Äripäeva seminaride uus hooaeg algab juba augustis

Äripäeva Seminari- ja konverentsikeskus alustab uut hooaega lahates töövaidlusi ning piiriülese äriga seotud maksuriske.

Tööandjate jaoks on alati oluline hoida end kursis tööõiguses kehtivate reeglitega, et eksimuste tõttu mitte sattuda töövaidlustesse. Millised on töölepingu tingimused ja kuidas neid vormistada, milline vastutus ootab konkurentsikeelu rikkumise eest, millised on töölepingu ülesütlemise protseduurilised küsimused - neil teemadel annab põhjaliku ülevaate Tartu Ülikooli töö- ja sotsiaalhooldusõiguse dotsent Gaabriel Tavits lemmiklektori loengul „Kuidas vältida töövaidlusi?“, mis toimub 26. augustil Radisson Blu Hotel Olümpias.

7. septembril Tartus ja 9. septembril Tallinnas saab kuulata  Advokaadibüroo Glimstedt advokaati ja maksukonsultanti Marko Saagi, kes räägib piiriülese äriga kaasnevatest riskidest.

„Välisriigis, st piiriüleselt tegutsedes tuleb lisaks Eesti maksudele arvestada ka võimaliku maksukohustusega välisriigis. Jääda lootma, et välisriigi maksuhaldur ei saa võimalikust maksukohustusest teada, on lootusetu. Maksuhaldurid suhtlevad igapäevaselt välisriigi kolleegidega, sh Eesti Maksu- ja Tolliametiga,“ selgitas Saag teema olulisust.

Loengul räägibki ta piiriülese tegevusega kaasnevatest peamistest ja enim esinevatest maksuriskidest ning võimalustest neid maandada.

Registreerimine üritustele on juba avatud ning kiirematele registreerijatele kehtib ka soodushind.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

STORA ENSO PACKAGING AS otsib RAAMATUPIDAJAT ja VANEMRAAMATUPIDAJAT

Tammiste Personalibüroo OÜ

13. november 2018

MAXIMA EESTI OÜ ootab oma meeskonda PALGAARVESTAJAT

Maxima Eesti OÜ

19. november 2018

Uudised

Tööriistad