Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
22.07 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
23.07 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
23.07 kl 15 “Pikse pill”
24.07 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
24.07 kl 15 “Okasroosike”
26.07 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
27.07 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
28.07 kl 13 “Nukumäng on
imelihtne!”
Lai 1, Tallinn

Emajõe Suveteater
26.07 kl 20 “Põrgupõhja uus
vanapagan” Tartu Toomkiriku
varemetes
27.07 kl 20 “Põrgupõhja uus
vanapagan” Tartu Toomkiriku
varemetes
28.07 kl 20 “Põrgupõhja uus
vanapagan” Tartu Toomkiriku
varemetes
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
22.07 kl 19 “Mees, kes teadis
ussisõnu”
23.07 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
24.07 kl 19 “Külmale maale”
27.07 kl 19 “Ballettmeister”
28.07 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
Keskväljak 1, Pärnu

Hansahoovi teater
26.07 kl 20 “Pulmatrall”
27.07 kl 20 “Pulmatrall”
28.07 kl 20 “Pulmatrall”
28.07 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”
Kentuki Lõvi suvelaval Pärnus
Aleksandri 46, Tartu

Kell Kümme
24.07 kl 19 “Ring” Alatskivi lossis
25.07 kl 19 “Ring” Alatskivi lossis
26.07 kl 19 “Ring” Alatskivi lossis
27.07 kl 19 “Ring” Alatskivi lossis
28.07 kl 19 “Ring” Alatskivi lossis
www.kell10.ee

Komöödiateater
22.07 kl 18 “Palun lahkuge lavalt !”
Põlva Intsikurmul
23.07 kl 19 “Palun lahkuge lavalt !”
Pärnu Kalevi staadionil
24.07 kl 19 “Palun lahkuge lavalt !”
Põltsamaa Lossihoovis
25.07 kl 19 “Palun lahkuge lavalt !”
Paide Vallimäel
Tartu

Kukruse polaarmõis
22.07 kl 20 “Vabrikutüdrukud”
23.07 kl 20 “Vabrikutüdrukud”
24.07 kl 20 “Vabrikutüdrukud”
Kukruse küla 20, Kohtla vald, Ida-Virumaa

Monoteater
22.07 kl 20 “Jan Uuspõld: Minu elu meedias” Pärnu Ammende villa hoovis
23.07 kl 20 “Jan Uuspõld: Minu elu meedias” Tartu Metodisti kiriku aias
Vallikraavi tänaval
24.07 kl 20 “Jan Uuspõld: Minu elu meedias” Keila Laululaval
25.07 kl 20 “Isa”
Rapla Tammemäe Laululaval
27.07 kl 20 “Isa”
Kuressaare Linnuse õuel
28.07 kl 20 “Isa”
Kärdla Rannapaargu laval
Tallinn

Nava talu
22.07 kl 18 “Väike kange mulgi
naine” esietendus
23.07 kl 18 “Väike kange mulgi
naine”
24.07 kl 13 “Jäätise kuningriik”
24.07 kl 16 “Väike kange mulgi
naine”
Nava talu, Lilli küla, Karksi vald

Piip ja Tuut Mängumaja
24.07 kl 12 “Südamelähedased
asjad”
27.07 kl 18 “Metsamuinasjutt”
Lasteteater “Sõber” etendus
Toom-Kooli 13, Tallinn

PolygonTeater
22.07 kl 20.30 “Peiarite õhtunäitus” Sangaste vallas Kiisa talus
23.07 kl 20.30 “Peiarite õhtunäitus” Sangaste vallas Kiisa talus
Rävala 8 pk 49, korpus C, Tallinn

R.A.A.A.M
22.07 kl 19.30 “Pärast surma Jendalis” Jäneda Pullitallis
22.07 kl 19.30 “Tühermaa”
Viinistu Kunstimuuseumis
23.07 kl 19.30 “Pärast surma Jendalis” Jäneda Pullitallis
24.07 kl 14 “Tühermaa”
Viinistu Kunstimuuseumis
28.07 kl 19.30 “Tühermaa”
Viinistu Kunstimuuseumis
Süda 8-7a, Tallinn

Saueaugu Teatritalu
22.07 kl 19 “Tasandikkude helinad”
23.07 kl 19 “Tasandikkude helinad” 
Saueaugu talu, Ohtla küla, Martna vald, Läänemaa
Tartu Botaanikaaias
22.07 kl 20 “Tants aurukatla ümber” esietendus
27.07 kl 20 “Tants aurukatla ümber”
28.07 kl 20 “Tants aurukatla ümber”
Lai 38, Tartu

Teater NO99
27.07 kl 19 “Mütter, Väter, Kinder” NO99 Põhuteatris
28.07 kl 19 “Mütter, Väter, Kinder” NO99 Põhuteatris
Sakala 3, Tallinn

Vana Baskini Teater
22.07 kl 20 “Jäägu meie vahele”  
Kärdla Laululaval
23.07 kl 20 “Jäägu meie vahele”  
Aruküla Laululaval
24.07 kl 20 “Jäägu meie vahele”  
Tõstamaa Laululaval
25.07 kl 20 “Jäägu meie vahele”  
Viljandi Kaevumäe Laval
27.07 kl 20 “Jäägu meie vahele”  
Lohusalu sadamas
28.07 kl 20 “Jäägu meie vahele”  
Lohusalu sadamas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vargamäel
28.07 kl 19 “Vargamäe voonake”
esietendus
Albu vald, Vargamäe

Õisu mõis
22.07 kl 20 “Petmine”
23.07 kl 20 “Petmine” 
Õisu mõis, Viljandimaa

KONTSERT

Ajaloomuuseum, Suurgildi hoone
22.07 kl 19.30 “Nargenfestival 2011” Bach & Hindemith
Pikk 17, Tallinn

Ammende Villa
26.07 kl 20 “Veidi Valjem Kui Vaikus” Tanel Padar & The Sun koos
Üle-Eestilise Noorte Sümfooniaorkestriga
Mere pst. 7, Pärnu

Jazz Cafe
22.07 kl 21 Anneliis Kits Trio
23.07 kl 21 Susanna Aleksandra Trio
Ringi 11, Pärnu

Haapsalu Kuursaal
28.07 kl 20 “Kuujõgi” 
laulud maailma filmimuusika klassikast
Promenaadi 1, Haapsalu

Haapsalu Piiskopilinnus
22.07 kl 21 Anne Veski
juubelikontsert
24.07 kl 21 Dagö “Plaan D”
Külalised Bonzo ja Tõun
27.07 kl 19 “XVIII Rahvusvaheline Haapsalu Keelpillifestival”
Avakontsert - A. Vivaldi Aastaajad
Posti 34, Haapsalu

Kuressaare Kultuurikeskus
23.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad 2011” Katkendeid ja parafraase
Talinna tn. 6, Kuressaare, Saaremaa

Kuressaare kõlakoda
23.07 kl 14 “Saaremaa ooperipäevad 2011” Eesti Kaitseväe orkester
Kuressaare, Saaremaa

Kuressaare lossi ooperimaja
22.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad 2011” Kolm bassi korraga –
Jaakko Ryhänen, Priit Volmer,
Koit Soasepp
22.07 kl 21 “Saaremaa ooperipäevad 2011” Puccini “Boheem”
23.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad 2011” José Cura
Lossihoov 1, Kuressaare

Kõltsu mõisaaed
23.07 kl 19 Mõisaaia kontsert
Kõltsu, Keila vald, Harjumaa

Laupa mõis
28.07 kl 18 “Eesti mõisad 2011”
Barokkansambel Corelli Consort
Laupa küla, Türi vald, Järvamaa

Pirita Kloostri varemed
26.07 kl 21 Dagö “Plaan D” 
Külalised Bonzo ja Tõun
Merivälja tee 18, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
28.07 kl 20 Rahvusvaheline Järvi Suvefestival Pärnu 2011 -
Festivali avakontsert
Aida 4, Pärnu

Pärsama kultuurimaja
22.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad 2011” Ooper-Kvartett
Pärsama, Leisi Vald

Rakvere Laululava
23.07 kl 21 Anne Veski
juubelikontsert
Rakvere

Saaremaa Sadam
28.07 kl 20 Lindpriid - Parimad laulud
Ninase külas, Küdema lahe ääres, Mustjala, Saaremaa

Saka mõisaaed
24.07 kl 19 Mõisaaia kontsert
Saka mõis, Kohtla vald, Ida-Virumaa

Sarte õu
23.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad 2011” Eesti Kaitseväe orkester
Lümanda vald, Saaremaa

Tallinna Raekoda
28.07 kl 20 Aldo Meristo Kvartett
Raekoja plats 1, Tallinn

Tallinna Niguliste kirik
28.07 kl 22 “XXV Orelifestival” Praeludium Oreliöö Nigulistes
Niguliste 3, Tallinn

Tartu Jaani kirik
27.07 kl 20 “Ring”
saksofonikvartett SaxEst,
tšellokvartett C-Jam
Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava
24.07 kl 19 Europeade 2011
lõppkontsert
28.07 kl 21 Dagö “Plaan D” /
Külalised Bonzo ja Tõun
Laulupeo pst 25, Tartu

Türi Laululava
22.07 kl 21 Dagö “Plaan D” 
Külalised Bonzo ja Tõun
Türi, Järvamaa

Vanamõisa vabaõhukeskus
22.07 kl 19 Suur Suvesimman
Meie Mehega
Vanamõisa küla, Saue vald, Harjumaa

Viljandi Pärimusmuusika Ait
28.07 kl 16 “Viljandi
pärimusmuusika festival”
Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon
“Pruutneitsid”
kl 13.50, 16.25, 19.00, 21.35
“Härra Popperi pingviinid”
kl 11.35, 13.35, 15.45, 17.45
“Harry Potter ja surma vägised: Osa 2” 3D
kl 12.00 (v.a. N), 15.00 (v.a. N), 18.00 (v.a. N),  21.00 (v.a. E, N); E kl 20.45;
N kl 11.30, 14.05, 16.40, 19.15
“Harry Potter ja surma vägised: Osa 2”
kl 13.00 (v.a. N), 19.15 (v.a. N); N kl 12.45, 21.05
“Vastikud ülemused”
kl 14.30, 17.15, 20.00 (v.a. N) 22.00 (v.a. N);
N kl 20.15, 22.15
“Transformerid: Kuu varjukülg”
kl 15.35 (v.a. N), 20.45 (v.a. E, N);
N kl 15.15, 18.10
“Kõrvalnähud”
kl 21.45
“Kung Fu Panda 2”
eesti keeles: kl 12.15
“Pohmakas 2”
kl 11.45, 18.35 (v.a. N)
“The Trip”
E kl 21.00
“Kapten Ameerika:
Esimene tasuja” 3D
N kl 22.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Kiired ja vihased 5”
R–P kl 14.15, 17.00, 22.10
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel“ 3D
kl 16.55 (v.a. R)
“Pohmakas 2”
kl 22.20
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: kl 14.20 (v.a. R);
vene keeles: kl 11.40 (v.a. R)
“Super 8”
R–P kl 15.45, 20.20
“Teie kõrgeausus”
R–P kl 11.50, 19.45
“Kõrvalnähud”
kl 22.35
“Transformerid: Kuu varjukülg” 3D
kl 11.25, 15.00, 18.30 (v.a. K), 22.00 (v.a. K)
“Pulkson seob sõlme”
eesti keeles: R–P kl 11.45, 13.45, 18.20
“Vastikud ülemused”
kl 13.00, 15.20, 17.30, 20.00
“Harry Potter ja surma vägised.
Osa 2 “ 3D
kl 11.30, 12.00, 14.45, 15.15, 18.30, 19.00, 20.15 (v.a. R), 21.45, 22.15,
“Härra Popperi pingviinid”
kl 11.35, 13.45, 15.55, 18.15, 20.25
“Pruutneitsid”
kl 12.45, 15.40, 19.05, 22.05
“Armastus, pulmad, abielu”
kl 12.15, 14.35, 17.05, 19.20, 21.35
“Kapten Ameerika - Esimene
tasuja” 3D
N kl 21.45
Metropolitan Opera Summer Season: “Rügemendi tütar” K kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Transformerid: Kuu varjukülg” 2D
kl 21.00
“Harry Potter ja surma vägised.
Osa 2 “ 3D
kl 11.45, 15.00, 18.15, 21.30
“Härra Popperi pingviinid”
kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Harry Potter ja surma vägised:
Osa 1” 3D
vene keeles: kl 14.45 (v.a. R, K), 18.00 (v.a. T); L–P kl 11.30;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: R, K kl 14.45; T kl 18.00
“Transformerid: Kuu varjukülg” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: E kl 21.15;
vene keeles: 21.15 (v.a. E)
“Härra Popperi pingviinid”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 14.00, 16.15, 18.30, 20.45;
L–P kl 11.45
“Pruutneitsid”
kl 16.00, 18.45, 21.30; L–P kl 13.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Harry Potter ja surma vägised.
Osa 2” 2D
kl 14.30, 17.30, 20.30
“Keskkooli lõpupidu”
kl 14.00
“Hanna”
kl 16.15
“Tänavajurist”
kl 18.45, 21.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Harry Potter ja surma vägised. Osa 2” kl 16.00, 18.30
“Vesi elevantidele”
kl 21.00
“Punamütsike”
T kl 23.59
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel”
kl 11.50, 16.20 
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: R, E–N kl 11.45, 14.40, 16.40;
vene keeles R, E–N kl 11.30; L–P kl 11.20
“Pohmakas 2”
kl 22.15  
“Kõrvalnähud”
kl 19.30, 21.50 
“Transformerid. Kuu varjukülg”
kl 13.20, 19.10, 21.10(v.a. N)
“Vastikud ülemused”
kl 15.10, 17.20, 20.00, 22.10
“Harry Potter ja surma vägised. Osa 2”
R, E–N kl 12.00, 13.15, 14.45, 16.00, 17.30, 18.45, 20.15, 21.30;
L–P kl 11.00, 12.00, 13.40, 14.45, 16.20, 17.30, 19.00, 20.15, 21.40;
vene keeles kl 12.30, 18.30(v.a. N)  
“Pruutneitsid”
kl 13.45, 16.30, 19.15, 22.00
“Härra Popperi pingviinid”
R, E–N kl 11.40, 13.40, 15.45, 17.50;
L–P kl 11.30, 13.30, 15.40, 17.50
“Kapten Ameerika. Esimene tasuja” esilinastused: N kl 19.00, 21.45
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Kohtucase” Karl Nagel & Tiiu Rebane, 25.07–06.08
“Hz” Liisa Kruusmägi, kuni 23.07      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Loodusmuuseum
“Looduse Aasta Foto 2011. Parimatest parimad”, kuni 31.08
“Tiiger. Ninasarvik”, kuni 31.08
Püsinäitus: “Eesti loodusest”
Lai 29, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Imbi Ploompuu keraamika ja
graafika”, kuni 04.09
“Eesti disain. Valgustid”, kuni 07.08
“Ivar Sakk. Laboratori di carattere”,
kuni 07.08
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Kui armastus on, siis tegelikult seda pole” Tuuli Mann, kuni 26.08
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Sleeping beauty” Erik Mattijssen (NL), 27.07–08.08
“Invocatio” Manfred Kalatski,
kuni 25.07                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni märts 2012
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,
kuni 30.10
“Pavel Filonov ja vene avangard”,
kuni 18.09
“gateways. Kunst ja võrgustunud
kultuur”, kuni 25.09
“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Vene ikoonid. Gunnar Savisaare
kogu”, kuni 14.08
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
HGDF, kuni 20.08 
Nikolai 27, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed
“Liiliate näitus” kuni 24.07
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Autorinukunäitus “Koosmäng”
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Paco Ulman, kuni 07.08 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Eesti Akvarellistide Ühendus,
28.07–14.08
Eevart Arrak, 28.07–14.08
Rauno Thomas Moss, 28.07–14.08
Vene Kunstnike Ühendus Eestis,
kuni 24.07
Jevgeni Zolotko ja Ingoflur Juliusson, kuni 24.07
Peeter Allik, kuni 24.07
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Kultuur Tartus - tudengi silmade
läbi”, kuni 30.09
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii
Aleks Kase, kuni 29.07
Aet Ollisaar, kuni 29.07
Inna Grinchel, kuni 29.07
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Valdkonna tööpakkumised

KAARLI HAMBAPOLIKLIINIK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Tripod Grupp OÜ

30. november 2018

Uudised

Tööriistad