Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
05.06 kl 19 “Marquis d´Artiste”
esietendus Saku mõisas
08.06 kl 19 “Marquis d´Artiste”
Saku mõisas
09.06 kl 19 “Marquis d´Artiste”
Saku mõisas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Endla Teater
04.06 kl 19 “Attila” Endla teatri ja Promfesti koostööprojekt, esietendus
06.06 kl 19 “Attila” Endla teatri ja Promfesti koostööprojekt
Vanemuise suures majas
08.06 kl 19 “Attila” Endla teatri ja Promfesti koostööprojekt
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
03.06 kl 19 “Coppelia”
04.06 kl 12 “Balletikooli gala”
04.06 kl 19 “Tosca”
04.06 kl 19.30 “Väike prints”
05.06 kl 12 “Lumivalgeke ja
7 Pöialpoissi”
05.06 kl 19.30 “Väike prints”
08.06 kl 19 “Carmen”
08.06 kl 19.30 “Väike prints”
09.06 kl 19 “Kolm musketäri”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
09.06 kl 20 “Mees kirjus ülikonnas”
Aleksandri 46, Tartu

Hüüru mõisas
05.06 kl 19 “Head ööd, ema”
06.06 kl 19 “Head ööd, ema”
07.06 kl 19 “Head ööd, ema”
08.06 kl 19 “Head ööd, ema”
09.06 kl 19 “Head ööd, ema”
Saue vald, Hüüru mõis

Oma Lava
03.06 kl 19 “Felix Ormusson”
Hobuveskis
05.06 kl 19 “Felix Ormusson”
Hobuveskis
07.06 kl 19 “Felix Ormusson”
Hobuveskis
www.omalava.ee

Piip ja Tuut Mängumaja
03.06 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”
03.06 kl 17 “Südamelähedased
asjad” Aita Vaheri etendus ja töötuba
04.06 kl 11 “Roheline preili ja teisi liivi muinasjutte”
Tammsaare teatri lasteetendus
04.06 kl 17 “Südamelähedased
asjad” Aita Vaheri etendus ja töötuba
05.06 kl 12 “Lotte ja Bruno”
Heino Seljamaa Teater Kohvris etendus
Toom-Kooli 13, Tallinn

PolygonTeater
06.06 kl 19 “Krahv Dracula sügis”
KUMU kinoteatris
09.06 kl 19 “Krahv Dracula sügis”
KUMU kinoteatris
Rävala 8 pk 49, korpus C, Tallinn

Tallinna Linnateater
03.06 kl 19 “Nõks”
04.06 kl 19 “Nõks”
07.06 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
08.06 kl 19 “Homme näeme”
09.06 kl 19 “Homme näeme”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
04.06 kl 19 “Aktsioon” Põhuteatris
09.06 kl 19 “Life and Times Episode I” Nature Theater of Oklahoma
Põhuteatris
Sakala 3, Tallinn

Theatrum
03.06 kl 19 “Ninasarvik”
04.06 kl 20 “Misantroop”
esietendus Kadrioru lossis
06.06 kl 20 “Misantroop”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
06.06 kl 19 “Meeste kodu”
Pärnu Endlas
07.06 kl 19 “Meeste kodu” 
Vanemuise suures majas
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
03.06 kl 19 “ABBA”
04.06 kl 12 “ABBA”
04.06 kl 19 “ABBA”
05.06 kl 12 “ABBA”
05.06 kl 19 “ABBA”
Vanemuise 6, Tartu

Varius
03.06 kl 19 “Ananassid šampanjas”
Tallinna vanalinna kohvikus Matilda
Tõnismägi 2, Tallinn

Vene Teater
08.06 kl 19 “Ohtlikud suhted”
09.06 kl 19 “Ohtlikud suhted”
Vabaduse väljak 5, Tallinn

Võru Linnateater
05.06 kl 14.30 “Esimene samm
inimeste ette”
Võru Draamastuudio VI avalik tund
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Athena Keskus
03.06 kl 19 Arsise Kellade Kool Tartus
Küütri 1, Tartu

Clazz
04.06 kl 22 Hedvig Hanson Soul Group / Uue albumi “Tants kestab veel” esitluskontsert
06.06 kl 22 Aldo Meristo Kvartett
07.06 kl 22 Denise Fontoura Band (BRA / EST)
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
03.06 kl 18 Kooristuudio Ellerhein 
Estonia pst. 4, Tallinn

Haapsalu Kuursaalis
03.06 kl 20 “Viva Sevilla”
Kontsert Manuel de Falla, Federico Garcia Lorca ja Fernando Obradorsi lauludest
kitarri ja cajoni saatel
04.06 kl 20 Tšaikovski 
“Mälestusi Eestist”
Arvo Leibur (viiul),
Aare Tammesalu (tšello),
Jaan Kapp (klaver)
07.06 kl 18 Haapsalu Muusikakooli Kammerorkester
Promenaadi 1, Haapsalu

Ingmani Merelava
03.06 kl 20 Kaheksakümnendate suurkontsert “Power of the 80s”
05.06 kl 18 “Linnulauluõhtu” /
Käsmu kontserdid 2011
06.06 kl 20 Teater laulab: “Tolmust puhtaks” / Käsmu kontserdid 2011
07.06 kl 20 “Mati Nuude 70” /
Käsmu kontserdid 2011
08.06 kl 20 “Maarjamaa laul” /
Käsmu kontserdid 2011
09.06 kl 20 “Ruja 40” /
Käsmu kontserdid 2011
Käsmu

Jõhvi Kontserdimaja
04.06 kl 19 Klaveriduo
Ebe Müntel ja Jorma Toots
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss
03.06 kl 19 “I Cameristi Triestini”
Dirigent Fabio Nossal, Gisella Sanvitale (sopran),
Andrea Binetti (tenor), Giuseppe Minin (trompet)  
05.06 kl 19 “ELIITkontserdid”
Veskus, Pillak, Turi, Rand-Sirp
Weizenbergi 37, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
03.06 kl 16 Sakarias Leppik
Pikk 20, Tallinn

Karksi-Nuia Kultuurikeskus
03.06 kl 16 “ELIITkontserdid”
Veskus, Pillak, Turi, Rand-Sirp
Viljandi mnt. 1, Karksi-Nuia

Kloostri Ait
03.06 kl 21 So-Nata/ FunCoolio (LV)
04.06 kl 21 Iljo Toming (kitarr) 
Vene tänav 14, Tallinn

Kodulinna Maja
03.06 kl 18 C- Jam
05.06 kl 22 Indigolapsed
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kursi Jahiloss
03.06 kl 20 Alen Vezico
Kursi, Puurmanni vald, Jõgevamaa

Nokia Kontserdimaja
08.06 kl 19 Venemaa Riiklik Filharmooniaorkester, mida juhatab maestro Vladimir Spivakov 
Estonia pst. 9, Tallinn

Oandu
05.06 kl 19 “Eesti metsa lugu.
Metsalaulud”
Oandu, Vihula vald

Põhuteater
06.06 kl 19 Looduse Omnibuss/
Metsatöll
Skoone bastion, Tallinn

Rocca al Mare muuseum
04.06 kl 19 “Eesti metsa lugu.
Metsalaulud”
Vabaõhumuuseumi tee 12, Tallinn  

Rock Caf?
03.06 kl 21 Rabarock warm-up:
The Sun / Smilers / Dramamama
07.06 kl 19 Wu-Tang Clan (USA)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Saku Suurhall
08.06 kl 18 Jamiroquai
Paldiski mnt 104B, Tallinn
Tallinna Jaani kirik
05.06 kl 18 Eesti Rahvusmeeskoor
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Lauluväljak
04.06 kl 19 Vene šansoon
Narva mnt. 95 Tallinn

Tallinna Raekoja plats
03.06 kl 19 Vanalinnapäevad:
Oleg Pissarenko Band feat. Guido Kangur
03.06 kl 21 HU?
Raekoja plats, Tallinn

Tartu Jaani kirik
03.06 kl 19 X Eesti Heliloojate
Festival: Tallinn Sinfonietta
04.06 kl 19 X Eesti Heliloojate
Festival: PaukenFest
05.06 kl 14 Pühakute koori (Hellgonakören) kontsert
05.06 kl 19 X Eesti Heliloojate
Festival: Küberstuudio
05.06 kl 21 X Eesti heliloojate festival: Olga Voronova, Leho Karin, Diana Liiv
Jaani 5, Tartu

Väravatorn
07.06 kl 17 Vanamuusikaansambli Hortus Musicus suvefestival
“In Horto Regis” –
“Kolumbuse jälgedes”
08.06 kl 17 Vanamuusikaansambli Hortus Musicus suvefestival
“In Horto Regis” –
“Oriendi lummuses “
09.06 kl 17 Vanamuusikaansambli Hortus Musicus suvefestival
“In Horto Regis” –
“Vahemere mosaiik”
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu  
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 13.45, 16.00, 18.15
“X-Mehed: Esimene klass”
kl 13.35, 16.15, 18.50, 21.25
“Midagi laenatut”
kl 12.00, 19.15
“Koletu”
kl 11.45, 14.30
“Pohmakas 2”
kl 13.00, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00
“Südametemurdja”
kl 17.05
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel” 3D
kl 20.30
“Blitz”
kl 12.30
“Vesi elevantidele”
kl 21.45
“Kiired ja vihased 5”
kl 14.45
“Arthur”
N kl 17.35
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Rio” 2D
eesti keeles: kl 11.25
“Kiired ja vihased 5”
kl 11.40 (v.a. N), 14.30 (v.a. N), 19.35 
“Midagi laenatut”
kl 11.50, 20.45
“Preester” 3D
kl 22.30
“Vesi elevantidele”
kl 13.40, 16.15, 21.50 (v.a. N)
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel“ 3D
kl 12.05, 15.20, 18.40, 19.35, 21.30, 22.00;
L–P kl 13.05, 16.05
“Blitz”
kl 17.20, 22.25
“Pohmakas 2”
kl 12.15, 14.40, 17.30, 19.05, 19.50 (v.a. N), 22.10, 22.35
“Koletu”
kl 14.20, 16.25, 18.30
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: kl 11.35, 12.15, 14.05, 16.45, 20.00; L–P kl 14.50;
vene keeles: kl 11.30, 14.15, 16.55, 17.25;
inglise keeles, ilma subtiitriteta:
kl 14.50 (v.a. L–P)
“Tänavajurist”
kl 11.45, 14.25, 17.00, 19.40, 22.15
“X-mehed: Esimene klass”
kl 13.00, 16.00, 18.55, 19.00 (v.a. N),
21.55 (v.a. N)
“Arthur” eellinastus: N kl 19.00
“Hanna” eellinastus: N kl 21.30
“Keskkooli lõpupidu”
eellinastus: N kl 19.50
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel“ 3D
kl 21.45  
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel“ 2D
kl 15.00, 18.00, 21.00
“Kung Fu Panda 2“ 3D
eesti keeles: kl 11.45 (v.a. K), 14.15 (v.a. R, K), 16.45 (v.a. P, E, N), 19.15 (v.a. p);
inglise keeles, ilma subtiitriteta:
R kl 14.15, E, N kl 16.45
“Koletu”
kl 13.00 (v.a. K)
Bolshoi Ballett: “Coppelia” P kl 18.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel” 3D
vene keeles: kl 21.45 (v.a. K);
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: K kl 21.45
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles: R, P, T kl 16.45;
vene keeles: kl 14.15, 16.45 (v.a. R, P, T), 19.15; L–P kl 11.45
“Paul”
kl 15.45, 18.00 (v.a. P)
“Sucker Punch -
Põgenemine reaalsusest”
kl 13.15, 20.30 (v.a. P); P kl 21.20
“Pohmakas 2”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: 14.30, 17.00, 19.20 (v.a. E), 21.30; L–P kl 12.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: E kl 19.20
Bolshoi Ballett: “Coppelia” P kl 18.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel
“Karje 4”
E, K kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel” 2D
kl 14.00, 17.30, 20.30
“Kung Fu Panda 2” 2D
eesti keeles: kl 13.30, 15.45, 18.00, 20.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Kung fu panda 2”
eesti keeles: kl 17.00, 19.00; L–P kl 15.00
“Karje 4“
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Kariibi mere piraadid:
Võõrastel vetel”
R, L–T kl 12.30, 15.15, 18.00, 19.20, 20.45, 21.15, 22.10;
K kl 12.30, 15.15, 18.00, 20.45, 21.15, 22.10;
N kl 12.30, 15.15, 18.00, 19.20, 20.45, 22.10
“Vesi elevantidele”
kl 19.15 (v.a. N); N kl 21.45
“Preester” 3D
R, E–N kl 13.45; L–P kl 22.20
“Kiired ja vihased 5”
14.45, 21.45 (v.a. N); N kl 22.20
“Thor” 3D
R, E–K kl 22.20; L–P kl 13.25
“Sea Rex. Meresaurused” 3D
eesti keeles. R,E–N kl 12.20;
L–P kl 11.20; vene keeles: L–P kl 11.15
“Kung Fu Panda 2” 3D
eesti keeles. R,E–N. 12.00, 14.20, 16.40, 18.00, 19.00; L–P kl 11.00, 12.00, 13.15, 14.20, 16.40, 18.00, 19.00;
vene keeles. R, E–N. 12.40, 14.50, 15.45, 17.10; L–P kl 11.10, 12.40, 14.50, 15.45, 17.10;
inglise keeles. 20.15
“X-mehed. Esimene Klass”
R, E–N kl 13.15, 16.00, 18.45, 21.30;
L–P kl 12.20, 15.30, 18.20, 21.10
“Pohmakas 2”
R, E–N kl 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15;
L–P kl 12.25, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15
“Koletu”
kl 12.50(v.a. L–P), 17.20
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,
kuni 03.07
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Lõppmäng 2011”, 06.06–18.06
“Taevased ja maised asjad”
Kai Kiudsoo-Värv, kuni 04.06      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Raamatukingitus Venemaalt/
100 venekeelset teost”, kuni 20.06
“Euroopas sildu rajades” Thorsten Christian Pohlmanni fotod, kuni 22.06
“August Rei 1886 - 1963”, kuni 04.06
“Eesti heliplaat 110”, kuni 22.06
“Kaunis emakeel: keelekorraldus
ja -hoole”, kuni 20.06
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Eesti disain. Valgustid”, kuni 07.08
“Ivar Sakk. Laboratori di carattere”,
kuni 07.08
“Ehtekunstnik Haivi Raadik”,
kuni 03.07
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Herkki-Erich Merila fotonäitus,
07.06–15.07
Rein Kelpman, kuni 03.06
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Päev pärast ....” Jaan Elken, 08.06–27.06
“Tallinn 2011 / filtriga sigaretid”
Erki Kasemets, kuni 06.06                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli
jälge”, kuni märts 2012
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kiek in de Kök
“Sammas”
Jüri Kassi maalinäitus, kuni 05.06
“Autograaf ja isiksus”, kuni 04.06
Komandandi tee 2, Tallinn

Kumu
“gateways. Kunst ja võrgustunud
kultuur”, kuni 25.09
“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Vene ikoonid. Gunnar Savisaare
kogu”, kuni 14.08
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Mare Tralla, kuni 18.06 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
“Vaasa graafikud (FIN)”, kuni 25.06
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum
“Tiivad” Rahvusvaheline autorinuku
näitus, kuni 05.06
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Meel ja Michael Jackson” 
Mari-Liis Laanemaa, 09.06–26.06
“Money,Money,Money:
Linnu nokast  LeRoy Stevens”
(kuraator: Karin Laansoo), kuni 05.06 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
TÜ Maaliosakonna kaitsmised,
kuni 26.06
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Kultuur Tartus - tudengi silmade
läbi”, kuni 30.09
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii
“Võru Kunstikooli lõpetajad”,
06.06–01.07
“Võru Linna Noortekogu”, 06.06–01.07
“3in1” Ungari kunstnikud, kuni 03.06
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Valdkonna tööpakkumised

MAXIMA EESTI OÜ ootab oma meeskonda PALGAARVESTAJAT

Maxima Eesti OÜ

19. november 2018

KAARLI HAMBAPOLIKLIINIK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Tripod Grupp OÜ

30. november 2018

Uudised

Tööriistad