Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
15.06 kl 19 “Harri barrikaadidel”
Vabaduse väljakul
16.06 kl 19 “Harri barrikaadidel”
Vabaduse väljakul
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
15.06 kl 19 “Marquis d´Artiste”
Saku mõisas
16.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” esietendus Laitse Graniitvillas
16.06 kl 19 “Marquis d´Artiste”
Saku mõisas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
10.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”
11.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”
11.06 kl 15 “Nukumäng on imelihtne”
14.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”
15.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”
16.06 kl 13 “Nukumäng on imelihtne”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
10.06 kl 19 “Attila” Endla teatri ja Promfesti koostööprojekt
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
10.06 kl 19 “Wallenberg”
10.06 kl 19.30 “Väike prints”
11.06 kl 19 “Manon”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
10.06 kl 20 “Mees kirjus ülikonnas”
11.06 kl 20 “Mees kirjus ülikonnas”
16.06 kl 20 “Mees kirjus ülikonnas”
Aleksandri 46, Tartu

Hüüru mõisas
10.06 kl 19 “Head ööd, ema”
Saue vald, Hüüru mõis

Oma Lava
10.06 kl 19 “Felix Ormusson”
Hobuveskis
12.06 kl 19 “Felix Ormusson”
Hobuveskis
www.omalava.ee

Rakvere Teater
10.06 kl 21.30 “Noor Eesti” esietendus  Rakvere Rahvaaias
12.06 kl 21 “Noor Eesti” esietendus  Rakvere Rahvaaias
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
10.06 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
10.06 kl 19 “Felix Ormusson”
11.06 kl 19 “Homme näeme”
12.06 kl 19 “Felix Ormusson”
13.06 kl 19 “Homme näeme”
15.06 kl 19 “Hecuba pärast” Endlas
16.06 kl 19 “Hecuba pärast” Endlas
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
15.06 kl 19 “Ird, K.” NO99 Põhuteatris
16.06 kl 19 “Ird, K.” NO99 Põhuteatris
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
10.06 kl 19 “Life and Times Episode I” Nature Theater of Oklahoma
Põhuteatris
11.06 kl 19 “Life and Times Episode I” Nature Theater of Oklahoma
Põhuteatris
14.06 kl 19 “Euphorie”
1024 Architecture Põhuteatris
Sakala 3, Tallinn

Theatrum
11.06 kl 19 “Ninasarvik”
12.06 kl 20 “Misantroop”
13.06 kl 20 “Misantroop” 
14.06 kl 20 “Misantroop”
15.06 kl 20 “Misantroop”
16.06 kl 20 “Misantroop”
Vene 14, Tallinn

Vanemuine
10.06 kl 19 “ABBA”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
11.06 kl 12 “ABBA”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
11.06 kl 19 “ABBA”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
Vanemuise 6, Tartu

Vene Teater
10.06 kl 19 “Ohtlikud suhted”
11.06 kl 18 “Ohtlikud suhted”
14.06 kl 20 “Alice”
15.06 kl 20 “Alice”
16.06 kl 18 “Alice”
16.06 kl 21 “Alice”
Vabaduse väljak 5, Tallinn

Viljandi Nukuteater
11.06 kl 12 “Kas naeris?” 
Viljandi Hansapäevadel Arkaadia-aias
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Clazz
10.06 kl 22 Laura Põldvere & Jürmo Eespere Kvartett
13.06 kl 22 Anna Põldvee Trio
14.06 kl 22 Denise Fontoura Band (BRA / EST)
16.06 kl 22 Sofia Rubina, Keio Vutt
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
12.06 kl 15 G. Otsa nim Tallinna Muusikakooli LXV lennu Kontsert-Aktus
Estonia pst. 4, Tallinn

Haapsalu Kuursaalis
10.06 kl 18 Haapsalu Muusikakooli Kammerorkester
11.06 kl 20 “Vahemere inspiratsioon” Tallinna kitarrikvartett
15.06 kl 19 Klaveril Alari Tamm
16.06 kl 20 Rootsi koor Boråskören
Promenaadi 1, Haapsalu

Ingmani Merelava
11.06 kl 23 Väike Öömuusikal /
Käsmu kontserdid 2011 
12.06 kl 18 Tribute to Queen /
Käsmu kontserdid 2011
Käsmu

Jõhvi Kontserdimaja
16.06 kl 19 “Hümn armastusele”
Silvi Vrait & Raivo Tafenau bänd
Pargi 40, Jõhvi

Järva-Jaani kirik
16.06 kl 19.30 “Suvehaldjas”
Hanna–Liina Võsa – vokaal,
Lembit Saarsalu – saksofonid,
Merle Kollom – orel
Pikk tn 27a, Järva-Jaani

Kadrina kirik
15.06 kl 19.30 “Suvehaldjas”
Hanna–Liina Võsa – vokaal,
Lembit Saarsalu – saksofonid,
Merle Kollom – orel
Viitna tee 1, Kadrina, Lääne-Viru maakond

Kandle aed
15.06 kl 21 Eesti Superstaar
Live Tuur 2011
Liiva 13, Võru

Kirjanike Maja
16.06 kl 19 Indigolaste Suve(elu)alguse kontsert
Harju 1, Tallinn

Kloostri Ait
10.06 kl 21 Sergei Pedersen
(vokaal, klaver)
11.06 kl 21  Valentine Goncharova (viiul), Tatjana Tsitovich (klaver)  
Vene tänav 14, Tallinn

Kuressaare Lossihoov
11.06 kl 20 “Saarefest 2011”
Lenna, Ultima Thule
Lossihoov 1, Kuressaare, Saaremaa

Leigo talu
10.06 kl 20 Lenna
Leigo talu, Lutike, Valgamaa

Mustpeade Maja
13.06 kl 19 Tallinna VI Kitarrifestival: Iberian Folk Ensemble
14.06 kl 19 Tallinna VI Kitarrifestival: Andras Csaki
15.06 kl 19 Tallinna VI Kitarrifestival: Paris Guitar Duo
16.06 kl 19 Tallinna VI Kitarrifestival: Fernando Espi
Pikk 26, Tallinn

Nikolai kirik
11.06 kl 18 “Laulud klaasmere ääres” Alen Veziko
Mere 12, Paldiski

Nokia Kontserdimaja
12.06 kl 20 Eesti otsib superstaari -
Finaalkontsert 
Estonia pst. 9, Tallinn

Pirita kloostri varemed
16.06 kl 21 Eesti Superstaar
Live Tuur 2011
Merivälja tee 18, Tallinn

Põhuteater
10.06 kl 22.30 Põhuteatri jazz:
Helin-Mari Arder Quintet
Skoone bastion, Tallinn
Pärnaõie talu
12.06 kl 18 Toomas Anni -
Nii kui pääsuke
Vapramäe, Nõo vald, Tartumaa

Pärnu kontserdimaja
10.06 kl 19 “Kohtumine”
Anne Uusna Laulustuudio 15
12.06 kl 19 PromFesti finaalkontsert
Aida 4, Pärnu

Rakvere Vallimägi
11.06 kl 20 II Punk laulupidu / Anarchy in the E.U.!
Rakvere, Lääne-Virumaa

Rock Caf?
11.06 kl 21 Lyapis Trubetskoy (BLR)
14.06 kl 20 Crystal Castles (CAN)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Issandamuutmise kirik
16.06 kl 20 Jessu sõitsõ jõkõ piti. Vox Clamantis ja Värska naiste leelokoor
Suur-Kloostri 14, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
15.06 kl 19 Orthodox Singers /
Kooriooper Labürint
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda
10.06 kl 20 Klaveriduo
Ebe Müntel ja Jorma Toots
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
10.06 kl 19 Maestro Paul Mägi
meistrikursuste lõppkontsert
15.06 kl 19 Jessu sõitsõ jõkõ piti. Vox Clamantis ja Värska naiste leelokoor
Jaani 5, Tartu

Ugala tiigi lava
11.06 kl 21 “Tulemuusika 2011”
Tanel Padar & The Sun jt
Viljandi

Väravatorn
10.06 kl 17 Vanamuusikaansambli Hortus Musicus suvefestival
“In Horto Regis” – “Bachi duo”
Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,
kuni 03.07
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Lõppmäng 2011”, kuni 18.06      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eile ja täna”
Jüri Haini loomingu näitus, kuni 30.06
“Raamatukingitus Venemaalt/
100 venekeelset teost”, kuni 20.06
“Euroopas sildu rajades” Thorsten Christian Pohlmanni fotod, kuni 22.06
“Eesti heliplaat 110”, kuni 22.06
“Kaunis emakeel: keelekorraldus
ja -hoole”, kuni 20.06
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Eesti disain. Valgustid”, kuni 07.08
“Ivar Sakk. Laboratori di carattere”,
kuni 07.08
“Ehtekunstnik Haivi Raadik”,
kuni 03.07
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Herkki-Erich Merila fotonäitus,
kuni 15.07
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Päev pärast ....” Jaan Elken, kuni 27.06                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni märts 2012
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Pavel Filonov ja vene avangard”,
kuni 18.09
“gateways. Kunst ja võrgustunud
kultuur”, kuni 25.09
“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Vene ikoonid. Gunnar Savisaare
kogu”, kuni 14.08
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Mare Tralla, kuni 18.06 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
“Vaasa graafikud (FIN)”, kuni 25.06
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Botaanikaaed
“Lillehted ja sõnajalad”, 11.06–19.06
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Meel ja Michael Jackson” 
Mari-Liis Laanemaa, kuni 26.06 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
TÜ Maaliosakonna kaitsmised,
kuni 26.06
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Kultuur Tartus - tudengi silmade
läbi”, kuni 30.09
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Vaal galerii
“Mida oskad sina teha valge värviga?” Eesti Maalikunstnike Liit, kuni 18.06
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Võru Kunstikooli lõpetajad”,
kuni 01.07
“Võru Linna Noortekogu”, kuni 01.07
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu  
“Arthur”
kl 12.30, 16.45, 19.15, 21.30
“Päris koopia”
kl 18.35
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 13.45, 16.00;
R kl 18.15
“X-Mehed: Esimene klass”
kl 14.30, 17.05, 19.45 (v.a. K, N),
22.05 (v.a. R, K)
“Midagi laenatut”
kl 12.00, 14.15, 20.45 (v.a. E, N); R kl 23.00
“Koletu”
kl 14.45
“Pohmakas 2”
kl 15.35, 17.45, 20.00, 22.15 (v.a. R);
R kl 22.00, 23.59
“Südametemurdja”
kl 16.30
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel” 3D
kl 18.15 (v.a. R), 20.30; R kl 23.35
“Vesi elevantidele”
kl 11.45 (v.a. E), 19.40 (v.a. R, K, N)
“Kiired ja vihased 5”
kl 13.00; R kl 22.30
“Ainult friikidele: Ulg”
E kl 21.00
“Kõrvalnähud”
N kl 19.45
“Super 8”
N kl 20.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Rio” 2D
eesti keeles: kl 11.40
“Kiired ja vihased 5”
kl 19.00, 21.50 
“Preester” 3D
kl 22.00
“Vesi elevantidele”
kl 11.45, 19.40 (v.a. K)
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel“ 3D
kl 12.05, 15.20, 18.45, 19.35, 21.30;
L–P kl 16.05
“Blitz”
kl 22.20
“Pohmakas 2”
kl 11.55, 14.20, 16.40, 19.05 (v.a. N), 22.35
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: kl 11.35, 12.15, 14.05, 16.45, 20.00; L–P kl 14.50;
vene keeles: kl 11.30, 14.15, 16.55, 17.25;
L–P kl 13.45, 14.50
inglise keeles, ilma subtiitriteta:
kl 14.50 (v.a. L–P)
“Tänavajurist”
kl 14.25, 17.05, 22.15
“X-mehed: Esimene klass”
kl 12.20, 15.15, 18.15, 21.15
“Arthur”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30 (v.a. N), 22.00
“Hanna”
kl 11.50, 14.40, 17.15, 19.45, 22.25
“Keskkooli lõpupidu”
kl 13.50, 16.10, 18.30, 20.55
“Limitless”
Kinoklubi eellinastus N kl 19.30
“Super 8”
Kinoklubi eellinastus N kl 19.05, 21.45
“Madama Butterfly”
Metropolitan Opera Summer Season
K kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel“ 3D
kl 21.45  
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel“ 2D
kl 12.00, 15.00, 18.00
“Kung Fu Panda 2“ 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.15 (v.a. N)
“Super 8”
Kinoklubi eellinastus N kl 19.00
“Taevariik”
kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel” 3D
vene keeles: kl 21.45 (v.a. K);
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: K kl 21.45
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: R, P, T kl 16.45;
vene keeles: kl 14.15, 16.45 (v.a. R, P, T),
19.15 (v.a. N); L–P kl 11.45
“Pohmakas 2”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: 14.30, 19.20, 21.30; L–P kl 12.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 17.00
“Koletu”
kl 14.00, 18.15; L–P kl 12.00
“Lähtekood”
kl 16.00, 20.30
“Super 8”
Kinoklubi eellinastus N kl 19.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel
“Linnaluba”
R kl 19.00, 21.00;
E, N kl 21.00
“Rio”
E, N kl 17.15, 19.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel” 2D
kl 20.30
“Kung Fu Panda 2” 2D
eesti keeles: kl 13.30, 15.45, 18.00
“Midagi laenatut”
kl 16.15, 18.45
“Koletu”
kl 14.00, 21.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Kung fu panda 2”
eesti keeles: kl 17.00, 19.00; L–P kl 15.00
“Karje 4“
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel”
R, E–K kl 12.00, 13.30, 15.15, 16.15, 19.00, 21.00;
L–P kl kl 13.15, 14.15, 15.15, 16.15, 19.00, 21.00;
N kl 12.00, 13.30, 15.15, 16.15, 19.00, 22.00
“Vesi elevantidele”
kl 21.30
“Kiired ja vihased 5”
kl 22.00 (v.a. N)
“Sea Rex. Meresaurused” 3D
eesti keeles: R, E–N kl 12.10
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: R, E–K kl 12.10, 13.00, 15.00, 17.00, 18.00, 19.00;
L–P kl 11.00, 11.15, 12.00, 13.00, 15.00, 17.00, 18.00, 19.00; N kl 12.10, 13.00, 15.00, 17.00, 18.00;
vene keeles: R, E–N kl 13.20, 16.50;
L–P kl 11.20, 13.20, 14.45, 16.45;
inglise keeles: kl 20.00
“X-mehed. Esimene Klass”
R, E–N kl 14.10, 18.45, 21.45;
L–P kl 12.10, 18.45, 21.45
“Pohmakas 2”
13.15 (v.a. N), 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Koletu”
R, E–K kl 15.15; L–P kl 11.15, N. 13.25
“Arthur”
R, E–N kl 14.45, 17.15, 19.45, 22.10;
L–P kl 12.15, 17.15, 19.45, 22.10
“Hanna”
R, E–K kl 12.50, 17.10, 19.30, 21.50;
L–P kl 14.50, 17.10, 19.30, 21.50
„Koletu“
emme ja beebi kinopäev: K kl 11.00
“Super 8”
esilinastus: N kl 19.00, 21.30
“Kõrvalnähud”
esilinastus: N kl 19.30
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad