Suurpettur vabaneb vanglast varem

Kahe kaaslasega tunamullu novembris Rapla SEB pangakontorist inkassaatorina esinedes üle 3,3 miljoni krooni ehk üle 211 000 euro väljapetnud mees vabaneb enne tähtaega vanglast.

Harju maakohus rahuldas alates 2009. aasta 11. novembrist suurpettuse eest kolme aasta ja kuue kuu pikkust vangistust kandva Illar Ringi (42) taotluse ning leidis, et ta võib vanglast vabastada, vahendab ERR. Justiitsministeeriumi andmetel oleks Ringi karistusaeg lõppenud 2013. aasta 11. mail.

Ringi ja tema kaasosalise Andrus Eriku (34) kuue aasta, nelja kuu ja 19 päeva pikkune vangistus jõustus tänavu kevadel, kui riigikohus ei võtnud nende advokaatide kaebusi arutusele.
 
Koos Ringi ja Erikuga oleks pidanud kohtu all olema ka nende kolmas kaaslane Arvi Salong (42), kes tabati alles tänavu kevadel Soomes ja astus seetõttu teistest eraldi kohtu ette.

Mullu novembris mõistis Pärnu maakohus Ringile kolme aasta ja kuue kuu pikkuse vangistuse ning Erikule koos tema varasema kandmata karistuse liitmisega kokku kuue aasta, nelja kuu ja 19 päeva pikkuse vangistuse.

Kohus mõistis Ringilt ja Erikult välja ka SEB Panga kasuks kuriteoga tekitatud kahju heastamiseks 3 312 000 krooni ehk 211 765 eurot.

Mullu suvel alanud protsessil tunnistas Ring end süüdi osaliselt, kuid Erik eitas oma osalust kuriteos kategooriliselt.

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamis-
tarkvara

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara on oma lihtsuse ja soodsa hinna poolest mõeldud just eelkõige väikeettevõtetele. Meid kasutab üle 2500 ettevõtte ja raamatupidaja.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad