Erikohtlemisega ühenduste nimekiri läheb muutmisele

Rahandusminister tutvustab täna valitsusele eelnõud, mille kohaselt lisatakse tulumaksusoodustusega ühenduste nimekirja 32 uut ühendust ja kustutatakse 18.

Eelnõu kohaselt lisatakse mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja 32 uut mittetulundusühingut ja sihtasutust ning 2 usulist ühendust.

Tulumaksuseaduse kohaselt kinnitab valitsus tulumaksusoodustusega nimekirja ning ühendused kantakse nimekirja vastavalt 1. juulist või 1. jaanuarist.

Teise eelnõu kohaselt tehakse ettepanek kustutada tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirjast 18 ühingut.

Tulumaksuseaduse alusel on valitsusele antud õigus kustutada ühing nimekirjast, kui selgub, et ta ei vasta seadusega sätestatud tingimustele, sealhulgas ei ole heategevuslik ning ei tegutse avalikes huvides. Maksu- ja tolliamet kontrollib nimekirja kantud ühingute tegevust. Tingimustele mittevastavuse avastamisel teeb maksuhaldur ettepaneku ühingu nimekirjast kustutamiseks. 

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

AIANDUSKESKUS HANSAPLANT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Hansaplant Hulgi OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad