Töökuulutus: Riigi Infosüsteemi Amet (RIA) otsib oma meeskonda finantsjuhti

Riigi Infosüsteemi Amet (RIA) on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev riigiasutus, kelle missiooniks on koordineerida riigi infosüsteemi arendamist ja haldamist nii, et riik saaks rahvast teenindada parimal võimalikul moel, rakendades targalt IT-võimalusi. 

Otsime oma meeskonda tegusat ja uuendustele avatud finantsjuhti

Sinu töö sisuks on koostada koostöös asutuse juhtkonna ja valdkondade juhtidega RIA eelarve ning vastutada eelarveliste vahendite kasutamise kontrolli ja aruandluse eest. Igapäevaselt tuleb nõustada RIA töötajaid finantsarvestust ning eelarvet puudutavates küsimustes, samuti varustada juhtkonda ning valdkondade juhte asutuse juhtimiseks vajaliku finantsalase informatsiooniga.
Tagad, et vajalik nõuetekohane finantsdokumentatsioon jõuaks tsentraliseeritud raamatupidamis-üksusesse Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis, mis korraldab RIA raamatupidamisarvestust. Lisaks täidad Euroopa Liidu struktuurifondide operatiivsüsteemis finantsisti kohustusi (sh teostad maksetaotluste finantskontrolli).

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on ametikohale vastav eri- või kõrgharidus ja (pea-)raamatupidaja töökogemus, eelistatult riigiasutuses. Kasuks tuleb kokkupuude finantstarkvaraga SAP. Nõutud on eesti keele suuline ja kirjalik valdamine kõrgtasemel. Inglise keele oskus suhtlustasandil koos erialase sõnavara valdamisega tuleb kasuks.Ootame, et oled avatud, iseseisev ja kaasamõtlev, ajaga kaasaskäiv ning usud, et IT muudab elu lihtsamaks.

Pakume tööd innovaatilises riigiasutuses Tallinna südames, kus juhitakse riigile
olulisi IT-projekte ja -tegevusi ning kuhu on koondunud eri valdkondade IT-teadmised. Töö on keskmisest kiirema tempoga, sest RIAs on alati käsil palju erinevaid teemasid ja tegevusi, kus finantsjuhi nõu ja abi vajatakse. Pingsale tööle vastukaaluks anname ka täiendavat talvepuhkust ning toetame sportimist. Töökeskkond on kaasaegne ja paikneb otse Tallinna kesklinnas.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d koos lühikese motivatsioonikirjaga hiljemalt 28. augustiks 2011. a. Kandideeri läbi CV-Online’i!

Täiendav info telefonil 6630210 või e-posti teel helena.siemann@ria.ee

Vakants - töökuulutuste portaal.

Selle artikli avaldamise eest on makstud.

  • Marion Paavel, vakants .ee

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad