad