EMT kehtestab šokkarvete ärahoidmiseks arvepiirangud

Kaitsmaks ilma internetipaketita mobiilse interneti kasutajaid teadmatusest põhjustatud šokkarvete eest, seab EMT sisse mobiilse interneti teenuse päevalae ja kuulimiidi ning täiendava arveteavituse Eestis. 

„Kuutasuta kasutavad mobiilset internetti need kliendid, kes vajavad teenust vaid mõnel üksikul päeval kuus või siis need, kes alles alustavad nutitelefoni kasutamist,“ ütles EMT andmeside- ja sisuteenuste juht Ando Meentalo. „Teavitus ja arvepiirangud võimaldavad neil paremini oma kulusid kontrollida ning väldib teadmatust kasutamisest tuleneva šokkarve saamist.“
 
Nüüdsest saadab EMT kõikidele EMT lepingulistele klientidele, kes kasutavad EMT internetti ilma paketita ja maksavad kasutatud megabaitide eest, automaatse teavituse, kui nende mobiilse interneti arve jõuab 10 euroni (koos käibemaksuga).
 
Koos teavitusega saab klient ka soovituse tellida mobiilse interneti kasutamiseks kuutasuline makseviis, mis hoiab kulutused kindla kontrolli all ning võimaldab mobiilse interneti muretut kasutamist.
 
Samuti aktiveeritakse kõigile EMT lepingulistele klientidele kodumaise andmeside limiidi teenus, mille puhul peatatakse mobiilse interneti kasutamine Eestis, kui jooksva kuu mobiilse interneti kasutuse arve jõuab 30 euroni (koos käibemaksuga). 

Alates 15.08.2011 rakendub kuutasuta interneti makseviisiga EMT lepingulistele ja kõnekaardiklientidele ka internetikasutuse päevalagi 4,95 eurot (koos käibemaksuga). Päevalaes sisalduva 50 MB mahu täitumisel piiratakse teenuse kasutus kalendripäeva lõpuni, kuid soovi korral on kliendil võimalik tellida täiendavat mahtu hinnaga 4,95 eurot/50 MB. See sisaldab nii WAPi kui ka tavalise internetikasutuse ehk klient ei pea kasutamise puhul mõtlema, mida ta täpselt kasutab.
 
„Kõigepealt saab klient päevas 4,95 euro täitumisel teavituse päevalae täitumisest koos juhendiga, kuidas soovi korral mahtu juurde osta. Kui klient on mahtu juurde ostnud ja edasi kasutanud, saab ta täiendava teavituse 10-eurose arve täitumisel ka kuutasulise makseviisi ostmise soovituse ning kui arve jõuab 30 euroni, piiratakse teenusekasutust,“ võttis Meentalo kokku uute piirangute järjestuse. „Selline süsteem tagab ka kuutasuta makseviisi kasutajatele kindluse, et tema arved on kontrolli all ning päevalae ja kuulimiidi ületamine on võimalik ainult kliendipoolse konkreetse tegevusega mahu juurdetellimise näol."

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

MAXIMA EESTI OÜ ootab oma meeskonda PALGAARVESTAJAT

Maxima Eesti OÜ

19. november 2018

KAARLI HAMBAPOLIKLIINIK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Tripod Grupp OÜ

30. november 2018

Uudised

Tööriistad