Taliga: tööõigusalast juhendamist vajavad nii töötajad kui tööandjad

Mai lõpus Euroopa Sotsiaalfondi toetusel valminud töölepingu seaduse e-käsiraamatu kasutajaks on kümne päevaga registreerunud üle 3000 kasutaja.

Lisaks töötajatele tunnevad veebikäsiraamatu vastu elavat huvi ka näiteks ettevõtete personalijuhid.

Ametiühingute Keskliidu esimehe Harri Taliga sõnul näitab registreerunud külastajate ning käsiraamatu avatud peatükkidega tutvujate aktiivsus ja tagasiside, et tegemist on ääretult vajaliku keskkonnaga.

“E-käsiraamatu statistika kohaselt on teave selle olemasolu kohta levinud ka venekeelse elanikkonna seas – see on eriti tervitatav, sest siiani on enamus tööõigusalasest juhendmaterjalist olnud kättesaadav valdavalt eestikeelsena,” nentis ametiühingujuht.

Taliga ütles, et laekunud on mitmeid kirju nii tavakasutajatelt kui ka teemat hästi valdavatelt tööõigusekspertidelt, milles on kiidetud keskkonda ja antud ka palju häid soovitusi, kuidas keskkonda veelgi kasutajasõbralikumaks muuta.

“Näiteks loome kasutajate soovil lähiajal võimaluse olulisemad tööõiguse põhimõtted e-käsiraamatust välja trükkida. Ning juba täna on kõikidel käsiraamatu materjalid läbinud inimestel võimalik väljastada endale diplom,” tõi Taliga näiteid uuendustest.

Tasub teada

Käsiraamat asub aadressil http://tööõiguskoolitus.eu ja selle töötas välja Ametiühingute Keskliit.

Ametiühingute Keskliit on korraldanud töölepingu seaduse e-käsiraamatu tutvustamiseks infopäevi Tallinnas, Narvas, Rakveres, Viljandis ja Paides, juunis toimuvad esitlused ka Tartus, Võrus, Pärnus ja Kuressaares.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Tarkvararobootika ja tööprotsesside automatiseerimine – millal see läbimurde saavutab?

Olles kuulnud tarkvararobootikast ja tööprotsesside automatiseerimisest (robotic process automation, RPA), hakkavad ettevõtted sageli mõtlema, kas peaks eelistama RPAd praeguste süsteemide uute funktsioonidega värskendamise või integreeritud lahenduste loomise asemel.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad