Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
05.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
Saueaugu Teatritalus
05.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas
05.08 kl 19 “Marquis d´Artiste”  
Saku mõisas
06.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
Saueaugu Teatritalus
06.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas
07.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas
07.08 kl 19 “Marquis d´Artiste”  
Saku mõisas
10.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
Saueaugu Teatritalus
10.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas
10.08 kl 19 “Marquis d´Artiste”  
Saku mõisas
11.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
Saueaugu Teatritalus
11.08 kl 19 “Marquis d´Artiste”  
Saku mõisas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
06.08 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
06.08 kl 15 “Lopi ja Lapi”
07.08 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
07.08 kl 15 “Okasroosike”
09.08 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
10.08 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
11.08 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
Lai 1, Tallinn

Emajõe Suveteater
05.08 kl 20 “Suveteater laulab”
Tartu Toomkiriku varemetes
06.08 kl 18 “Suveteater laulab”
Tartu Toomkiriku varemetes
07.08 kl 20 “Suveteater laulab”
Tartu Toomkiriku varemetes
09.08 kl 20 “Suveteater laulab”
Tartu Toomkiriku varemetes
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
05.08 kl 19 “Esimesed suudlused”
05.08 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
06.08 kl 19 “Algus”
06.08 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
07.08 kl 19 “Lõpp”
07.08 kl 19 “Mees, kes teadis
ussisõnu”
Keskväljak 1, Pärnu

Hansahoovi teater
07.08 kl 20 “Pulmatrall”
Pärnu Kuursaalis
08.08 kl 20 “Pulmatrall”
Pärnu Kuursaalis
09.08 kl 20 “Pulmatrall”
10.08 kl 20 “Pulmatrall”
11.08 kl 20 “Pulmatrall”
Aleksandri 46, Tartu

Hüüru mõisas
05.08 kl 19 “Head ööd, ema”
06.08 kl 19 “Head ööd, ema”
Saue vald, Harjumaa

Kuressaare Linnateater
05.08 kl 19 “Morten lollide laeval”
Sadamaaidas
06.08 kl 19 “Morten lollide laeval”
Sadamaaidas
07.08 kl 19 “Morten lollide laeval”
Hiiumaal, Sõru paadikuuris
Tallinna 20, Saaremaa

Pärimusteater Loomine
11.08 kl 18 “Adamson: kujud ja killud” esietendus Amandus Adamsoni
ateljeemuuseumi aias
Vene 6, Tallinn

R.A.A.A.M
05.08 kl 19.30 “Tühermaa”
Viinistu Kunstimuuseumis
06.08 kl 19.30 “Tühermaa”
Viinistu Kunstimuuseumis
07.08 kl 15 “Tühermaa”
Viinistu Kunstimuuseumis
10.08 kl 19.30 “Tühermaa”
Viinistu Kunstimuuseumis
11.08 kl 19.30 “Tühermaa”
Viinistu Kunstimuuseumis
Süda 8-7a, Tallinn

Saueaugu Teatritalu
05.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng” 
06.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng” 
10.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng” 
11.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng” 
Saueaugu talu, Ohtla küla, Martna vald, Läänemaa

Tallinna Linnateater
11.08 kl 17 “Suur mees juba”  
Pärnu Endlas
Lai 23, Tallinn

Theatrum
05.08 kl 20 “Tuulesaared”
Tahkuna tuletorni all
06.08 kl 20 “Tuulesaared”
Tahkuna tuletorni all
11.08 kl 20 “Tuulesaared”
Tahkuna tuletorni all
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
06.08 kl 19 “Läbi klaasi”
Meleski klaasivabrikus
11.08 kl 19 “Läbi klaasi”
Meleski klaasivabrikus
Vaksali 7, Viljandi

Uhtjärve Nõiariik
05.08 kl 18 “Väike nõid”
06.08 kl 14 “Väike nõid”
06.08 kl 18 “Väike nõid”
07.08 kl 14 “Väike nõid”
11.08 kl 18 “Väike nõid”
Urvaste, Võrumaa

Vargamäel
05.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
06.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
07.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
08.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
09.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
10.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
11.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
Albu vald, Vargamäe

Võru Linnateater
10.08 kl 19 “Kapsapea”
Fr.R.Kreutzwaldi Memoriaalmuuseumi sisehoovis
11.08 kl 19 “Kapsapea”
Fr.R.Kreutzwaldi Memoriaalmuuseumi sisehoovis
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Ammende Villa
11.08 kl 20 Bonzo - End otsides
Mere pst. 7, Pärnu

Jazz Cafe
05.08 kl 21 Jana Abzalon, Merje Kägu
06.08 kl 21 Helin-Mari Arder Trio
Ringi 11, Pärnu

Haapsalu
05.08 kl 18 Festival Augustibluus
Haapsalu

Haapsalu Kuursaal
09.08 kl 20 Bonzo - End otsides
Promenaadi 1, Haapsalu

Haapsalu Piiskopilinnus
07.08 kl 21 “Turistina sündinud”
Singer Vingeri juubelituur
Posti 34, Haapsalu

Kärdla Lauluväljak
05.08 kl 21 “Turistina sündinud”
Singer Vingeri juubelituur
Uus 5, Kärdla, Hiiumaa

Kuressaare Lossihoov
06.08 kl 21 “Turistina sündinud”
Singer Vingeri juubelituur
Lossihoov 1, Kuressaare, Saaremaa

Kõltsu mõis
11.08 kl 19 Laura Põldvere
Laulasmaa, Keila vald

Kõpu tuletorni jalam
05.08 kl 21 “Looduse laul”
Reval Ensemble
Kõpu, Hiiumaa

Leigo talu
05.08 kl 18 “Leigo Järvemuusika
Festival 2011”
06.08 kl 16.30 “Leigo Järvemuusika
Festival 2011” 
Leigo talu, Lutike, Valgamaa

Noblessneri Valukoda
05.08 kl 19.30 “Monoloogid”
Anti Marguste 80 juubeli kontsert
Tööstuse 48, Tallinn

Nõmme Glehni park
05.08 kl 20 Nõmme Jazz 2011
Suvefestival
Tallinn

Nõmme Spordikeskus
06.08 kl 17 Nõmme Jazz 2011
Suvefestival
Külmallika 15a, Tallinn

Olustvere mõis
07.08 kl 18 “Eesti metsa lugu”
Bonzo ja Piispea
10.08 kl 20 Lindpriide kontsert
Olustvere, Suure-Jaani vald, Viljandimaa

Padise Mõis
10.08 kl 20 Bonzo - End otsides
Padise küla, Padise vald, Harjumaa

Pärnu Eliisabeti kirik
05.08 kl 20 “XXV Orelifestival”
Christopher Bowers-Broadbent
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu kontserdimaja
10.08 kl 20 Arbo Valdma “Suveuni” lõppkontsert: Meistrikursuse pianistid ja Pärnu Linnaorkester
Aida 4, Pärnu

Rakvere Laululava
08.08 kl 21 “Turistina sündinud”
Singer Vingeri juubelituur
Rakvere, Lääne-Virumaa

Rock Caf?
11.08 kl 19 Ariel Pink’s Haunted Graffiti (USA)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Saka mõisa suvelava
05.08 kl 20 “Grüünesse!”
Vanamuusikaansambel Rondellus
Kohtla vald, Ida- Virumaa

Soomaa rahvuspargi keskus
05.08 kl 18 “Eesti metsa lugu”
Bonzo ja Piispea
Soomaa 

Tallinna Jaani kirik
05.08 kl 13.30 “XXV Orelifestival”
Orelivesper Peter van Dijk
06.08 kl 13.30 “XXV Orelifestival”
Orelivesper Aleksei Shmitov
07.08 kl 20 “XXV Orelifestival”
Lõppkontsert
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Niguliste Antoniuse kabel
11.08 kl 20 “Grüünesse!”
Vanamuusikaansambel Rondellus
Tallinn

Tallinna Niguliste kirik
05.08 kl 20 “XXV Orelifestival”
Gedymin Grubba
06.08 kl 16 “XXV Orelifestival”
Hortus Musicus
07.08 kl 16 “XXV Orelifestival”
Orelimuusika pooltund. Ulla Krigul
Niguliste 3, Tallinn

Tallinna Lauluväljak
10.08 kl 21 “Turistina sündinud”
Singer Vingeri juubelituur
Narva mnt 95, Tallinn

Tallinna
Rootsi Mihkli kirik
06.08 kl 20 “XXV Orelifestival”
J. S. Bachi instrumentaalkontserdid
Rüütli 9, Tallinn

Tartu Jaani kirik
10.08 kl 20 “Rahvamuusika ja
omalooming” Liisi Koikson (vokaal), Siim Aimla (saksofon), Ivo Lille (saksofon)  
Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava
11.08 kl 21 “Turistina sündinud”
Singer Vingeri juubelituur
Laulupeo pst 25, Tartu

Viljandi Kaevumägi
09.08 kl 21 “Turistina sündinud”
Singer Vingeri juubelituur
Viljandi, Viljandimaa

Võru Kandle Aed
05.08 kl 19 “Kandle aia bluus”
Steve Lury & Andres Roots Roundabout (UK/ EST)
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon
“Autod 2” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.05, 16.25, 18.45
“Ahvide planeedi sünd”
kl 15.40, 17.50, 20.00, 22.15
“Kapten Ameerika: Esimene tasuja”
kl 12.15, 14.45, 19.15 (v.a. N), 21.45
“Pruutneitsid”
kl 18.00, 20.35 (v.a. P)
“Härra Popperi pingviinid”
kl 11.30, 13.30, 17.15
“Harry Potter ja surma vägised: Osa 2”
3D kl 21.15;
2D kl 12.00, 16.45
“Vastikud ülemused”
kl 14.35, 19.25, 22.00
“Transformerid: Kuu varjukülg”
kl 15.00
“Kung Fu Panda 2”
eesti keeles: kl 12.45
“Modellid”
P kl 21.00
“Halb õpetaja”
esilinastus N kl 19.45 
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel“ 3D
R–P kl 14.05, 19.10
“Pohmakas 2”
R–P kl 21.15
“Transformerid: Kuu varjukülg” 3D
R–P kl 11.50, 15.00, 18.15, 21.30;
E–N kl 13.45, 21.20
“Pulkson seob sõlme”
eesti keeles: kl 11.25
“Vastikud ülemused”
E–N kl 14.05, 18.45, 21.00;
R–P kl 12.45, 15.15, 17.30, 22.20
“Harry Potter ja surma vägised.
Osa 2 “ 3D
kl 11.40 (v.a. R), 20.15 (v.a. N) 
“Härra Popperi pingviinid”
E–N kl 11.35, 16.55, 19.05;
R–P kl 12.15, 14.25, 16.45, 18.55
“Pruutneitsid”
kl 13.10, 16.00, 18.50 (v.a. N), 21.40
“Armastus, pulmad, abielu”
R–P kl 11.55, 17.00, 22.05;
E–N kl 11.55, 16.20
“Kapten Ameerika - Esimene
tasuja” 3D
kl 14.40, 17.35 (v.a. R, K), 18.15, 20.40 (v.a. R, K), 21.10, 22.25
“Ahvide planeedi sünd”
R–P kl 12.10, 14.45, 17.15, 19.45, 19.50, 22.15
“Autod 2” 
eesti keeles: kl 11.45, 12.00, 14.15, 14.55 (v.a. R), 17.15, 19.45; L–P kl 15.30
vene keeles: kl 11.30, 14.30, 17.00, 17.45;
R–P kl 20.30; L–P kl 13.00;
inglise keeles! ilma tõlketa: E–N kl 20.30
“Halb õpetaja”
N kl 19.40, 21.55
“Melanhoolia”
N kl 18.50
Metropolitan Opera Summer Season: “Don Carlo” K kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Härra Popperi pingviinid”
kl 13.00
“Kapten Ameerika: Esimene
tasuja” 3D
kl 21.30
“Autod 2” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00
“Ahvide planeedi sünd”
kl 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Härra Popperi pingviinid”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 14.15, 16.15, 18.30; L–P kl 12.00
“Pruutneitsid”
kl 20.45
“Kapten Ameerika: Esimene
tasuja” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P, T, K kl 21.30;
vene keeles: kl 21.30 (v.a. P, T, K)
“Autod 2” 3D
eesti keeles:
R, K kl 13.30; T, N kl 16.00; P kl 18.45;
vene keeles: 13.30 (v.a. R, K); 16.00 (v.a. T, N), 18.45 (v.a. P)
“Ahvide planeedi sünd”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 15.30, 18.00, 20.30 ; L–P kl 13.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Harry Potter ja surma vägised.
Osa 2” 2D
kl 18.00
“Härra Popperi pingviinid”
kl 13.45
“Kapten Ameerika: Esimene
tasuja” 2D
kl 21.00
“Autod 2” 2D
eesti keeles: kl 13.30, 16.00, 18.30
“Kõrvalnähud”
kl 15.45, 20.45
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Autod 2”
eesti keeles: kl 16.30, 18.45
“Kapten Ameerika: Esimene tasuja”
kl 21:00
“Preester”
T kl 23.59
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris Kino
“Kariibi mere piraadid.
Võõrastel vetel”
R, E, T, N kl 12.20; L–P kl 13.40
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles. 11.50 (v.a. L, P)   
“Kõrvalnähud”
kl 19.30(v.a. N), 22.25 
“Transformerid. Kuu varjukülg”
kl 21.40
“Vastikud ülemused”
R, E, T, K kl 17.25, 20.00, 22.10;
L–P kl 17.25, 19.50, 22.00;
N kl 17.25, 19.30, 22.10
“Harry Potter ja surma vägised. Osa 2”
R, E–N kl 12.10, 14.50, 17.30, 18.45, 21.15;
L–P kl 11.45, 14.30, 17.10, 18.45, 21.15   
“Pruutneitsid”
R, E–N kl 13.45, 19.10, 21.45;
L–P kl 15.15, 19.10, 21.45
“Härra Popperi pingviinid”
R, E–N kl 11.35, 13.30; L–P kl 11.20, 13.20
“Kapten Ameerika. Esimene tasuja” 3D
R, E–N kl 16.15, 21.30; L–P kl 16.20, 21.00
“Autod 2” 3D
eesti keeles: R, E–N kl 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.50, 19.00;
L–P kl 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00, 17.50, 19.00;
vene keeles: R, E–N kl 12.00, 14.20, 15.30, 16.45; L–P kl 11.10, 12.00, 14.20, 16.45;
inglise keeles: kl 20.10
“Ahvide planeedi sünd”
R, E–N kl 15.00, 17.20, 19.45, 22.15;
L–P kl 12.30, 17.15, 19.45, 22.15
“Rumal pöörane armastus”
K kl 11.00
“Halb õpetaja”
esilinastus: N kl 20.00
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Teerada kivis” Uno Roosvalt,
08.08–19.08
“Kohtucase” Karl Nagel & Tiiu Rebane, kuni 06.08      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Loodusmuuseum
“Looduse Aasta Foto 2011. Parimatest parimad”, kuni 31.08
“Tiiger. Ninasarvik”, kuni 31.08
Püsinäitus: “Eesti loodusest”
Lai 29, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Imbi Ploompuu keraamika ja
graafika”, kuni 04.09
“Eesti disain. Valgustid”, kuni 07.08
“Ivar Sakk. Laboratori di carattere”,
kuni 07.08
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Kui armastus on, siis tegelikult seda pole” Tuuli Mann, kuni 26.08
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Teerada kivis” Uno Roosvalt,
10.08–22.08
“Sleeping beauty” Erik Mattijssen (NL), kuni 08.08                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni märts 2012
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,
kuni 30.10
“Pavel Filonov ja vene avangard”,
kuni 18.09
“gateways. Kunst ja võrgustunud
kultuur”, kuni 25.09
“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Vene ikoonid. Gunnar Savisaare
kogu”, kuni 14.08
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Munkadetagune tornigalerii
“Punane Piir” Raul Meel, kuni 09.09
Müürivahe 58, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
HGDF, kuni 20.08 
Nikolai 27, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Abstraktne” Eesti Kunstnike
Liidu aastanäitus, kuni 14.08
“Murdosa” Alice Kask, kuni 28.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Autorinukunäitus “Koosmäng”
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Light Trapped In Matter”
Rachel De Joode, 11.08–28.08
“Tallinn-Helsinki-Stockholm”
Paco Ulman, kuni 07.08 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Eesti Akvarellistide Ühendus,
kuni 14.08
Eevart Arrak, kuni 14.08
Rauno Thomas Moss, kuni 14.08
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Mustrikeeles mängud ja
mänguasjad”
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Kultuur Tartus - tudengi silmade
läbi”, kuni 30.09
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii
Tallinna Illustratsioonide trienaal,
kuni 26.08
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Valdkonna tööpakkumised

MAXIMA EESTI OÜ otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Fontes PMP OÜ

22. oktoober 2018

Uudised

Tööriistad