Kindlustusselts D.A.S. hakkas oma kliente veebi teel õigusalaselt nõustama

Õigusabikulude kindlustusselts D.A.S. alustas veebi teel juriidilist nõustamist.

D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse ASi juhatuse liikme Maiko Kalveti sõnul otsustati alustada veebipõhist õigusalast nõustamist selleks, et inimesed saaksid ennetada võimalikke juriidilisi vaidlusi.

“Usume, et ennetav nõustamine hoiab ära nii mõnegi probleemi eskaleerumise, säästes tänu sellele inimeste aega ja närve. Teisalt aitab veebinõustamine inimestel paremini oma õiguste eest seista ilma, et erimeelsustel oleks tingimata vaja areneda juba kindlustusjuhtumiks,” rääkis Kalvet.

Õigusalase nõu saamiseks tuleb täita vorm D.A.S.-i veebilehel. Veebinõustamist saavad kasutada kindlustuspakettide Standard-5 või Pluss-5 kliendid viis korda aastas kindlustuskaitse ulatuses. Nende pakettide kindlustussumma iga juhtumi kohta on 50% suurem tavapärasest, küündides 12 000 euroni. Hüvitatavate kindlustusjuhtumite arv ei ole piiratud.

Standard-5 raames hüvitatakse kliendi ja tema pereliikmete õigusabikulud, mis on tekkinud töö- ja teenistussuhete, õnnetusjuhtumite, eraelu ning kinnis- ja vallasasjadega seotud vaidlustes. Pluss-5 klientidele makstakse lisaks kinni veel need õigusabikulud, mis on tekkinud sõidukite omamise ja juhtimisega seotud vaidlustes.

Teise uuendusena hakkas D.A.S. nii eraisikutele kui firmadele pakkuma veesõiduki õigusabikulude kindlustust. See katab õnnetusjuhtumitega seotud vaidlustest, kriminaal- või väärteomenetlustest ning veesõidukiga seotud lepingulistest vaidlustest tulenevad õigusabikulud. D.A.S. kaitseb vaidluste korral nii veesõiduki omanikku, volitatud kasutajat kui ka sõidukis viibinud reisijaid.

Mis on mis

1928. aastal asutatud D.A.S. on Euroopa suurim õigusabi kindlustaja, mis tegutseb 16 Euroopa riigis.

Eestis 2006. aasta novembris tegevust alustanud D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse AS pakub erinevate õigusabikulude kindlustamist, oma klientidele juriidilist nõustamist ning õiguslike huvide kaitsmist nii Eestis ja välismaal.

D.A.S. hüvitab klientidele advokaatide, tunnistajate ja kohtuekspertide tasud, riigilõivud, kohtuotsuse järgi väljamõistetud vastaspoole kohtukulu, reisikulu välismaistes kohtutes toimuvatele istungitele ja täitekulu ning tasub vajadusel kliendi eest ka kautsjoni. Eestis algavad õigusabikulude kindlustuse hinnad 5 eurost kuus.

Õigusabikulude kindlustusele spetsialiseerunud kindlustusgrupp D.A.S. kuulub ERGO Kindlustusgruppi, mis on Saksamaal üks suuremaid ning mille põhiaktsionär on maailma suurim edasikindlustuskontsern Munich Re. D.A.S. grupil on Euroopasenam kui 12 miljonit klienti, keda ettevõte aitab aastas keskmiselt miljoni  kahjujuhtumi lahendamisel. 

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Tarkvararobootika ja tööprotsesside automatiseerimine – millal see läbimurde saavutab?

Olles kuulnud tarkvararobootikast ja tööprotsesside automatiseerimisest (robotic process automation, RPA), hakkavad ettevõtted sageli mõtlema, kas peaks eelistama RPAd praeguste süsteemide uute funktsioonidega värskendamise või integreeritud lahenduste loomise asemel.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad