Statistikateatmik nüüd ka nutiseadmetes

Statistikaameti ingliskeelne taskuteatmikku „Minifacts about Estonia 2011“ on nüüd kättesaadav ka iPadis ja iPhone´is, teatas amet.

iPadi ja iPhone omanikud saavad alates tänasest App Store´ist tasuta alla laadida Statistikaameti taskuteatmikku „Minifacts about Estonia 2011“.

„Meie eesmärk on pakkuda huvilisele mugavat ja atraktiivset võimalust Eesti statistiliste andmetega tutvumiseks. Loodame, et statistika kättesaadavus nutiseadmetes aitab ühtlasi kinnistada Eesti innovatiivse e-riigi kuvandit,“ ütles Statistikaameti kommunikatsioonijuht Anu Ots.

Taskuteatmik esitab olulisemaid andmeid Eesti kohta võrreldes teiste Euroopa Liidu riikidega. Iga valdkonna juures on ka tekstiosa, mis annab lühiülevaate viimase kümne aasta arengust. „Tegemist on Statistikaameti ühe populaarseima väljaandega, mida kasutavad Eesti tutvustamiseks Eesti välisesindused üle maailma,“ selgitas Ots.

Lae „Minifacts about Estonia 2011“ alla App Store´ist.
Statistikaameti veebilehelt saavad kõik huvilised taskuteatmikku eesti, inglise, saksa, prantsuse ja vene keeles tasuta alla laadida www.stat.ee/valjaanded või tellida ka tasulise trükisena.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamis-
tarkvara

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara on oma lihtsuse ja soodsa hinna poolest mõeldud just eelkõige väikeettevõtetele. Meid kasutab üle 2500 ettevõtte ja raamatupidaja.

Valdkonna tööpakkumised

MERKO otsib raamatupidamise osakonda RAAMATUPIDAJAT

Merko Ehitus Eesti AS

18. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad